Skocz do zawartości

Wybór płyty pod i5-3570k


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Gość rezerwuar,

Recommended Posts

Witam, moim pytaniem jest jaka płyta by dobrze współpracowała z i5-3570k? Na płytę główną mam maksymalnie 450zł. Obie płyty od gigabyte, które znalazłem mieszczą się w tej granicy cenowej. 

 W przyszłości zamierzam dodać drugą kartę graficzną i podkręcać procka. Głównie skłonny jestem do zakupu:

 

GIGABYTE GA-Z77M-D3H

GIGABYTE GA-Z77MX-D3H

 

Składam komputer i zastanawiam się też nad innymi podzespołami, ale już raczej wybrałem chociaz jestem ciekaw opini:

 

- i5-3570k

- Gigabyte Radeon HD7870 2GB Windforce 3 OC 1100Mhz

- Corsair Vengance DDR3 1600MHz 2X4GB CL9

- Corsair Gamng Series 700W

- Obudowa Cooler Master Elite 430

- Dysk seagate sata III 1TB 32mb 7200rpm

Z góry dziękuję za pomoc ; )

Edytowane przez simon96
Link to post
Share on other sites

Różnie. Po prostu z tego co mówi źle poskładał kompa. Nie dziwie się, sprzedawca w sklepie wcisnął mu z tego co pamiętam zasilacz tracera 600w żeby mu pociagnał, więc tego też olbrzymia wina. Ja sam jakoś nigdy do msi nie byłem przekonany, miałem asusa, gigabyte.



Okej wielkie dzięki to chyba zdecyduje się na tego msi. Jeszcze wrzucę post ogólnie na część forum o składaniu kompa i zobacze czy może czegoś by nie zmieniać. Chyba, że by się może tutaj ktoś wypowiedział?

Link to post
Share on other sites

Dobra postaram się to zmienić. Jeszcze pozostaje sprawa karty graficznej. Nie wiem czy jeszcze poczekać i kupić gtx660ti (ze względu na physx) czy po prostu tą brać. W obu wariantach w późniejszym czasie chce dorzucić jeszcze jedną. Nie wiem czy się da tak zrobić, ale myślałem też o wykorzystywaniu jakiegoś lżejszego geforce do fizyki, ale podobno jest już to zablokowane w kartach. Jest w tym jakiś sens?

Link to post
Share on other sites

Tak. Już właśnie wybrałem, że radeon. Co do 7870 czy 7950 to rozejrzę się cenowo. Co do physx do tutaj może też znajdę rozwiązanie i podłącze jakiegoś lekkiego geforce do fizyki (na początku ze znajomym zrobimy jakieś małe testy na niższym sprzęcie i zobaczymy jak to będzie wyglądało). Komputer prawdopodobnie zamawiam za 2 tygodnie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...