Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. :)
Mam problem z uruchomieniem lub poprawnym działaniem gier. Np. Planetside 2. Po uruchomieniu miga tylko na chwilę ekranik ładowania, wyłącza się i w wyszukiwarce pojawia się error. Moja karta graficzna nie spełnia wymagań sprzętowych, dalej wyświetlają się minimalne wymagania. Moja karta to ATI Radeon hd 4850 Series 512 MB. W minimalnych wymaganiach napisano, iż potrzebuje troche ponad 200 MB (212 czy coś takiego) oraz model karty ATI Radeon HD 4850 Series lub wyższy. :roll: Pogrzebałem troche. karta jest wykrywana przez Windows i sterownik jako ATI Radeon HD 4800 Series ale z tego co wiem to dobrze. Wgrałem najnowszy sterownik (tak wgrałem go poprawnie tj. usunąłem stary i programem przeczyściłem resztki). To samo. Wszystkie sterowniki są wgrane. Inne gry też mają z tym problem ale działają. (Wyświetla się ostrzeżenie dotyczące karty lub na ekranie pojawiają się białe paski które po chwili jednak znikają.) Zdaża się, że proces jakiejś gry poprostu się zamkine sam z siebie i wyłączy grę.
Proszę o pomoc bo nie wiem co zrobić.

 

Windows to XP 32 bit.

 

Link to post
Share on other sites

Ten sterownik pobrałem ze strony producenta a to część z jego opisu :

AMD Catalyst™ Display Driver

Version 13.1

Operating System(s)

Windows XP - Professional/Home

Hardware:

AMD Radeon HD 4000 Series
AMD Radeon HD 3000 Series
AMD Radeon HD 2000 Series
AMD Radeon HD Series AGP

 

A jeśli jest to nieodpowiedni sterownik to mam zainstalować z płyty czy jakiś kąkretny :?:

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...