Skocz do zawartości

Zmiana karty graficznej.


Recommended Posts

Witam 
Przyszedł czas żebym w końcu zmienił moją kartę graficzną. Skład mojego komputera to: 

Płyta główna: msi gf615 p33 
Procesor: QuadCore AMD Athlon II x4 620, 2600 MHZ (13x200) 
Ram: 4GB DDR3 
Zasilacz: CHIEFTEC 500W CTG-500-80P 
Aktualna karta: Geforce gt220 

Szukam czegoś do 500-600zł. Głównie mi chodzi o to aby działała rozdzielczość Full HD we wszystkich grach reszta może być na średnich lub niskich. Myślałem  żeby dalej ciągnąć geforce ale jeżeli radeon byłby lepszy to czemu nie. Co polecacie drodzy użytkownicy?  Myślę nad HD 6850 tutaj prodicent vtx3d, HD 7770 nie wiem czy autorska czy zwykła, a może coś innego? 

Edytowane przez frems
Link to post
Share on other sites
Gość rezerwuar

Myśle, że w tej konfiguracji dobrze sprawdzi sie Radeon 7770  http://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-radeon-hd7770-1024mb-rev-2-0-gv-r777oc-1gd-456181/

Ewentualnie można dołożyć do http://www.morele.net/karta-graficzna-sapphire-radeon-hd7850-1024mb-ddr5-256b-d-h-d-pci-e-11200-16-20g-506170/ ale tu już trzeba byłoby zastanowić się nad zmianą platformy ewentualnie podciągnąć procesor bo 2600MHz to mało.

Edytowane przez rezerwuar
Link to post
Share on other sites
HD 7770 czy na tej karcie pójdzie np. taki Battlefield 3 full hd, średnie lub niskie? 

pójdzie i na mieszanych ultra/high, tylko bez AA, jednak ten procesor musisz na conajmniej 3,2-3,3 ghz wyktręcić  bo w BF3 on ci zamuli tą kartę (jak widzisz w sygnaturce mam mojego poprzedniego AII x4, pracował na 3,6ghz i przy zadymie były spadki poniżej 25 kl/s)

Link to post
Share on other sites

Akurat takie coś miałem na starym HD 4850 Palita, brat ma też  na 6770 od XFX i nie polecam owszem jako tako schładza GPU, ale robi to przy tym sporo hałasu, więc nie polecam :/

Bierz w/w szafirka HD 7770 i nie marudź  :P

Edytowane przez MESSER
Link to post
Share on other sites

Podobno lepiej tego rev 2.0 bo się tak nie grzeje jak sapphire, ale ile ludzi tyle opinii i nie wiem jak dokładnie to jest. Obudowę mam dość mała także jakieś dodatkowe chłodzenie odpada a jeszcze jak będę chciał procka podkręcić to nie wiem czy wyrobi. 

 

A co myślicie o tej:  Vertex3D Radeon HD 7850

Edytowane przez frems
Link to post
Share on other sites

JA polecam sapphire 7850 do tego procka dobrze podkręcić i będzie spoko.Jak kolega wyżej vertex odpuść,najgorętsze i najgłośniejsze,a słyszałem jeszcze że jest na bardzo tanich podzespołach.

Hd7770 rozumiem ale skoro masz na 7850 to bierz Jego mimo że może być troszkę ograniczony to lepiej mieć karte na przyszłość lepszą a niżeli zmieniać kolejnym razem wszystko.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...