Skocz do zawartości

Dead Space 3 opinie, wrażenia, informacje.


Gość effendi360

Recommended Posts

Gość effendi360

No Panowie. Premiera za rogiem. Piraci już grają. Ja osobiście jestem wielkim fanem serii. Pierwsze co zabolało to oczywiście ograniczenie przez developerów fps przy vsync do 30 bo "Chcemy, by rozgrywka na wszystkich platformach była taka sama".

Na szczęście przynajmniej na kartach nv problem da się ominąć wyłączając vsync w grze i włączając adaptacyjny w sterowniku.

A jak sama gra ? Ja dopiero zasiadam :)

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Kto co woli to już jego sprawa ale bez epitetów i pierdolenia, że na padzie grać się nie da bo miliony ludzi jakoś grają na padzie i nie mają z tym żadnego problemu; a i niejednemu za Was po multi by dupsko złoili mimo iż macie niby przewagę w postaci klawy i myszy.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Nie jesteś sam :D Mój kumpel ma panicznego stracha przed całą serią. Nieraz patrzył jak ja gram ale mówi, że sam w nocy by się nie odważył :D

No nie wiem jeszcze jak 3 bo zalatuje mi od początku mocno gears of war :/ Ale może dale załapie klimat jedynki i dwójki, gdzie człowiek naprawdę momentami prawie zawału dostawał.

Link to post
Share on other sites

Po co Ci 100fps. Włącz sobie vsync w sterowniku i masz płynne 60klateczek bez tearingu.

Niby tak... ale niekiedy przy nieważne jakiej to grze VSync potrafi spowodować nagły spadek wydajności i to dość odczuwalny jeśli chodzi o ruch kamery czy naszej postaci.

 

Pewnie przy kartach pokroju GTX480/580/660-680 i innych Radosławach to nie występuje albo nie jest tak odczuwalne...

 

Z drugiej strony jeśli chodzi o klimat... to jest i to dobry... Jak ktoś oglądał "Coś" to pozdro dla kumatych i będą wiedzieć dlaczego klimat jest zaje... tzn. super :D Na samym początku już podskoczyłem parę razy więc jest dobrze :)

Edytowane przez henus7
Link to post
Share on other sites

więc trzeba wejsc w ustawienia CCC zrobić profil dla tej gry włączyć na stałe czekaj na odświeżanie pionowe i w grze wyłączyć Vsync tak? czemu wg oni tak zrobili że max 30fps przy włączonym w grze? co oni chcieli przez to osiągnąć.. na 30fps nie da się grać :) aa i pytanko od tematu jak stworze taki profil i bd uruchamiać tą ikonkę którą dałem domyślną przypisaną do ustawien w profilu w CCC to z takimi ustawieniami będzie mi gra startować rozumiem?

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Ja mam nv. Wwyłączyłem vsync w grze włączyłem w sterach i jest 60 a dlaczego jest w grze normalnie 30 ?

Napisałem w pierwszym poście: bo chcieli, żeby gra wyglądała tak samo na wszystkich platformach :]

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...