Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję

Konkurs Lenovo - głosowanie -

Dołączona grafika

Zagłosuj na najlepszą recenzję i wygraj tablet Lenovo TAB A7-50! Przejdź do ankiety, kliknij tutaj.

Dołączona grafika

Zdjęcie

Wysokie użycie procesora

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 hervip91

hervip91
  • Nowicjusz

• 1 postów

Napisano 15 luty 2013 - 15:35

Witam, od wczoraj mam problem z moim komputerem. Wymieniłem w nim wczoraj obudowę na nową i od tej pory mam problem z procesorem. Po uruchomieniu niby jest wszystko ok ale wystarczy włączyć przeglądarkę albo odpalić coś na YouTube i zużycie skacze do 100% i zaczyna się strasznie mulić. Na początku myślałem, że jest to wina systemu dlatego w pierwszej kolejności postawiłem nowy jednak to nie przyniosło żadnego rezultatu (na to iż system jest świeży, nie ma wirusów i nie jest uruchomiony żaden zasobożerny proces) W stanie bezczynności użycie procesora wynosi od 0-3% a zużycie ramu jest normalne. Dzisiaj go jeszcze raz rozebrałem i znowu złożyłem jednak to też nie pomogło. Procesora od płyty nie odkręcałem. Dodam, że temperatura jest w normie, dysk mam ATA, sprawdzałem go pod kątem bad sektorów i wszystko jest ok

Proszę o rady bo na prawdę nie mam pojęcia co może być przyczyną. 

Moja konfiguracja:

Procesor: Intel Core 2 Duo e4500

Płyta: Gigabyte 945P-S3 Rev. 3.3\

Zasilacz: OCZ Fatal1ty 550W

Ram: DDR2 2gb

Grafika: Radeon HD4850 1024/256bit

System: Windows 7 32bit

Użytkownik hervip91 edytował ten post 15 luty 2013 - 15:43

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych