Skocz do zawartości

Przesiadka z HD5450 na HD7950


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez baker,

Recommended Posts

Witam, zamówiłem komputer i pytam czy będzie duża różnica?

 

Przesiadka z:

AMD Athlon II X2 245 (2.9GHz)

AMD HD5450

Tanie 6GB RAM DDR3 (1x 2GB, 1x 4GB)

 

Przesiadka na:

I5 2500k + OC (3.3GHz -> 4.5GHz)

Sapphire HD7950 Vapor-X

Crosair 8GB RAM DDR3 (2x 4GB)

 

W Buttlefield3 mam na rozdziałce 800x600 najniższe detale 40FPS, ile będę miał na wysokich/ultra 1024x768? MSAA 1x ? A jak pójdzie fajnie to ile MSAA dać?

 

Kupię Far Cry 3 ile będzie szło na max detalach rozdziałce jak wyżej i ile MSAA polecacie dać?

Link to post
Share on other sites

Niewiele brakowało, bym padł czytając ten idiotyczny temat.

Masz bana na google? Człowieku, 5450 to grafika do wyświetlania pulpitu, ciesz się, że masz te 40FPs w BF'ie...

Ja rozumiem, napisać temat o przesiadce z 560TI na 7950, albo z i3 2100 na i5 2500K, ale porównaj sobie same ceny tych podzespołów, Twoja karta jest warta 100 zł, a teraz chcesz kupić kartę za 1000 zł, reszty powinieneś się domyslić.

Z resztą chyba przeglądasz to forum, jest tyle tematów, tyle porównań, no ale sorry, nikt nie będzie porównywał 5450 do 7950...

Edytowane przez baker
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Nie mogę się doczekać, aż go złożą. Powinien być do soboty

 

 

I taka moja rada na twoje niedoczekanie :) Złożą ci go na pewno, bo taka operacja trwa mniej niż godzinkę z zainstalowaniem systemu i sterowników włącznie. Mogłeś to zrobić sam i zaoszczędzić ;)

Edytowane przez atomowy
Link to post
Share on other sites

Tylko jak teraz na I5 i 7950 będzie grał w 1024x768 to będzie miał full fps klatek.

Zmieni na 1920x1080p i mu spadnie o połowę, to się zdziwi chłopaczyna jak z 60 fps zrobi się 35 :)



Lepiej od razu inwestować w monitor żeby potem nie było zdziwienia że ze 100 fps zrobiło się 20 ;)

Link to post
Share on other sites

Złożą ci go na pewno, bo taka operacja trwa mniej niż godzinkę z zainstalowaniem systemu i sterowników włącznie.

 

Jeśli poniżej godziny składasz kompa od zera wraz z zainstalowaniem systemu i wszystkich potrzebnych pierdół to nie chciałbym widzieć jak wygląda wnętrze twojej obudowy. Sama aranżacja kabli zajęła mi dwa razy tyle.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Sprawdź ile kabli ma niemodularny XFX 750W. Ułożenie ich w taki sposób, żeby nie blokowały przepływu powietrza (6 wentylatorów w budzie) to przy ich grubości dość spore wyzwanie.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Nikt mi nie odpowiedział konkretnie

 

Bo zadajesz głupie pytania. Nikt nie jest wróżką, żeby ci podać dokładną liczbę klatek, jaką osiągniesz na swoim kompie. Przy tak niskiej rozdzielczości będzie ich dużo, ale po dokładną ilość musisz uderzać tutaj :

 

http://wrozbita-maciej.pl/ 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...