Skocz do zawartości

SWTOR - problem z zawieszaniem się gry.


Recommended Posts

Witam ,mam problem, a mianowicie podczas gry, różnie to bywa czasem po 5 min., a czasem po 1h gra się zawiesza, dźwięk z gry jest, kursorem też można ruszać, ale obraz stoi. Wielokrotne klikałem repair w lucherze, ale to nic nie pomogło, nie wiem też dlaczego podświetlony jest przycisk repair, skoro podczas ściągania i instalacji, nie było żadnych błędów, ani nic. Sterowniki mam najnowsze, macie jakieś pomysły co to może być lub ktoś też tak ma?

Link to post
Share on other sites

Masz odpowiedź: CPU: AMD Phenom II x4 965 BE

Co ma to tego mój procesor, nie chodzi mi o to, że gra ma mało FPS-ów, bo bardzo płynnie chodzi, gra łapie freeza w różnych momentach grania i po różnym czasie.

Link to post
Share on other sites

Grę spokojnie da się przejść na nowym sprzęcie. Wersja ze steam na przykład jest bezproblemowa. Jeśli masz starsze wydanie, ja mam np. pierwsze polskie wydanie to też jakoś da się grać. Gra ma swego rodzaju momenty w których lubi łapać freeza. Na Endor Spire podczas walki z drugą zdaje się grupą sithów, podczas "otwierania" rancora w kanałach na Taris. Musisz omijać takie momenty niestety. 

 

Poszukaj sobie w sieci listy takich momentów miejsc. Uniemożliwia to wykonanie kilku misji co prawda, ale możesz bezproblemowo przejść grę. 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...