Skocz do zawartości

Netia fikcyjny dług przekazała do windykacji a postanowienie Prokuratury zignorowała


Recommended Posts

Netia SA zrobiła ze mnie fikcyjnego dłużnika a następnie, ignorując postanowienie wydane przez Prokuraturę, postawiła się ponad obowiązującym prawem

 

W wielkim skrócie sekwencja wydarzeń wyglądała tak:

1) W lipcu 2011 chciałem zamówić w Netii Internet dla mojego biznesu ale szybko z tego zrezygnowałem

2) Umowę miałem dostać tylko e-mailem do wglądu, ale została ona do mnie wysłana od razu kurierem do podpisu. Oczywiście ja niczego nie podpisałem ani tym bardziej nie odsyłałem do wdrożenia w życie

3) Umowa ze sfałszowanym podpisem w cudowny i nie pojęty dla samej Netii sposób jakoś znalazła się w jej systemach

4) Ja tłumaczyłem i wyjaśniałem e-mailowo różnym pracownikom Netii, że nie jestem ich klientem

5) Na własny koszt odesłałem do nich przysłany mi modem, którego ja nie zamawiałem, a którego to oni nie raczyli odebrać z powrotem

6) W końcu zawiadomiłem Prokuraturę o bezpodstawnie wystawianych przez Netię fakturach VAT

7) Jako, że nic im nie zapłaciłem, Netia przekazała mój fikcyjny dług do windykacji przez firmę Pactor z Poznania

8) Badanie sprawy fałszerstwa przez Policję i poinformowanie o tym Netii, nie spowodowało chociażby wstrzymania egzekucji przez Pactora tego fikcyjnego długu

9) W kwietniu 2012 Prokurator stwierdził fakt sfałszowania umowy, ale niestety sprawców nie wykrył

10) Netia stanęła na stanowisku, że obowiązuje mnie ich regulamin a przyznające mi rację postanowienie Prokuratora najwyraźniej ich nie dotyczy

11) W wyniku dalszej dosyć jałowej korespondencji, po ponad roku od momentu

odesłania do nich modemu, Netia łaskawie zwróciła mi poniesiony koszt usługi kurierskiej

12) Firma windykacyjna Pactor nie raczyła mi odpowiedzieć na ponawiane pytanie, czy istotna jest dla nich różnica pomiędzy egzekucją prawdziwego długu a takiego fikcyjnego jak ten mój wobec Netii

13) Mamy już rok 2013 a Netia w dalszym ciągu nie chce zrekompensować straconego mi przez nich czasu, bo nie widzi do tego podstaw, a ja nadal nie wiem gdzie figuruję jako dłużnik ani czy windykatorzy z Pactora zostali poinformowani przez Netię o bezprawnej egzekucji

 

 

 

Szczegółowy opis tego przestępstwa znajduje się wraz ze skanami dokumentów pod adresem http://pokazywarka.pl/netia-sciagala-fikcyjny-dlug-i-zignorowala-postanowienie-prokuratury/

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...