Skocz do zawartości

Recommended Posts

i jest bardzo wygodna

 

 

Chyba nie miałeś wygodnej myszki w ręku skoro twierdzisz że coś co zostało wyłupane z kamienia pasuje do dłoni.

 

Ja się przyznam bez bicia,że z moim nie ma problemu Raz był taki moment,gdy myszka poruszała się tylko w poziome,ale odłączenie i ponowne podłączenie pomogło

 

Z R.A.T'em praktycznie jest tak,że zależy jaka ci sztuka wpadnie.Raz są wadliwe,raz dobre (jak w moim przypadku).

 

Każda sztuka jest wadliwa. To, że Ci jeszcze działa świadczy o tym, że masz fart. Widzisz mój podpis? Wiesz ile już ludzi do mnie pisało albo dzwoniło czy nie naprawiłbym im myszkę bo przestała się ruszać?

 

Dostałem sample Twin-Eye PLN 2032 - 75 szt. i wszystkie wykorzystałem już do naprawy tego badziewia. Naprawa praktycznie nie opłacalna. Stwierdziłem że więcej tego nie będę robił a każdy kto teraz do mnie pisze albo dzwoni to dostaje taką samą odpowiedz, że myszka nadaje się do kosza albo niech wstawi na allegro. Następny pr0 ją kupi i znowu będzie dzwonił albo pisał czy mu nie naprawię albo ile to będzie kosztowało.

Mam 5 takich myszek i chętnie bym się ich pozbył bo zajmują mi miejsce ale szkoda mi przyszłych właścicieli i nie chcę psuć sobie opinii, bo wyjdzie potem że badziew i złom sprzedaję.

 

Jak chcesz mysz to kup sobie mychę logiszajsu. 3 lata gwarancji. Serwis door-to-door a jak po gwarancji się popsuje to dostaniesz ticket -50% do nowej sztuki albo do mnie podbijesz to za grosze wymienię Ci na nową (o ile będą ją produkować + 2 lata od zakończenia produkcji).

Praktycznie rzecz biorąc gwarancja na 5 lat.

 

Powodzenia więc z 2 letnią gwarancją na robocika-szrocika.

 

Cacek93 zna się na myszach a ja wiem co w nich siedzi i co się psuje. Jak już wcześniej wspomniałem wolałbym zgubić pieniądze niż wydać na tą myszkę.

Link to post
Share on other sites
A jakie wy myszki polecacie ? Z kablem czy bez ?

 

A może jakieś modele od razera ?

Post nr 6

 

Chcesz to bierz tego rat'a... jeśli masz za dużo kasy i chcesz wtopić kilkaset złotych :) 

Lubisz płacić tylko za dziwny dizajn to proszę bardzo.

Lukson będzie miał nowego klienta :D 

Link to post
Share on other sites

Jako posiadacz RAT 9 powiem że jest to dobra mysz, ale swoje wady ma. Główna to software. Problemy ze sprzętem rozwiązano i aktualna rewizja myszy jest bardzo dobra, choć od czasu do czasu czujnik odległości lasera od powierzchni źle odczytuję powierzchnię, szczególnie gdy nie jest jednolita. Sprawdź tylko czy leży Ci dobrze w ręku - ja potrzebowałem podkładki pod nadgarstek żeby było wygodniej, inaczej męczył mi sie nadgarstek.

Odradzam logitechy - nie miałem ani jednego, który by się nie popsuł (a miałem tylko te z wyższej półki, więc tym większa moja frustracja).

 

Pozdrawiam i udanych zakupów!

Link to post
Share on other sites

Problemy ze sprzętem rozwiązano i aktualna rewizja myszy jest bardzo dobra, choć od czasu do czasu czujnik odległości lasera od powierzchni źle odczytuję powierzchnię, szczególnie gdy nie jest jednolita.

 

 

Wymienili laser na inny niż Twin-eye? Chyba nie.

Myszy wyposażone Avago (et. Logitech) działają precyzyjnie na dywanie czego nie można powiedzieć o Philipsie.

 

Sprawdź tylko czy leży Ci dobrze w ręku - ja potrzebowałem podkładki pod nadgarstek żeby było wygodniej, inaczej męczył mi sie nadgarstek.

 

Kupować myszkę, którą można dopasować do ręki i jeszcze podkładkę bo mysz nie pasuje. Hmmm.... ciekawe rozwiązanie.

 

Odradzam logitechy - nie miałem ani jednego, który by się nie popsuł (a miałem tylko te z wyższej półki, więc tym większa moja frustracja).

 

 

Pochwal się jakie to miałeś myszki i jakie miały niby usterki bo o wadliwej rolce w G500 wiedzą wszyscy.

 

Pozdrawiam i udanych zakupów!

 

 

Może trafi na egzemplarz, który podziała dłużej niż przez okres gwarancji.

Link to post
Share on other sites
  • 7 miesięcy temu...

No to chyba padłem na głowę po przeczytaniu tego i innych wątków o Cyborgach, gdyż zamówiłem RAT 7(zabezpieczeniem jest zwrot 10 dniowy), porównanie będę miał do Logitecha, których już miałem w przeciągu 8 lat bardzo dużo, ale nigdy nie grałem tyle co teraz.
Od 2 lat użytkuję G700, w poszukiwaniu czegoś lepszego innego wybrałem G400 rev2, jednak jest ona dla mnie za mała źle lezy mi w dłoni, stąd pokusiło mnie o możliwości modyfikacji szczura.
Bardzo się obawiam tego co będzie, ale BF3 szybko to zweryfikuje.
Do RAT 3 nie można dokupić wymiennego panelu z prawej strony, pod mały palec, jest możliwość zamontowania go tam jakby co w tym modelu?


