Skocz do zawartości

Recommended Posts

GTX 690 TO NIE JEST JEDNO GPU...

 

3D VISION? HD3D

to jest jedna zamknięta konstrukcja, przeciętnego nabywce nie obchodzi ile tam procesorów graficznych siedzi i innych bzdetów, jedna obudowa, zajmuje jeden slot, to jest jedna katra graficzna, a co do 3d vision nie wiem czy się dobrze wyraziłem, bo nie jestem fanem nvidii, ale chodziło mi o granie na monitorze 3d w tych szpetnych okularkach

Link to post
Share on other sites

jest to karta dwuprocesorowa, w każdym kuźwa sklepie jest to napisane

ILOŚĆ GPU 2, i koniec tej dziecinady ... bo to się robi żałosne a do tego kij wie za co dostałem warna za spam, zresztą Sn1per spamuje i jakoś sam sobie warnów nie wręcza dlatego też zgłosiłem jego dwa posty które są wg mnie SPAMEM a tu piszę tylko dlatego gdyby cwaniak chciał to usunąć z raportów

Link to post
Share on other sites
jest to karta dwuprocesorowa, w każdym kuźwa sklepie jest to napisane

ILOŚĆ GPU 2, i koniec tej dziecinady ... bo to się robi żałosne a do tego kij wie za co dostałem warna za spam, zresztą Sn1per spamuje i jakoś sam sobie warnów nie wręcza dlatego też zgłosiłem jego dwa posty które są wg mnie SPAMEM a tu piszę tylko dlatego gdyby cwaniak chciał to usunąć z raportów

gadamy nie o procesie technologicznym tej karty, ale o tym że jest to fizycznie jedno urządzenie elektroniczne, najprościej mówiąc jeden slot pci zajmuje a to jest pod obudową przecietnego gracza nie interesuje, nie trzeba SLI robić żeby mieć 690 gtx, po 2 fakt że dziecinada tu jest, też dziś dostałem warna, za nic i też się odwołałem

Link to post
Share on other sites

ale nie we wszystkich grach, i tak patrząc obiektywnie 6990 jest lepszy, oto dowód z rodzimej stronki http://www.benchmark...arator-gpu.html

Jak by to powiedzieć? Nie wszystkim testom na benchmarku należy wierzyć.  http://www.techpowerup.com/reviews/AMD/Catalyst_12.11_Performance/

 

bo to się robi żałosne a do tego kij wie za co dostałem warna za spam, zresztą Sn1per spamuje i jakoś sam sobie warnów nie wręcza dlatego też zgłosiłem jego dwa posty które są wg mnie SPAMEM a tu piszę tylko dlatego gdyby cwaniak chciał to usunąć z raportów

Więc wg. Ciebie post "lol" powinienem puścić płazem? Nie ma zaśmiecanie forum i masz się do tego dostosować! Wam się mózgi na popołudnie wyłączają? Jak mam sobie dać warna jak jestem moderatorem? Poza tym uświadomienia użytkownika (to jeden z moich obowiązków) to nie spam.
Link to post
Share on other sites
Jak by to powiedzieć? Nie wszystkim testom na benchmarku należy wierzyć.  http://www.techpowerup.com/reviews/AMD/Catalyst_12.11_Performance/

 

Więc wg. Ciebie post "lol" powinienem puścić płazem? Nie ma zaśmiecanie forum i masz się do tego dostosować! Wam się mózgi na popołudnie wyłączają? Jak mam sobie dać warna jak jestem moderatorem? Poza tym uświadomienia użytkownika (to jeden z moich obowiązków) to nie spam.

stary specjalnie pójdę do pc projekta, bo mam tam ziomka, poproszę aby mi udostępnili 6990 i 7970, zrobię testy w grach, i wlepie screeny, ty mi warnem grozisz, mówisz że 2000 punktów przewagi 6990 nad 7970 to kwestia przypadku, że ja ludzi w błąd wprowadzam,

ja jestem taki że udowodnie że 6990 jest wydajniejszy od 7970

 

a jeżeli nie jest wydajniejszy to Ci na priwa napiszę post, przyznam Ci rację

 

a zrobię te testy, tak jak zrobiłem tą kminę ze zdejmowaniem radiatora z extreme3, bo nie dam się nazywać kretynem, i jak sam zobaczę że nie mam racji to przyznam się do tego, ale póki co mam wrażenie że mam rację

