Skocz do zawartości

Użytkownik+ i Ekspert


Recommended Posts

Jak pewnie zauważyliście, na forum dodaliśmy nowe rangi, które dotąd były tajemnicą. Ale już nie :) Rozpoczynamy również nabór na te rangi. Jest on jednorazowy, to jak rozegranie w bilardzie. W tym temacie można zgłaszać swoje kandydatury. Poniżej znajdziecie progi wymagane do ich otrzymania.

 

Użytkownik+ - ranga specjalna dla najaktywniejszych użytkowników forum. Chcemy przez nią uhonorować osoby, które piszą najwięcej, oczywiście sensownych postów i silnie uczestniczą w tworzeniu klimatu tego forum.

Wymagania: Obowiązkowo 1500 postów, 100 punktów reputacji i 6 miesięcy na forum. Rangę może dostać każdy użytkownik.

 

Ekspert - ranga dla osób wyróżniających się nieprzeciętną wiedzą z jakichś dziedzin i często używających jej do pomocy innym użytkownikom naszego forum.

Wymagania: 100 postów, 10 punktów reputacji i miesiąc na forum (progi podstawowe, by nie przychodziły zgłoszenia z kont duchów). Oprócz tego odpowiedni poziom wypowiedzi i rzetelności porad (zostanie sprawdzone). Miłe widziane będą też linki do obszernych porad, prowadzonych tematów zbiorczych i innych aktywności na forum. Dodatkowo trzeba podać kategorie lub działy, w których chcielibyśmy ubiegać się o Eksperta. Jeśli jesteś przedstawicielem jakiejś firmy, zgłoś się osobiście :)

 

Uwaga: w przypadku każdej z rang o przyznaniu zdecyduje zespół administratorów i moderatorów po dokładnym przyjrzeniu się userowi. Po zakończeniu naboru rangi będą uzupełniane (a nawet usuwane) na bieżąco, o czym więcej info potem. Zgłoszenia do środy 23 stycznia, godziny 23:59.

 

Uwaga 2: w temacie obowiązuje całkowity zakaz rozmów i offtopu!

 

Zgłoszenia można pisać w tym temacie. Odpowiednie zaprezentowanie swojej osoby może przyczynić się do końcowej decyzji :)

 

Powodzenia!

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Witam
Chciałbym zostać ekspertem w dziale "zasilacz i obudowy",zasilacz jest moja dobra strona dlatego pomyślałem o tej randze,proszę zobaczyć moje wypowiedzi w wymienionym dziale.
Duzo ludzi pisze o zasilaczach w rożnych działach typu Karty Graficzne, wiec nie zawsze oni dostana dobra odpowiedz,
a niektórzy użytkownicy polecają stare konstrukcje a za te pieniążki co
podali autorzy mogą dostać o wiele nowsze i mocniejsze.
Mógłbym także dodać polecane zasilacze w FAQU, ponieważ mam możliwość testowania zasilaczy, pracuje w serwisie wiec mam z nimi styczność.
Nie będę się rozpisywał bo chodzi mi tylko o Zasilacze, wiec proszę rozważyć ta decyzje.
Pozdrawiam
06radcho

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Witam 

Chciałbym zostać ekspertem w dziale "Karty graficzne" codziennie staram się poszerzać swoją wiedzę na temat kart graficzny i innymi tematów z branży komputerowej. Nie mam olbrzymiej wiedzy na temat kart graficznych, ale codziennie staram się ją poszerzać. Regularnie jestem na forum i służę radą innym użytkownikom.W planach mam stworzenie FAQU na temat polecanych kart graficznych będą tam przedstawione karty od 100zł-2000 zł myślę że mało osób na forum dysponuje większym budżetem niż 2000 zł.Temat będę starał się na bieżąco aktualizować tj. ceny. Myślę że mógłbym się nadawać na  eksperta w dziale  "Karty graficzne" lub ewentualnie innym jeśli była by taka możliwość.Dodatkowym argumentem jest napisany przeze mnie poradnik pt.optymalne karty graficzne 100-2000zł.

