Skocz do zawartości

Karta dzwiękowa za 7zł pod usb, Czy podłączenie pod nią mikrofonu da jakość taką jak słuchawki pod usb/dorba karte dzwiękową czy wrecz odwrotnie??


Recommended Posts

Siemanko ;D

 

Mam dylemat:

Mam na ten moment wyłącznie zintegrowaną karte muzyczną, a chciałbym poprawić jakość mikrofonu.

Wszystko sprowadza się do pytania

 

Czy kupując taką chińszczyzne:

http://allegro.pl/karta-muzyczna-dzwiekowa-soundblaster-midi-usb-i2895733141.html

I podłaczając pod nia słuchawki wraz z mikrofonem da mi taką jakość jak:

http://allegro.pl/karta-muzyczna-asus-xonar-dg-gaming-dolby-5-1-hd-i2936604570.html

Czy wręcz odwrotnie...

 

Mój dylemat wiąże sie z ciekawościa i zapotrzebowaniem-przeciez kiedy mamy słuchawki pod usb to wiadomo że jakość jest dobra, bo pomija to zintegrowaną karte i czy takie podłączenie chińszczyzną będzie się równać słuchawką pod USB???

 

 

Sory za zawijasy i dzięki za odp z góry ;)

Link to post
Share on other sites

Obie są do chrzanu. Słuchawki pod USB? Znaczy że przez to dziadostwo za 8 PLN? Może pomijasz integrę bezpośrednio, ale w tym gównie i tak nie ma opampa (jeśli jest to przepraszam, ale nawet nie chce mi się szukać o tym informacji) ani czegoś co wzmocni sygnał. Podaj budżet to coś konkretnego się doradzi. Przecież tego nie poleciłbym nawet wrogowi.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

A te usb to kumpel to mial to tylko do gry wzial bo realtek hd mu nawalal to stwierdzil ze pieniadze w bloto wywalil lecz na szczescie male :D

 

Ty mi tu sb 5.1 vx nie chrzan bo jak za takie pieniadze to nawet nawet jest :P i moim zdaniem sluchajac na sluchawkach sennheiser hd 428 to jest roznica znaczna bo bardziej oddzielone sa pasma i nie zlewaja sie ze soba co czasem przeszkadza ale i tak mam x fi i to jest jak niebo i ziemia

 

Ale fakt jak podasz budzet to bardziej mozemy ci doradzic

Edytowane przez marjox
Link to post
Share on other sites

@autorze!

 

Skoro są karty muzyczne za 200+ zł, więc jaką jakość zapewni karta za 7? Nawet nie ma pewności, że to będzie działać. Kupiłem sobie czytnik kart SD w formie pendrive za 1,99. Zgadnij, działał? ;) Obawiam się, że nawet gdyby karta odtwarzała muizykę, to nie taką jakością jak Realtek wbudowany w płytę.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...