Po dwóch dniach z Cyborg 9, muszę przyznać że nie spodziewałem się iż ta mycha mi tak bardzo przypasuje do gustu. Jest niesamowita, możliwość jej konfiguracji daje tyle frajdy i świadomość tego że właściwie nie ma możliwości by jej pod siebie nie ustawić jest bardzo budująca. Jestem typowym facetem który uwielbia gadżety i ten gryzoń spełnia wszystkie moje oczekiwania.
Jedynie czego mógłbym chcieć w przyszłych produktach który miałyby udoskonalić  R.A.T  to regulowane prawe skrzydło na sposób lewego i może wymianę lasera dla tych co go się boją, by zachęcić ludzi do zakupu.
Wziąłem 9 z zamirem pobawienia się i przetestowania, 7 miała u mnie zostać na dłużej.

Co prawda 7 jest jeszcze w drodze, ale sam już nie wiem co mam zrobić. R.A.T.9 działa rewelacyjnie nic się nie dzieje z czujnikiem(obawiałem się tutaj bezprzewodowego działania i zakłóceń), moim zdaniem gra mi się nią dużo lepiej od G700 i G400, jestem w szoku. A przecież podobno sa tam lepsze lasery, może MAD Catz zmienił je, albo poprawił, a może to jest kwestia dobrego dobrania podkładki. Mam 3 i na szmacie QcK jest chyba najgorzej, ale nie ma niczego takiego co by nie pozwalało grać na tej myszce, żadnego rwania, skakania,  gubienia. Jednak najszybciej na tej podkładce pojawiają się syfy.
S&S tutaj jest lepiej mniej brudu, lepszy ślizg, myszka swoje waży.
Destructor I Razera, sprawdza się idealnie, biała podkładka, która chyba daje tutaj najwięcej z powodu lekko przysłoniętego sensora w tej myszce, tak przynajmniej wyczytałem. Więc i ja temu też uległem, celowanie i ruch jest bardzo precyzyjny, a ślizg chyba nie może być bardziej idealny.
Choć z początku przeszkadzała mi waga na szmaciaku, tak teraz nie mam żadnych zastrzeżeń do tego szczura. Oprogramowanie w pierwszej chwili było nie do zrozumienia, aktualnie dwa profile do Windowsa7 i BF3, sprawdzają sie znakomicie, nie było większych problemów by je stworzyć.

Nie wiem co zrobić zostać z Cyborgiem 9 , czy wybrać 7, bezprzewodowość jest jednocześnie wadą i zaletą, baterie póki co starczają na jakieś 7h rozgrywki, na szczęście są dwa więc nie ma problemu , wymiana 4 sekundy. W 7 sztywny kabel może powodować problemy w precyzji, jednak nie muszę sie martwić o baterie i wymianę , oraz o zakłócenia,  ciężki wybór. Najchętniej bym zostawił dwie , ale szkoda kasy.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Mam 3 i na szmacie QcK jest chyba najgorzej,

Szmaciany qck + laser przy wysokim DPI = pływający sensor, więc twoje wnioski są jak najbardziej trafne. 

 

 

ale nie ma niczego takiego co by nie pozwalało grać na tej myszce, żadnego rwania, skakania,  gubienia

Mój optyk za 10zł też dawał radę przy każualowym graniu :P Gorzej radziły tanie lasery do ~70zł.

Co nie zmienia szansy trafienia na felernego twin-eye w rata'ch oraz tego, że nawet pełno sprawny jest średniej jakości, chociaż może z czasem naprawili coś przez firmware...

Wyłączyłeś chociaż akcelerację myszy w windows'ie? :P

Link to post
Share on other sites

Widziałem to, straszna porażka z takim zachowaniem sensora, na szczęście u mnie nic z wymienionych objawów nie ma miejsca. Bardzo możliwe że coś poprawili, lub mam szczęście. Będzie można coś więcej napisać gdy przyjdzie R. A. T. 7, bo się bardziej na niego nastawiam.

 

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Link to post
Share on other sites

Dwa szczury już w domu.
Kabelek nie przeszkadza, więc zostaje 7 jako główna mysz, choć przyznam, byłem bliski wycofania się z Cyborga.
Odłączyłem 9 od klawiatury G19 i w to samo miejsce podpiąłem 7, wszytko bez najmniejszego problemu zaskoczyło, profile pozostały te same, zmienił się tylko numerek myszki. Mówię sobie przepnę USB 7 bezpośrednio pod płytę główną i się pojawiły problemy, mysz się pali, ale nie reaguje i przyznam że nawet wracając pod USB z klawiatury G19, myszka już nie działa. W Menadżerze Urządzeń oczywiście podpinania są sygnalizowane, ale co z tego jak mysz nie działa. Kilka restartów i mycha chodzi pod G19, jednak pod płytą nie udało mi się jej uruchomić, nie ma teraz na to czasu i nie wiem czym to jest spowodowane, wielki minus dla takiego zachowania.

Nie mam programu który by doszczętnie odinstalował sterowniki, Windows-owski nie robi tego należycie i mimo usunięcia , po podpinaniu, myszka w Menadżerze Urządzeń jest widziana jak ze sterami.

Trzeba przyznać z Logitechem nie miałem nigdy takich szopek, gdzieś czytałem że Cyborg gryzie się z G19 i sterownikami od Logitecha, jednak u mnie tylko z klawiatury działa.
Mimo tych problemów zostaje z Cyborgiem na dłużej.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...