Skocz do zawartości

Jak wygląda praca programisty?


Recommended Posts

@mabrothrax

Znajdź mi opinie ZWYKŁYCH! użytkowników tego sklepu dotyczących RAT! a nie zakupów czy obsługi które są z 2017! roku to przyznam ci rację że zbyt słabo szukałem ...

 

//edycja

... a nawet gdy znajdziesz to porównaj ilość informacji na ten temat w podanym przeze mnie zakresie do zagadnienia "jak pisać applikacje na androida"

 

...

Edytowane przez doman18
Link to post
Share on other sites

Sklep nie daje rat a banki z którymi sklep współpracuje. A z którmi współpracuje? Info ze strony x-kom - Santander Consumer Bank S.A., Credit Agricole Bank Polska S.A. i Alior Bank S.A.

 

Sklep pełni w tym procesie tylko i wyłącznie funkcje przekazania danych odnośnie twojego zamówienia i twoich danych do banku który decyduje czy ci raty przyznać czy nie. A często po prostu przekierowują cie do strony banku gdzie wypełniasz formularz a bank po przyznaniu opłaca twoje zamówienie.

 

Więc raczej powinieneś się zastanowić nad szukaniem opinii o tych bankach.

Edytowane przez mabrothrax
Link to post
Share on other sites

Ależ to oczywiste tyle że ...

Primo

Informacje w zakresie udzielania kredytów to mogę zobaczyć na stronach czy od call center. A mi chodzi o zwykłych userów i ich bezpośrednie doświadczenie w tym zakresie

 

Secundo

Ogólnie opinie o banku też nie są miarodajne często dotyczą rzeczy które zupełnie nie interesują - oferty kont i ich obsługi, pożyczek, lokat, obsługi call center itp itd.

 

Ogólnie żeby nie przedłużać offtopu - w tym konkretnym przypadku jest większe prawdopodobieństwo że dostałbym konkretne info od osoby która miała z nimi do czynienia niż przeprowadzać prawdziwy datamining. 

 

Swoją drogą pytanie nieaktualne bo kupiłem.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...