Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

Mam takie pytanie chce się przesiąść z windows 7 32 bity na 64 bit.Czy na moim kompie ten windows bedzie śmigał bez problemu ?

Dane Kompa z Programu Speccy

 

System Operacyjny
    Microsoft Windows 7 Ultimate 32-bit SP1

 

CPU
    AMD Athlon II X4 645   
    Technologia Propus 45nm

 

RAM
    2,00 GB 1-Kanałowy DDR3 @ 669MHz (9-9-9-24)   PS. na rachunku mam 1333 MHZ tak ze nie wiem

    2,00 GB 1-Kanałowy DDR3 @ 669MHz (9-9-9-24)    PS. na rachunku mam 1333 MHZ tak ze nie wiem

 

 

Płyta Główna
    Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-770T-D3L (Socket M2)

 

Grafika
    AL1716 (1280x1024@60Hz)
    1023MBGeForce GTS 450 (CardExpert Technology)

 

 

 

i takie dodatkowe pytanie co byście zmienili w tym sprzęcie na te nowe gry :D obudowa niestety mala jaka Harry

na to pytanie nie musicie  odpowiadac tylko to głowne

 

 



PS. Zapomniałem

Czy jest możliwość takiej przesiadki bez formatowania jednej Partycji

Link to post
Share on other sites

Tak, 64bitowa wersja będzie śmigać bez problemu. Co do sprzętu zacząłbym od zmiany platformy na LGA1155 i procesor 2500k/3570k(z naciskiem na ten drugi), oczywiście jeżeli budżet pozwoli. Rzeczywiste taktowanie pamięci wynosi 1333mhz, system wyświetla połowę tej wartości(może ktoś lepiej to wytłumaczy).

Edytowane przez sinn3r
Link to post
Share on other sites

Da się przesiąść na inny system bez formatowania innych niż systemowa partycji.

 

@royceda59614

Nie opłaca się zmieniać na phenoma tylko dla pamięci cache L3, chyba, że odbyło by się to bez dodatkowych kosztów. Jeśli autor nie ma zbyt dużego budżetu to najlepiej sprzedać GTS'a, dołożyć 2-3 stówy i kupić coś lepszego, później zbierać na Ivy Bridge lub poczekać na to, co przyniesie premiera Haswella.

Edytowane przez sinn3r
Link to post
Share on other sites

Ja w Multiplayer Open Becie ja musiałem grać na Low(przy moim sprzęcie, który masz w profilu), bo na Medium było za mało FPS. Wierze, że finalna wersja będzie o wiele lepiej zoptymalizowana, więc powinna ci pójść na Low/Medium.

Edytowane przez sinn3r
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...