Skocz do zawartości

Akcesoria do obudowy Cooler Master HAF 912


Recommended Posts

Witajcie:)

Zakupiłem obudowę Cooler Master HAF 912 plus. Jestem z niej mega zadowolony. Ale... Zawsze mogłoby być lepiej ;) Podoba mi się panel boczny z oknem. Niestety nigdzie nie mogę go dostać z wyjątkiem tej strony:

http://www.coolermastershop.pl/p150,panel-boczny-do-obudowy-cooler-master-haf-912---lewy---z-oknem.html

Na stronie widnieje status "brak towaru". Orientujecie się może gdzie jeszcze mógłbym dostać taki panel?

 

Po za tym jaki wentylator polecacie zamontować w "suficie"? Zależy mi aby było jak najciszej. 

 

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie!

Link to post
Share on other sites

Witajcie:)

 

Po za tym jaki wentylator polecacie zamontować w "suficie"? Zależy mi aby było jak najciszej. 

 

Nie wiem jak u Ciebie, ale ja robiłem testy w Fractal ARC przy jednym wentylatorze i przy wentylu 140 mm na górze + Fortis skierowany w górę temp. są ze 2-3 stopnie wyższe od montażu wentylatora z tyłu + fortis klasycznie wiejący w tył. Jeszcze potestuję trochę, ale jak na razie sceptycznie jestem nastawiony do wentylatora na górze i/lub kierowaniu chłodzenia CPU w górę.

Edytowane przez Kyle_
Link to post
Share on other sites

Chłodzenie procesora mam skierowane ku tyłowi obudowy. Oryginalny wentylator z obudowy, który był na tyle przełożyłem na górę i mam kilka stopni mniej. Spowodowane jest to tym, że obudowa jest dosunięta maksymalnie do tyłu i zaraz za nią jest ściana. Nawet wtyczka kontowa od zasilacza jest. Nie mam możliwości inaczej. Dlatego chcę ciepłe powietrze odprowadzać ku górze. Oryginalny wentylator był cichy puki pracował w pionie (tył obudowy), jednak w poziomie (góra) jest znacznie głośniejszy.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...