 

Chciałbym również zgłosić swoją kandydaturę do działu mobo & CPU.

 

Pozdrawiam

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 PCLabspec

Edytowane przez Igoruss
ortografia!
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

To, że zmieniam karty czesciej niż skarpetki :D i to w większści w konfiguracji MultiGPU mogę dzielić sie nabytą  wiedza z innymi;) robię częste testy benchmarkowe jak i staram się wyciągać z takich konfiguracji ile fabryka dała jak i więcej ;)

O serwisowaniu konsol X360 i Ps3 też mam jako takie pojęcie, gdyż na codzień się tym zajmuję ;) mogę służyć poradą w naprawach czytników, Różnego rodzajów  błędów RROD oraz wszytskich innych podzespołów

Na temat pamięci ram oraz CPU jaki związane z nimi OC (czasem nawet ryzykowne z wysokimi V) też mam conieco wiedzy, gdyż często się w to bawię wieczorami ;)

 

Z racji wykonywanej pracy mam często dostęp do szerokiej gamy GPU i CPU do chwilowych testów ;)

 

Ogólnie czy to się nadaje na experta to wątpie ale to, że czesto się udzielam na forum (codziennie) na Użytkownik+ chyba sie pisze  ;)

Edytowane przez tommyt1983
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Witam, chciałbym zostać ekspertem w zestawach, ewentualnie w innym dziale jeżeli można - udzielam się również w kartach graficznych.

Pozdrawiam,

mrgibbass

Edytowane przez mrgibbass
Link to post
Share on other sites

Witam.

Zgłaszam swoją kandydaturę (jeśli to tak można nazwać ;) ) na eksperta w kategorii systemy operacyjne oraz chłodzenie

 

Od dawna pracuję na "linuksie" oraz użytkuję jego różne dystrybucje i wydaje mi się, iż posiadam wiedzę, którą mogę się podzielić z "potrzebującymi" udzielając porad. Od dawna myślę nad stworzeniem krótkiej lektury o tym, czym jest właściwie "linuks" i z czym go się je. 

 

Chłodzenie - lubię tą tematykę, kiedyś sporo się udzielałem. Troszkę wiem na ten temat, niejedno "chłodziwo" miałem :P

 

Pozdrawiam,

morro

Edytowane przez morro
Link to post
Share on other sites

Witam .

Chciałbym zostać ekspertem w dziale zestawy komputerowe  , dość często pomagam :)  i oczywiście osoby z podanego zestawu są później zadowolone , nadal poszerzam swoją wiedzę na temat komputerów mam taką jaką mam uważam że w miarę dobrą :) i chciałbym to jakoś wykorzystać .

Pozdrawiam ,

adam9871

Link to post
Share on other sites
Speed zapomniał dopisać, proszę nie plusować wypowiedzi innych. To czy ktoś dostanie rangę zależy od jego poziomu wiedzy oraz wypowiedzi a nie od tego czy jest popularny i lubiany.

 

Panowie ostatni raz przypominamy, temat służy jedynie zgłaszaniu kandydatur, nie zbieraniu poparcia.

Proszę dostosujcie się do tego i nie zmuszajcie nas do "nagradzania" łamiących to.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Zgłaszam swoją kandydaturę na eksperta w dziale "Telefony komórkowe, smartfony i tablety". To moje hobby. Większość z moich postów napisałem właśnie tam. Nie chcę się rozpisywać nt mojej wiedzy, proszę żeby moderatorzy sami ocenili ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jak najbardziej, jeżeli jest nie na temat ;)

Czy w miejscu na odpowiedź na pytanie w konkursie też się pożalisz, że nie chcesz być pseudo ekspertem? :P

 

Żeby nie było OT - ja już dawno powinienem dostać rangę użytkownika+ i co do tego nie ma wątpliwości :wariat:

