Skocz do zawartości

[Oddam] Crysis 3 BETA key


Recommended Posts

Ja dołączyłem do grona wczoraj mam nadzieję że nie będzie to przeszkadzało zbyt wam ;p   Tak czy inaczej będę miał Crysis 3,a  betkę chce tylko do rzucenia okiem jak ta gra wygląda :)

Link to post
Share on other sites

Taaa więc autor moim zdaniem powinien rozesłać na PW niż podawać w temacie osobą naprawdę zainteresowanym grą, a nie korzyściami finasowymi. Jak nie mają na paczke fajek to tak szukają nie którzy zarobku :)

Link to post
Share on other sites
jak mi się uda na pewno będzie w moim koncie które sprzedaje :) nie podniosę ceny konta lecz będzie to większa zachęta dla kupujących :)

Ja bardziej mam na myśli tych którzy właśnie się  rejestrowali tylko ze względu na możliwość zdobycia klucza 

Link to post
Share on other sites
Jakoś Ci nie wierzę. Konto założone o 14:47 i od razu "pocisk" na ten temat?? Do tego ta wręcz chamska natarczywość. Obyś nie dostał klucza. 

ok jak nie to nie weszlem bo mi zalezy na grze i zobaczylem ze mozna dostac i sprubowalem a jesli dlaciebie to jest tak jak mowisz to ok

Link to post
Share on other sites

ok jak nie to nie weszlem bo mi zalezy na grze i zobaczylem ze mozna dostac i sprubowalem a jesli dlaciebie to jest tak jak mowisz to ok

 

Weszłem, pierdłem, bekłem, rzygłem, wyszłem, trzasłem, bo chamstwa nie zniesłem.

Edytowane przez WujkuNieBijKota
Link to post
Share on other sites

sorki ranked w LoLu sie przeciągnął ;D juz dodaje 



8PKT-WRQ4-5JFR-JRUW-C4M6
3ML4-6BR7-S8AZ-C33K-ETJF
B92A-BZE5-FPCD-XPET-UAMB
5PXF-P3LC-WHGH-3C4P-XUUX
8CXF-U4DH-XRTX-TPSQ-BZLX
H9ZH-STG7-AFMA-8W9Y-2JVX
DE55-HMTM-TKLA-JVDQ-YAXS
3A2J-XMPZ-HJSN-TBBK-PS93
ETT3-P8C4-JU2B-K39D-KRZK
9BMV-2VR5-V3ZT-SA8J-B8DV
CAYG-8CAG-HLH2-H7G3-4BYY
B7ZZ-QWU6-9KJL-P4SQ-ACQP
FVAA-HVZF-T6T2-TDTS-JQEE
CCFF-EP6G-PKUF-2L8V-49HV
28TT-TQK5-UN3T-PZC8-NLMP
HMT3-YR3X-WR4R-R2JD-9LQZ
8PTK-3AGS-K2YF-G6WL-SGX8
HNSA-BZTW-JMFH-C8U5-H8NM
C2UL-N5QM-A76Z-U5NF-VMDC
8MUC-84FT-Z8FX-4SPD-RT5B
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...