Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam!


Posiadam klawiaturę a4tech KX-5MU i od pewnego czasu mam z nią wielki problem. Mianowicie klawiatura, którą mam od 4 lat nigdy nie sprawiała problemów, aż tydzień temu zaczęła wariować. Z pisaniem wszystko w porządku, ale kiedy włączę BF3/NFS MW 2012 itp. i kiedy np. w BF3 zacznę biec (W) to żołnierz po 3 sek. staje i od nowa muszę wcisnąć W. Tak samo jest w NFS-Jadę 3 sek. i samochód staje. Ale kiedy podłączę tą klawke u kolegi i tez odpale BF3 lub NFS to wszystko działa jak powinno. Co jest grane? Dodam, że sterowniki są aktualne. Proszę o pomoc!

Link to post
Share on other sites

 

Może być że pada USB na płycie, ale pewności nie mam więc poczekaj na wypowiedzi innych.

USB raczej nie pada, bo pożyczyłem od kolegi klawke za 20 zł na USB i wszystko pięknie śmiga jak należy (nawet w grach). Natomiast moja klawiatura jest na PS2. Niedawno odsunąłem kompa i wtyczka od PS2 wyleciała z gniazda, noi kiedy chciałem ją ponownie podłączyć to już wcale nawet jej komputer nie widział, ale po paru włączeniach znowu zaczęła działać na gnieździe Ps2. No ale trochę się wkurzyłem na Ps2 i kupiłem przejściówke pod USB, ale problem w grach nadal się pojawiał. 

 

Spróbuj przeinstalować sterowniki płyty głównej. Klawa jest okej. Robiłeś coś, grzebałeś w programach, sterownikach przed pojawieniem się problemu?

Jeżeli chodzi o sterowniki to aktualizowałem tylko od karty graficznej (geforce), a płyty głównej nie tykałem i w programach nie przypominam sobie żebym cokolwiek robił.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...