Skocz do zawartości

Użytkownik+ i Ekspert


Recommended Posts

A ja dla odmiany zgłaszam się na użytkownika+

 

Na forum zarejestrowałem się przed Adminem(można sobie sprawdzić jak ktoś nie wierzy)Przeżyłem setki trolli i funboy'ów(chociaż ponad 3 lata nie pisałem postów)

 

Jak ktoś chce radę to może do mnie napisać, postaram się pomóc :)

Link to post
Share on other sites

Zgłaszam się do działo od cpu, dysków twardych/kart graficznych,zestawy komputerowe. Na forum jestem ponad 3 lata. Moja wiedza jest bardzo duża, chociaż mała się udzielam na tym forum :) Na forum wchodzę kilka razy dziennie od ponad 3 lat, w lipcu 4 rok

Link to post
Share on other sites

witam

jeśli nikt nie miałby nic przeciwko to status user+ chętnie bym przygarnął, wymagania chyba spełniam, na forum również służę pomocą.

nie wiem czy ktoś się zgłosił i czy jest taka możliwość przydzielenia mnie (jako expert) do działu „retro komputerów", choć szkoda że trzeba tutaj swoją osobę proponować, bo uważam że znalazłoby się kogoś równie dobrego na moje miejsce w tej tematyce.

Link to post
Share on other sites

Ja się mogę zgłosić o rangę Ekspert. Jestem od dawna na forum, znają mnie wszyscy więc z reputacją wporzo jest. Najaktywniejszy jestem w dziale telefonów i smartfonów bo teraz głównie tym się interesuję. Prawie połowa przyznanych pochwał jest właśnie przyznana za porady w sprawie wyboru telefonu/smartfonu jak i wielu problemach z nimi związanych. 

Edytowane przez Mixtape
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Podpisuje się pod słowami Biafra1987. Fakt może nie mam wymagane ilości postów ale na forum jestem od ponad 2 lat. Expert to może zbyt odpowiedzialna funkcja, ale jako Użytkownik+ bardzo chętnie pomogę w Zestawach (jest to moje hobby-szczególnie poszerzanie wiedzy w tym zakresie) i w ogólnym utrzymaniu ładu. (jak nie dostane + to tez pomogę ;) )

Link to post
Share on other sites
Na razie chyba tylko 1 user zgłosił się do tej rangi
:D

 

Jeżeli jestem redaktorem na innym portalu i zajmuję się tam SSD i GPU, to jak wrzucę linki do publikacji to mogę liczyć na eksperta? :P Czy tylko poradniczki na forum się liczą? %-)

Link to post
Share on other sites

poproszę :)

 

btw, uzytkownik+ brzmi slabiej niz expert :), może jakaś zmiana w tej kwestii, np na odwrot uzytkownik+ z expertem

 

>3,3k postow, 205 repa, 3,5 roku na benchmarku

 

trochę szkoda, że aktualna praca nie pozwala mi na taką aktywność jak dawniej

Edytowane przez Bany_krk
Link to post
Share on other sites

Bardzo chętnie pomogę w jakimś dziale, właściwie jeśli chodzi o jednostki centralne to można mnie wrzucić tam, gdzie brakuje rąk do pracy (może z wyjątkiem kart sieciowych i dźwiękowych, bo tutaj jakoś wypadłem z obiegu). Mój konik? Zdecydowanie procesory i płyty główne, aczkolwiek w temacie kart graficznych uważam że mam sporo do powiedzenia. 

 

PS: Chętnie przytulę się też do działu laptopów, bo piszą tam takie farmazony że głowa boli.

Edytowane przez gtxxor
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Zgłaszam się do rangi użytkownika +. Chociaż ostatnio trochę rzadziej przebywam na forum (praca) to staram się by moje porady były rzetelne i nie wprowadzały w błąd. Niestety, brakuje mi jeszcze troche do tych 1,5k postów. 

Link to post
Share on other sites

Zgłaszam sie do zestawaów komputerowych PC, mimo swojego wieku znam się nieźle na dobieraniu podzespolów, wiele części, szczególnie klasy średniej przewija mi się przez ręce, ponieważ często skąłdam pcety znjmoym. Znam się również nieźle na oc, więc jak ktoś szuka podzespołów do oc to również doradzę.

Edytowane przez kargulec12
Link to post
Share on other sites

Witam.
To i ja się zgłoszę jako ekspert  :wariat: (w sumie wolałbym przydomek "ekspert od siedmiu boleści"  :rotfl: ) w dziale: Kino domowe, HDTV.
Na swoją "obronę" podaję link: http://forum.benchmark.pl/topic/60672-poradnik-kupujemy-telewizor/  
chyba wystarczy...
Pozdrawiam.

