Skocz do zawartości

Recommended Posts

Coś się poknociło nie wiem o co tu chodzi.

Ale wracając do wyboru zdecydowanie wybrałbym te drugie GENIUS SP-HF1255A, jeśli zdecydujesz się na kupno tego zestawu to daj znać czy był to słuszny wybór w tej kategorii cenowej, no i jak się sprawują.

Link to post
Share on other sites

Na Bitcomputer są dostępne, normalnie do kosza idzie ten produkt dodać, poza tym pisze że jest tylko online i na wyczerpaniu, więc jutro rano wystarczy tam zadzwonić jak będziesz mieć problem z zamówieniem. Spokojnie, bez pośpiechu, spróbuj jeszcze raz :)

Link to post
Share on other sites

skoro już by ci się udało wylicytować te głośniki to do maksymalnej kwoty 100-120 zł, nowe kosztują 190 zł, ale wstrzymaj się z licytowaniem do piątku-soboty, ja sobie poobserwuję tą licytację i zobaczymy czy będzie więcej zainteresowanych czy nie.

Link to post
Share on other sites

Nawet nie próbuj podpinać tego do wzmacniacza z subwoofera.... I jeszcze wszyscy Cię popierają (znajomość w temacie, że...). 
W tym subwooferze jest wzmacniacz, który podaje wzmocniony dźwięk do satelit pasywnych (bez wzmacniacza - czyli wysyłane jest już gotowe zasilenie, a nie sygnał !) . A drugie głośniki (choćby te 2.0) mają swój wzmacniacz, który wzmacnia surowy sygnał ! Czyli... wzmacniałbyś, wzmocniony sygnał... do tego impedancja (opór) by się nie zgadzał... Co w perspektywie czasu doprowadziło by do trwałego uszkodzenia obu zestawów... Może nawet z fajerwerkami.

 

Posiadam w domu zestaw Genius SP-HF1201A - wysokie tony są w marę ok, basu jest mniej niż w Genius SW-G2.1 1250 - ale ten po pogłośnieniu strasznie buczy, pierdzi (jakby miał zaraz się rozpaść). Na dniach miałem Creative Inspire T3300 - gra ok. Nie "pierdzi", aż tak, ale dźwięk jest bardziej agresywny. (moje testy zestawów 2.1 wkrótce się pojawia w minirecenzjach - tych dwóch teraz wymienionych)

Edytowane przez Bandyto3xx
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...