Skocz do zawartości

[MULTI] Tomb Raider - seria


Shadow of the Tomb Raider  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
      0
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      0
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

Będzie Polski Dubbing. I jak dla mnie fajne bo w trailerze polskim naprawdę fajnie to brzmiało. Komuś nie pasuje Dubbing ? Okej... ale ja tam wolę gry z dubbingiem. :D Jak ktoś kiedy powiedział... "Urodziłem się w Polsce i na nic innego nie zamieniłbym Naszej polszczyzny, jak chcesz po angielsku i nie pasuje Ci polski to wypie****** do Anglii czy też Ameryki :D " A z tego co mi wiadomo to ta tak zwana technologia TreesFX będzie działać również na NV więc nie mam obaw.

Edytowane przez henus7
Link to post
Share on other sites

Będzie Polski Dubbing. I jak dla mnie fajne bo w trailerze polskim naprawdę fajnie to brzmiało. Komuś nie pasuje Dubbing ? Okej... ale ja tam wolę gry z dubbingiem. :D Jak ktoś kiedy powiedział... "Urodziłem się w Polsce i na nic innego nie zamieniłbym Naszej polszczyzny, jak chcesz po angielsku i nie pasuje Ci polski to wypie****** do Anglii czy też Ameryki :D " A z tego co mi wiadomo to ta tak zwana technologia TreesFX będzie działać również na NV więc nie mam obaw.

Do mnie te słowa czy jak bo nie kapuje?

Link to post
Share on other sites

Do mnie te słowa czy jak bo nie kapuje?

Nie nie... bynajmniej :) Tylko na ogół mówię :) Ja się właściwie cieszę że będzie Dubb.PL

 

Skąd wiesz? Jakiś link? :>

As we suspected, AMD's press release has been very carefully worded. 'TressFX is not exclusive to AMD,' a spokesperson for the company has told us. 'It works on any DirectX11 card, similar to some other AMD-built technologies - for example Order-Independent Transparency (OIT) or High Definition Ambient Occlusion (HDAO).' Thus is the truth revealed: any DirectX11-capable graphics hardware, including those from rival Nvidia, will be able to make use of AMD's hair-rendering know-how." http://www.bit-tech.net/news/hardware/2013/02/26/amd-tressfx/1

 

Źródło: AMD

 

Oznacza to że każda karta z obsługą DX11 będzie mogła obsłużyć TressFX wliczając w to swojego rywala NVIDIE ;)

Edytowane przez henus7
Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

Przeniesiemy do "tematy ogólne"

 

TressFx spowodował u mnie nieopartą chęć zobaczenia TR2k13 na własnym PC - zatem we wtorek odwiedzam sklep :)

 

Niech mi ktoś wytłumaczy to (fioletowy italic):

 

Zalecane wymagania:

System: Microsoft Windows Vista, Windows 7 lub Windows 8
Procesor: czterordzeniowy: AMD Phenom II X2 565, Intel Core i5-750
Pamięć RAM: 4 GB
Karta graficzna: z pamięcią 1 GB, obsługująca DirectX 11 - AMD Radeon HD 4870, nVidia GTX 480

 

Mam rozumieć, że x2 jest stawiany na równi z i5-7xx %-)  -- chyba coś przespałem.

Link to post
Share on other sites

Czyli wg twórców gra będzie działać tak samo dobrze na x2 i hd4870 i i5 z gtx480 - %-)

Pewnie sytuacja taka sama jak to było z wymaganiami Max Payne'a 3 ;) Że to nie były wymagania jako takie tylko przedział z jakim sprzętem w danych ustawieniach gra będzie działać czy jakoś tak. A TressFX też mnie ciekawi :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Gdzie najtaniej kupic ?

 

" podajcie linka"

Jakis rabat albo dodatek +do pc

Jak masz rabat 40% z Kompani Graczy to zdecydowanie na muve. Taniej nie znajdziesz, nie ma szans. Ja dałem 84zł :) Choć już i tak widzę że gra nie jest sprzedawana jako preorder tylko zwykła pozycja. W preoderze dochodził jeszcze jeden kod na DLC - pakiet podróżnika. Łącznie dostałem 3 kody na DLC.

Edytowane przez rafal12322
Link to post
Share on other sites

http://www.gamecodes.pl/tomb-raider-klucz-cd-key.html Tutaj można kupić za niecałe 90 zł. Wiem jest to sam klucz i nie którzy boją się tak kupować... Ja stąd kupiłem dwie gry (Black Ops 2 i Bad Company 2) i wszystko działa. Wysyłka klucza na e-mail w ciągu ok. 1 min. Polecam.

 

 

 

Piraci już mogą grać na PC'tach  %-)

 

Tak :D

Edytowane przez ooxoo
Link to post
Share on other sites

No cóż moje wrażenia po odpaleniu mega pozytywne wersja pc wygląda świetnie, co prawda nie jest to poziom graficzny uncharted 3 ale jest bardzo dobrze, Jeśli chodzi o gameplay to rewelacja crysis nie ma startu jeśli chodzi o radochę z grania, tressfx wygląda świetnie, Jeśli chodzi o płynność działania na ustawieniach ultimate w 1920x1080 na 7970 na nie podkręconych zegarach (1050/1500) chodzi pięknie z włączonym v-sync na 50hz nie schodzi poniżej podczas gampleya, jedynie podczas wstawek czasami spadnie, we wbudowanym benchmarku mam średnią 57 klatek, max 67 na ustawieniach ultimate, coś mi się widzi że cały weekend przy tym przysiedze :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...