 

a zrobię te testy, tak jak zrobiłem tą kminę ze zdejmowaniem radiatora z extreme3, bo nie dam się nazywać kretynem, i jak sam zobaczę że nie mam racji to przyznam się do tego, ale póki co mam wrażenie że mam rację

 

stary specjalnie pójdę do pc projekta, bo mam tam ziomka, poproszę aby mi udostępnili 6990 i 7970, zrobię testy w grach, i wlepie screeny, ty mi warnem grozisz, mówisz że 2000 punktów przewagi 6990 nad 7970 to kwestia przypadku, że ja ludzi w błąd wprowadzam,

ja jestem taki że udowodnie że 6990 jest wydajniejszy od 7970

 

a jeżeli nie jest wydajniejszy to Ci na priwa napiszę post, przyznam Ci rację

 

a zrobię te testy, tak jak zrobiłem tą kminę ze zdejmowaniem radiatora z extreme3, bo nie dam się nazywać kretynem, i jak sam zobaczę że nie mam racji to przyznam się do tego, ale póki co mam wrażenie że mam rację

 

sorr coś mi się popupczyło z postem i wkleiłem niepotrzebnie cytat :)

Link to post
Share on other sites

a zrobię te testy, tak jak zrobiłem tą kminę ze zdejmowaniem radiatora z extreme3, bo nie dam się nazywać kretynem, i jak sam zobaczę że nie mam racji to przyznam się do tego, ale póki co mam wrażenie że mam rację

 

Testy bardzo chętnie bym zobaczył (zresztą nie tylko ja), jeśli masz możliwość to chętnie zobaczę. Chcesz robić ten test z tym CPU? Tylko, że co po wyniku w benchmarku? Nikt nie spędza dni na gapieniu się na wyniki.

nieee no, na phenomie nie ma co się pchać w testy, poproszę ziomka, zrobimy testowy konfig, zbudujemy komp na 2500 k, albo na jakiejś siódemce, i się rozkmini, tylko nie wiem kiedy, bo to powinno być zrozumiałe że nie potrafię powiedzieć dokładnie co do czasu

 

 

kurde coś mi się dzieje że mi wkleja jakieś stare posty, coś się psuje

 

 

 

 

a testy zrobię nie w 3d mark, tylko wezmę gry z domu, mam kupione metro 2033, gta 4, skyrima, borderlanda i jedynke i dwójkę, bo co najlepsze te gry nie wymagają jakiegoś kosmicznego CPU tylko bardziej od grafy zależy sprawwa

 

 

 

 

tylko jest problem, bo dzwoniłem do typa i ciężko zdobyć 6990 nie ma na stanie, a zamówienie tego szpaja to koszt 2 kafle

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites

2x 7870 jest okolo 30% wydajniejsze od 7970. Sam robilem testy i nawet tu gdzies sa. 6990 bedzie wydajniejszy od 7970 jakos 15-20% ale w bardzo zaawansowanym dx11 moga sie zrownac tymbardziej ze dobre 7970 maja kosmiczne mozliwosci oc

Link to post
Share on other sites

Do autora tematu:

Kup sobie msi lighteninga hd 7970,posiedzisz na kompie trochę,będzie mało to wtedy najwyżej dorzucisz drugą sztuke taką samą.A że będziesz chciał ją dokupić to ja już wiem po sobie.

Do chłopaków:

chłopaki może założymy jakiś temat specjalnie do kłótni:-).

Co do 6990 to ja też twierdze że jest wydajniejsze od hd 7970 nawet po nowych sterach.

Link to post
Share on other sites

w sumie racja tylko ze np vapor bedzie cichszy i chlodniejszy

znam te chlodzenia lightning-a TwinFrozrIV z mojego poprzedniego 7870 Hawk...

 

Najlepszy by byl oczywiscie gigashit ale zaczeli blokowac napiecia i "pupa zbita"...

Edytowane przez tommyt1983
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...