Skocz do zawartości

Specyficzny problem z połączeniem sieciowym.


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez przemekd189,

Recommended Posts

 

Hej. Wczoraj w nocy grałem ze znajomymi w GTA San Andreas Multiplayer (SAMP) i nagle mnie

rozłączyło. Pogrzebałem coś chwilę w centrum sieci i udostępniania,

rozłączyłem sieć i włączyłem ją z powrotem. Wszedłem na serwer SAMP, pożegnałem się i poszedłem spać. Dziś rano wchodzę i mam taki dziwny problem. Próbowałem włączyć GameRanger'a - nie działa. Forum

serwera śmiga, facebook też, youtube również, a google już nie, samp również jest 'odcięty' od internetu.

Korzystam z Opery, jednak google nie działa mi także na innych. Mogę połączyć się z serwisem google poprzez adres http://173.194.35.191/.  Zamieszczam również screena: http://iv.pl/images/...87735945353.png. Wyłączyłem i włączyłem modem, dalej to samo, a dodatkowo wyskoczyło mi coś takiego: http://iv.pl/images/...79474341442.png. Na tej liście mam tylko połączenie szerokopasmowe, ale jak widać niżej - wyskakuje mi błąd, gdy klikam 'połącz'. Sprawdzałem zaporę sieciową wszystko gra, nie blokuje ona żadnego z wyżej wymienionych programów. Dodatkowo internet jest strasznie 'zamulony', wcześniej tak się nie działo.

 

Korzystam z Windows 7, karta sieciowa to NVIDIA nForce 10/100/1000 Mbps Ethernet, dostawcą mojego internetu jest upc, modem jakiego używam to Thomson, prędkość internetu to 120mb/s.

 

 

 

Refresz, ma ktoś jakieś sugestie które mogły by coś pomóc? Wygląda na to że ostatecznym rozwiązanie jest BOK upc.

Link to post
Share on other sites

Na początek:

Profilaktycznie skan antywirusem, najlepiej w trybie awaryjnym.

Sprawdź Panel sterowania\Sieć i Internet\Połączenia sieciowe PPM połączenie lokalne\Właściwości z listy Protokół internetowy wersji 4 i sprawdź, czy wszystko przydziela Ci automatycznie, jeśli to przeklikaj.

Link to post
Share on other sites

Na początek:

Profilaktycznie skan antywirusem, najlepiej w trybie awaryjnym.

Sprawdź Panel sterowania\Sieć i Internet\Połączenia sieciowe PPM połączenie lokalne\Właściwości z listy Protokół internetowy wersji 4 i sprawdź, czy wszystko przydziela Ci automatycznie, jeśli to przeklikaj.

 

Sprawdź DNS'y to po pierwsze, a najlepiej wpisz w routerze DNS'y googla:

8.8.8.8

8.8.4.4

Zresetuj połączenie w kompie i sprawdź

Niestety, ani jedno ani drugie nie skutkuje.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...