Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Akcesoria do obudowy Cooler Master HAF 912

Cooler Master HAF 912 panel okno

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Palmoster

Palmoster
  • Bywalec

• 113 postów
  • GG:9590565
  • Miejscowość:Łódź

Napisano 29 styczeń 2013 - 22:04

Witajcie:)

Zakupiłem obudowę Cooler Master HAF 912 plus. Jestem z niej mega zadowolony. Ale... Zawsze mogłoby być lepiej ;) Podoba mi się panel boczny z oknem. Niestety nigdzie nie mogę go dostać z wyjątkiem tej strony:

http://www.coolermas...---z-oknem.html

Na stronie widnieje status "brak towaru". Orientujecie się może gdzie jeszcze mógłbym dostać taki panel?

Po za tym jaki wentylator polecacie zamontować w "suficie"? Zależy mi aby było jak najciszej. 

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie!

• 0

PC: MB:  MSI Z87-GD65 GAMING, Procesor:  Intel i5 4690K (Noctua NH-D14)  RAM:  PATRIOT DDR3 2X4 GB z serii Viper 3, Sapphire Black, GPU:  MSI R9 280X Gaming,  SSD: Ocz ARC 100 240GB, HDD :  WD Black 1TB + WD Purple 2TB,  PSU:  Enermax Revolution XT 630W CASE: Cooler Master HAF 912 witch window.    

Laptop: Toshiba Portégé R830 SSD Crucial mx100 512GB

#2 vieniek123

vieniek123
  • Dyskutant

• 177 postów
  • Miejscowość:Włocławek

Napisano 29 styczeń 2013 - 22:15

Co do obudowy nie poradzę, ale wentylator to jakiś thermalright albo be quiet, ewentualnie enermax uctb 14 albo 9?

• 0

//Tu była nieregulaminowa sygnatura //Igorrodz

#3 Kyle_

Kyle_
  • Bywalec

• 105 postów

Napisano 29 styczeń 2013 - 23:09

Witajcie:)

Po za tym jaki wentylator polecacie zamontować w "suficie"? Zależy mi aby było jak najciszej. 

Nie wiem jak u Ciebie, ale ja robiłem testy w Fractal ARC przy jednym wentylatorze i przy wentylu 140 mm na górze + Fortis skierowany w górę temp. są ze 2-3 stopnie wyższe od montażu wentylatora z tyłu + fortis klasycznie wiejący w tył. Jeszcze potestuję trochę, ale jak na razie sceptycznie jestem nastawiony do wentylatora na górze i/lub kierowaniu chłodzenia CPU w górę.

Użytkownik Kyle_ edytował ten post 29 styczeń 2013 - 23:10

• 0

#4 Palmoster

Palmoster
  • Autor tematu
  • Bywalec

• 113 postów
  • GG:9590565
  • Miejscowość:Łódź

Napisano 30 styczeń 2013 - 08:34

Chłodzenie procesora mam skierowane ku tyłowi obudowy. Oryginalny wentylator z obudowy, który był na tyle przełożyłem na górę i mam kilka stopni mniej. Spowodowane jest to tym, że obudowa jest dosunięta maksymalnie do tyłu i zaraz za nią jest ściana. Nawet wtyczka kontowa od zasilacza jest. Nie mam możliwości inaczej. Dlatego chcę ciepłe powietrze odprowadzać ku górze. Oryginalny wentylator był cichy puki pracował w pionie (tył obudowy), jednak w poziomie (góra) jest znacznie głośniejszy.

• 0

PC: MB:  MSI Z87-GD65 GAMING, Procesor:  Intel i5 4690K (Noctua NH-D14)  RAM:  PATRIOT DDR3 2X4 GB z serii Viper 3, Sapphire Black, GPU:  MSI R9 280X Gaming,  SSD: Ocz ARC 100 240GB, HDD :  WD Black 1TB + WD Purple 2TB,  PSU:  Enermax Revolution XT 630W CASE: Cooler Master HAF 912 witch window.    

Laptop: Toshiba Portégé R830 SSD Crucial mx100 512GB

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Cooler Master HAF 912, panel, okno

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych