Skocz do zawartości

HTC DESIRE S / HTC DESIRE HD / SAMSUNG GALAXY S PLUS / KTÓRY NAJLEPSZY ? ;)


Recommended Posts

Witam  :)

 

Pisze do was z prośbą o doradzenie w zakupie telefonu. Z wszelakich testów i opinii wybrałem 3 telefony HTC DESIRE S / HTC DESIRE HD / SAMSUNG GALAXY S PLUS.

 

Potrzebuję telefonu multimedialnego. Aby nie zacinał się nie mulił ale i miał w miare dobry aparat i design.

 

Tutaj porównanie tych telefonów http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/4911/4650/5020/0/

 

Każdy z nich posiada Gorilla Glass. Jedn ma więcej ramu drugi lepszy procesor. I nie moge dojść co bedzie najlepszy wyborem. Na telefon chce wydać 550 zł (każdy z tych modeli dostane w tej cenie, oczywiście mówię o używkach). Z jednej strony HTC fajny z ta nakładką htc Sense i ten HD ma 8mpx aparat i 4,3". A Desire s ma super design 3,7". A SGS + ma super wyświetlacz i procesor 1,4 GHz a tamte po 1 GHz.

 

Czekam na opinię tych co się bawili/mają lub mieli do czynienia z tymi modelami. Dzięki z góry i pozdrawiam ;)

Link to post
Share on other sites

Galaxy S+ gdyby nie ram to byłoby technincznie najlepsze, ale na 512MB android dość słabo działa. Telefony mają te same procesory, tylko Samsung jest podkręcony, te same grafiki, oba HTC maja tyle samo ramu ale Desire HD ma największy wyświetlacz i najlepszy aparat, więc jego bym wziął. Jeszcze musisz dorwać na forum jakiegoś użytkownika tego telefonu , który powie jak z awaryjnością, ewentualnie jeśli ma jakieś wady to Ci napiszę. Ja miałem dawno temu galaxy S+ i powiem, ze ja zawsze mam dużo rzeczy włączone, wi-fi, 3g w zależności od telefonu i on z 512MB ramu słabo sobie radził, ale byłem przekonany że ma więcej ramu, troche mnie zaskoczyły te dane. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Desire hd jest o wiele lepiej wykonane (zbudowana z jednego kawałka amelinium :)),ma więcej ramu,No i posiada sense.Galaxy s plus to jest zwykły "s" z gorszym układem GPU oraaz podkręconym prockiem do 1,4 Ghz .Stałem pod podobnym wyborem, ja wybrałem Desire HD.Tobie osobiscie też polecam,gdyż jest on najwydajnieszy w tej klasie.Jednak jak ty byś się zdecydował na galaxy to bierz zwykłego bez plus gdyż jak już wcześniej wspomniałem gorszy GPU a CPU podkręcony, co można zrobić i na zwykłym

Pozdrawiam :)

Edytowane przez misiek19
Link to post
Share on other sites

hehe, jasne. Jak sie kozysta tylko z najlepszych to potem sie mowi ze "wyblakle". kolory sa duzo lepsze niz w 3gs i reszcie telefonow w tej cenie bez amoleda. Co do aparatu jak sie nie ustawi samemu go to troche przebarwia, ale  nazwanie go slabiutkim to mocne przegiecie. No i na koniec bateria, tak tak jest slaba, ale jak ktos jej nie wymienia od nowosci. sam kupilem nowa kilka tyg temu, gram godzinke dziennie, ciagle dzwonie i kozystam z neta i jakos 2 dni mi trzyma wiec masa telefonow chciala by miec taka "slaba baterie"

Edytowane przez silentpa100r
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

ale na co mi wykresy jak mam porownanie do moich starych fonow i do sgs2 dziewczyny. i na nowej bat trzyma mi dluzej niz 3gs i hd 7 ktore mialem w przeciagu ostatnich 6 miesiecy. testy testami a realia realiami. Tak sie sklada ze fona zmieniam co kilka miesiecy i mam mega porownanie. DHD wcale krotko nie trzyma i tyle

 

 

a po drugie podpieranie sie portalami gdzie podaja chociazby ze dhd ma 2x1GHz to juz wogole jest malo powazne

Edytowane przez silentpa100r
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

no wlasnie do tego daze, ze nazekanie na to 1230mAh to przesada, i tak reszta tel mimo wiekszej pojemnosci przy intensywnym uzytkowaniu bedzie trzymala ten 1 dzien. Co innego jak ktos kupuje smartfona zeby only odbierac 2 polaczenia dziennie co uwazam za glupote ale nie moja kasa nie moja sprawa

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Do Desire HD jak się wgra fajny soft + dobry kernel to nawet przy podkreconym procku do 1,2Ghz ładnie trzyma.

Faktem jest, że po 2latach codziennego ładowania bateria swiruje.

Jak coś to wpiszcie w Google: HTC Desire HD root i macie mój poradnik. Wgrywalem na ten telefon cuda wianki i ostatecznie najlepszy jest soft z Sense 3.5 moim zdaniem lub z nowym 4.0 :)

 

Desire HD vs Desire S:

http://versusio.com/pl/htc-desire-hd-vs-htc-desire-s

Tylko się pomylili i napisali że DHD ma 2rdzenie :D

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...