Skocz do zawartości

myszka do 100zł do BF3 i do neta


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Cacek93,

Recommended Posts

Ta mysz nie różni się za dużo od produktów a4tech'a za 30zł. Ta seria myszek to marketing pełną gębą, nie warto sobie zawracać nimi głowy.

Optyki: x710bk, x-luca, x 705, g300, g400, abbysus, azureus mini + A4tech 200/500MP, Tracer X01.

Lasery: sharkoon drakonia, tracer sniper + A4tech 800MP, Tracer X02

Masz obecnie podkładkę? Akceleracja wyłączona?

Link to post
Share on other sites

 

Co kazdy z ta akceleracja

 

Bo sprawia, że każda mysz będzie działać tak samo? W zasadzie eliminuje znaczenie sensora?

 

 

Jaką podladke pod g500??

 

 

Zależnie od budżetu. Zapewne Roccat Soty nadal chcą uciekać z biurka, mimo naprawdę fajnej powierzchni, więc poleciłbym Roccat Alumic.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

 

Mysz kupiona logitech g500

Dobra mysz, ale kosztuje znacznie więcej niż 100zł, dlatego jej nie wymieniłem.

 

Co kazdy z ta akceleracja

W każdym temacie zacząłem pisać i uświadamiać ludzi co to jest ta akceleracja :P 

W skrócie jest to największe zło prawdziwego gracza, ja na akceleracji nie mogę obsługiwać pulpitu, ponieważ jest to wtedy nieefektywne oraz irytujące. Zabija ona potencjał każdej myszy i tak jak kolega wyżej napisał, nie odczujesz różnicy w precyzji pomiędzy dobrą, a słabą myszką.

 

Jaką podladke pod g500??

Z tańszych A4tech 800MP oraz Tracer X02.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Panel Sterowania: Drukarki i urządzenia: Mysz: jakaś zakładka w której ustawiasz prędkość kurosa i tam odznaczasz opcje "zwiększ precyzję kontrolera" . Opłaca się to robić, gdyż nie liczy się wtedy prędkość ruchu myszką, lecz odległość jaką poruszymy, co skutecznie zwiększa precyzję.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Witam -dołączę się do tematu bo mam podobny dylemat i podobny fundusz z tym że zastanawiam się nad

http://www.redcoon.pl/B405884-Sharkoon-Drakonia_Myszki.SHARKOON drakonia,

http://www.net-s.pl/index.php?id=3&c=717&g=332804&n=Gigabyte-Gaming-Mouse-FORCE-M7-THOR-Black&w=s.GIGABYTE force m7 thor ,

http://pro-comp.pl/index.php?p10490,mysz-optyczna-ttsports-black-gaming-usb.TTSPORTS BLACK GAMING

podoba mi się też Logitech G300 ale cholera trochę mała jest ,a znowu g400 mi się nie podoba -chociaż z tego co widzę często polecana.

Najbardziej bym się skłaniał na draconię ma dużo programowalnych klawiszy i podoba mi się ,ale ciężko znaleźć jakieś teściwo w pl i nie wiem jak z jakością ?

Link to post
Share on other sites

Powiem szczerze że mimo zalet g400, jak dla mnie jest słabo wyprofilowana i niezbyt wygodnie leży w łapie. Zdaje sobie sprawę iż jest dość uniwersalna, jednak prawa strona (patrząc od tyłu) jest naprawdę kiepsko wykształtowana i nie wiadomo gdzie trzymać palce spoczywające w tamtych stronach.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...