Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

Proszę o dobór prezentu w formie odtwarzacza mp3/4 na 18 urodziny pewniej znajomej...

Nie wiem jaka kwota ma być przeznaczona na ten cel i jaka ma być pojemność urządzenia, ale skłaniałbym się do odtwarzacza z wejściem na kartę pamięci.

Dźwięk ma być czysty etc.

 

Czekam na propozycje, mogą być również z allegro.pl...

Link to post
Share on other sites

forum.mp3store.pl

 

Witam,

Proszę o dobór prezentu w formie odtwarzacza mp3/4 na 18 urodziny pewniej znajomej...

Nie wiem jaka kwota ma być przeznaczona na ten cel i jaka ma być pojemność urządzenia, ale skłaniałbym się do odtwarzacza z wejściem na kartę pamięci.

Dźwięk ma być czysty etc.

 

Czekam na propozycje, mogą być również z allegro.pl...

 

Wcale nie. Brałbym pod uwagę też iPoda Touch 2 G, Vedię V39, Sansę Fuse i Clip, niektóre Samsungi.

Link to post
Share on other sites

Polecam Sanse Clip. Jestem jej posiadaczem, przy dobrych słuchawkach(dołączone są dosyć przeciętne) jakość dźwięku jest imponująca, nie spotykana w wielu innych odtwarzaczach. Do tego mały rozmiar, coś jak pudełko od zapałek. Posiadam wersje 2gb, ale wiem że są i 1gb, 4gb, nawet 8gb.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Ja osobiście korzystam ze zwykłej mp3 z Tesco ;) Może nie jest jakaś genialna, ale gdy się podłączy dobrej jakości słuchawki całkiem przyjemnie się słucha. ;)

 

Osobiście od paru lat, przymierzam się do zakupu ipoda, ale wiadomo koszta.

 

A używał ktos produktów firmy ibox?

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

No ale mi nie chodzi o te za 1000 zł tylko takie do 300-400...

Najlepsze PMP w tej cenie, na naszym polskim rynku to:

 

http://www.allegro.pl/item907678015_mp4 ... s_24h.html

 

Polecam

 

Dokładnie tak. Sam posiadam tego pentagrama (co prawda 2GB) i jest niesamowity. przynajmniej jak dla mnie :o

Słuchawki są bardzo wygodne, o jakości dźwięku nie mogę powiedzieć nic złego. a jakby zabrakło miejsca można wsadzić kartę SDHC 8GB za jakieś 70 zł i jazda :)

Link to post
Share on other sites

moja zabawka trzyma 60h :D

Ale na Pentagramie mozna swobodnie przegladac grafike, czy wlaczyc sobie film. Widzisz, rozni ludzie = rozne wymagania. 10h? Kto podrozuje tyle czasu nie mogac podlaczyc sprzetu do ladowarki? Nikt. To nie jest telefon komorkowy, ze ma byc caly czas wlaczony.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Ten Pentagram wygląda bardzo nieciekawie...

Jedyne co przemawia na jego korzyść to cena, bo IMHO iPod Touch jest lepszą opcją (choć droższą) - nowego 64GB III gen. można kupić nawet za niecały 1000 zł (+/- 550 zł taniej niż cena detaliczna).

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...