Skocz do zawartości

Gigabyte-Overclock Edition- Radeon 5850


Recommended Posts

Witam.

Mam do sprzedania kartę graficzną tak jak w tytule.Karta leży od początku stycznia nie używana.Nazbierało się troche prezntów i pieniędzy na święta i skompletowałem jeszcze większego potworka ;)Dlatego kartę sprzedaję,bo mi nie będzie potrzebna.Cena to okolice 400zl.Myślę,że to fajna cena jak na taki sprzęt.Karta chodziła wyśmienicie,wszystko na full,jedynie co czasami wyłaczałęm albo zmniejszałem to Antyliasing,a tak reszta na max w każdej najnowszej grze.Karta była odpowiednio podkręcona bezpiecznym firmowym programem i chodziła na taktowaniach 5870 Radeon i wogóle się nie grzała,tej karty nie da się spalić albo popsuć,no chyba,że ktoś ekstremalnie bawi się w jakieś podkręcanie itp u mnie śmiało chodzila na max 900/1200,takie taktowania maxymalne podawał mi program i przy najmocniejszych grach takie były ustawione,temperatury w okolicach 65 stopni max 70 w letnie upały,ostatnio w grudniu i listopadzie,temp nie przekraczala 60 stopni.Za tą cenę lepszej karty nikt nigdzie nie dostanie.

Dla zainteresowanego wysyłam zdjecia karty oraz dodatkowe informacje.W gre nie wchodzi aukcja na innym popularnym serwisie.. z tego serwisu juz od dawna nie korzystam(zadluzenie).Jestes zaintersowany pisz na emaila.dodatkowo gwarancja rozruchowa ode mnie,zeby mozna spokojnie bylo spac.Jest to model niereferncyjny ze swietnym chlodzeniem Windforce(karta nie warczy jak traktor,jes cicha,nawet cichsza od mojej nowej mocniejszej karty http://forum.pclab.pl/public/style_emoticons/default/smilies/smile.gif),bardo ladnie sie to prezentuje,w komplecie oryginalne pudelko,kabelki,sterowniki i inne gadzety od producenta.

Cena:390zl z wliczona wysylka

Kontakt:[email protected]

Link do karty: http://www.agito.pl/...-84-386373.html

 

Edit:Do kolegi ponizej.Nizej niz 390zl z wliczona przesylka nie zejde,juz sama przesylka bedzie mnie kosztowac 15zl-20zl,jezeli ktos ma obawy to mozna odebrac osobiscie.Jak nie to podaje nr konta,a ty w tytule przelewu podajesz adres do wysylki i po zaksiegowaniu wplaty, wyslam karte na podany adres,takze tak to wyglada z mojej strony.O wszystko prosze pytac na pw,albo poprzez email,rowniez zdjecia tez moge wyslac realne karty.

Edytowane przez Zbysiol
Link to post
Share on other sites

Może ja bym to kupił za 380 z wliczona wysyłką ale masz tylko 1post więc jak mam ci zaufać nie długo mam urodziny i był by to dobry prezent.



Na pc labie typ wysłał kartę a potem mu wysłałem kasę ale on był ufny i wysłał praktycznie bez mojej wiedzy, napisałem wyślesz a ja wpłacę kasę, przychodzę do domu a matka paczka przyszła, jaka paczka ja patrze a tam karta graficzna.



Oki to ja nie chce mojego posta można usunąć pozdro.

Link to post
Share on other sites

Do sprzedania jeszcze:

 

+ Zasilacz XFX Core PRO 450W na którym pracowała karta.Jest to najlepszy model XFX,ponieważ posiada 2 oryginalne wyjścia 6pin+6pin+2pin na każdą kartę graficzną,także nie potrzebne są żadne przejściówki.Zasilacz obejmuje gwarancja jeszcze 3 lata od producenta.Patrzałem na ceny tego zasilacza nowego,które oscylują w o kolicach 180-210zł,więc mogę go sprzedać za 100zł.Myślę ,że to dobra cena.Zasilacz mi potrzebny nie będzie a kilka groszy się przyda.Wymieniłem go na model z tej samej firmy 650W.Jest to chyba jedna z lepszych firm jeżeli chodzi o zasilacze.Karta na nim elegancko śmiga.

Cena:100zł z wliczona wysyłką.Niżej nie zejde także nie negocjować .Zdjęcia real photo dla zainteresowanych,tak jak w przypadku karty.

 

Link: http://www.jonnyguru.com/modules.php?name=NDReviews&op=Story&reid=224

 

PS:PS:Jeżeli ktoś znajdzie taniej któreś z tych rzeczy,to obniżam cenę.Mozliwy odbior osobisty Starogard Gdanski,badz platne przelewem.Pozdrawiam

Edytowane przez Zbysiol
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...