Skocz do zawartości

Czyszczenie Laptopa


Recommended Posts

Witam,
Zwracam się z prośbą o polecenie serwisu w którym w rozsądnych pieniądzach wyczyszczą i zmienią mi pastę w laptopie packard bell lj65 i ewentualnie wacer aspire one ( dokładnej nazwy nawet nie pamiętam). W większości serwisów po podaniu modelu i rozmiaru laptopa - cena kosmiczna od 150zl  wzwyż. Sam rozbierałem kilka prostych laptopów i wiem że dla kogoś kto ma wprawę to góra 15-20 minut, ja nie mam do tego cierpliwości najczęściej przy składaniu złamie jakiś zawias lub plastik a tego własnie chce uniknąć stąd moja prośba. Oferta skierowana również do indywidualnych osób które szybko się z tym uporają w dużo rozsądniejszej cenie niż serwisowe. Proszę o kontakt i pozdrawiam , zapomniałem dodać Kraków ;D

Edytowane przez Remus
Link to post
Share on other sites

Mamy polecić Ci serwis wysyłkowy ? Nie wiem skąd jesteś.

 

 

najczęściej przy składaniu złamie jakiś zawias lub plastik

może właśnie dlatego tak sobie liczą, aby w razie czego mieć możliwość wymiany uszkodzonego elementu w danej kwocie.

Link to post
Share on other sites

co 1 - 1,5 roku serwisuje (wymiana pasty i czyszczenie) Packard Bella LJ75 (model podobny do twojego)

kosztuje go to 50-60zł i to jest cena "dla kolegi" - a roboty jest OGROM

zerknij na to i sam ocen ile jest warta taka robota - to nie jest 15-20 min

 

http://paulov.com/2011/02/how-to-disassembly-packard-bell-lj-75-laptop-and-clean-cooling-system/

Link to post
Share on other sites

Wrzesi0 , widziałem już ten poradnik i wiem które elementy najpewniej bym połamał :D jak dla mnie cena od 150 to przesada , normalna cena to 100zł i za tyle chętnie oddam komuś do czyszczenia mojego laptopa. Odnośnie tych 15-20 minut to przesadziłem , ale dla kogoś kto wie co i w jakiej kolejności odpiąć bo już to robił będzie to czas dużo krótszy niż dla mnie bo spędziłbym na tym cały dzień. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...