Edytowane przez MekPrzemasMek
Link to post
Share on other sites

Zgłaszam się do Użytkownika+ oczywiście jeżeli zostaną zmienione "ramki wymaganiowe". Niestety lecz do kolegów niektórych troszku mi jeszcze brakuje.

 

Na forum przesiaduję bardzo dużo, aktywnie uczestniczę w życiu forum oraz staram się jak najwięcej pomagać, nie wprowadzając przy tym innych w błąd. Myślę iż wiele osób mnie kojarzy, tak jak i ja kojarzę wielu :)

 

Staram się udzielam tylko wtedy gdy mam dostateczną wiedzę by wypowiedzieć się dużo na temat i konkretnie, o czym może świadczyć po części reputacja.  Nie staram się o eksperta gdyż posiadam wiedzę bardziej ogólną dotyczącą IT niż bardzo szczegółową dotyczącą jednego działu. (Co najwyżej w konkretnych paru dziedzinach).

Link to post
Share on other sites

Zgłaszam swoją kandydaturę na Użytkownika +, lub Eksperta.

Pomagać mógłbym w jakimkolwiek dziale i można mnie wszędzie wrzucić. Moją lepszą stroną są jednak Zestawy, Procesory..., Karty graficzne i Obudowy, zasilacze. Swego czasu pomagałem sporej liczbie osób, ale później niepotrzebnie porzuciłem to i zacząłem wdawać się w bezsensowne kłótnie. Porzuciłem tamtą ścieżkę i zamierzam powrócić do dawnego pomagania osobom i przekazywania wiedzy, którą sam nabyłem metodą prób i błędów, lub dowiadując się od innych guru nt. hardware'u.

Przez moje ręcę przewinęło się mnóstwo sprzętu i sądzę iż mam sporo do powiedzenia w praktycznie każdym dziale. Pierwszy kontakt z forum miałem przy jego rozkwitaniu i krótko po powstaniu. Wtedy jeszcze na dawnym, dawnym koncie sporo się udzielałem, sporo pomagałem i liczę iż benchmark w jakiś sposób zdoła to docenić i pozytywnie rozpatrzy moją kandydaturę.

Pozdrawiam!

Edytowane przez Dip79
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Rangi przydzielone w pierwszym i zapewne ostatnim otwartym naborze :)

 

Użytkownik+
mICh@eL (4289 postów)
Biafra1987 (1173 posty)
tarrok111 (1012 postów)
Bany_krk (3388 postów)
darkatraz (1345 postów)
toniek-94 (2247 postów)
nissky (1125 postów)
MiK86 (1506 postów)
effendi360 (5179 postów)
okar19 (549 postów)

Ekspert
06radcho (Obudowy i zasilacze)
tommyt1983 (Karty, konsole, podkręcanie)
mrgibbass (Zestawy komputerowe)
sid vicious (Zestawy komputerowe)
Shaco (Telefony komórkowe)
wujashek (Obudowy, Zestawy, Procesory)
Cacek93 (Myszki i peryferia)
stelek (Zestawy)
mst (Karty graficzne)
Nowaj (Karty graficzne)
adivxv5 (Głośniki i audio)
walker15130 (Procesory i płyty)
wormadam (Retro komputery)
mutissj (Zestawy komputerowe)
Mixtape (Telefony)
gtxxor (Procesory i Laptopy)
radelgar (Notebooki)
xnn123 (Zasilacze)
MekPrzemasMek (Kino domowe, HDTV)
Dip79 (Zestawy, Procesory, Karty, Obudowy)

 

Teraz krótkie info:

1. Rangi dalej będą przydzielane, tyle, że nie już w takiej formie, a po zgłoszeniu lub wytypowaniu przez moderację, ale o tym info potem.

2. Rangę można stracić. Niewłaściwe zachowanie, niegodne reprezentowanie grupy, otrzymywanie ostrzeżeń lub co gorsza banów będzie skutkować ponownym przemyśleniem kandydatury użytkownika i w najlepszym przypadku usunięciem z grupy.

3. W niektórych przypadkach ranga została nadana jako zachęcenie do większej aktywności, nazwijmy to "na próbę".

4. W przypadku niezadowolenia z przyznanych rang wyrażać to można jedynie poprzez prywatną wiadomość do moderatora lub administratora. Obrażanie osoby z kolorem na forum publicznym to trochę jak pyskowanie moderatorowi, ban hammer sam się nasuwa :wariat:

 

To tyle. Wybaczcie, że musieliście tak długo czekać. Obiecywałem i pamiętam o tym :)

 

Pozdrawiam

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...