Ponad 4000 postów w działach z włączonym licznikiem (bez byłoby pewnie 2x tyle :D), ponad 4 lata na forum, wspaniała reputacja, itd. itd. :D

 

Co do eksperta - nie potrzebne mi przedłużanie e-penisa, już i tak jest tu tak dużo "speców", że szkoda mi czasu na dyskusje z nimi, dlaczego ich propozycja jest do du*y :P Tak więc by mi się nie przydała, za to starszy użytkownik to +10 do lansu na dzielni :rotfl:

Edytowane przez mICh@eL
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Zgłaszam swoją kandydaturę na Eksperta z działu Zestawy

Chętnie służę radą w doborze podzespołów, szczególnie jeżeli chodzi o sprzęty do pracy.

Mam spore doświadczenie w tej materii jako że na co dzień zajmuję się "dziubaniem" w PSie, AE / PR, Painter z dziwactwami pokroju matlab / simulink włącznie. Do tego jestem fanatykiem jeżeli  chodzi o elektronikę, a w szczególności PCety. Wszystko poparte długoletnim doświadczeniem - praktycznie kontakt z PCtem mam od najmłodszych lat, czyli od pierwszych domowych maszynek (AT / 286), wcześniej był C64 i programowanie w BASICu, gry z kaset i kręcenie głowicą  8)

Na to wszystko kilka lat studiowania na szeroko pojętej informie (spec.sieci / szyfrowanie). Co do samego PSa - ponad 10lat doświadczenia, obecnie dla własnej satysfakcji głównie digital painting, od czasu do czasu jakaś reklama, stronka www, foto. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Zgłaszam swoją kandydaturę na eksperta w dziale zestaw komputerowe. Konto na forum mam od półtora roku. Od dość dawna się nie udzielałem jednak wczoraj spojrzałem na to co się poleca w tym dziale to stwierdziłem, że zostanę na dłużej. Część moderatorów pewnie mnie zna gdyż udzielam się praktycznie codziennie na wielu portalach komputerowych w działach dotyczących właśnie zestawów komputerowych. Na konkurencyjnym forum od półtora roku prowadzę wątek o polecanych zestawach komputerowych. Tak wiem, na konkurencyjnym ( :D ) jednak tutaj też zamierzam teraz często bywać aby pomagać użytkownikom kupić najlepszy komputer.

 

 

Pozdrawiam

Ationx

Link to post
Share on other sites

Również zgłaszam się do GPU - co prawda nie zmieniam karty co tydzień, a mniej więcej raz do roku, ale zdecydowanie jest to mój konik. Fanboy'ów zwalczam od czasów pierwszego VooDoo, z nowościami staram się być na bieżąco no i z sentymentu nadal mam w szafie swoją pierwszą NVidię - Diamond Viper Riva TNT 16 MB ;)

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Jeśli przemyślicie dość spore wymaganie odnośnie ilości postów które niezbędne są do zdobycia rangi User+ to chętnie się na tę rangę piszę. Jestem na forum już kawałek czasu, moja pomoc została wielokrotnie doceniona. Mógłbym też pomagać t.lukowi w dziale chłodzenie bo w wentylatorach i chłodzeniu CPU mam dosyć duże doświadczenie. Przez mojego kompa przewinęły się polecane chłodzenia praktycznie z wszystkich kategorii cenowych. Podobnie z wentylatorami, choć tu jestem dość sporym entuzjastą jednej firmy ;) Ostatnimi czasy składam pierwsze LC i przeczytałem internet od deski do deski żeby się w tym rozeznać (przy okazji poznałem nawet zakończenie klanu). Oczywiście blokami startowymi w tym wyścigu po wiedzę było właśnie forum benchmark.pl. 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Zgłaszam się na eksperta działu CPU/płyty. Nie piszę zbyt wiele, jednak jeśli już - to z sensem (o czym może świadczyć spora reputacja). O tym że potrafię wyjaśnić sporo spraw już wielu się przekonało.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...