Skocz do zawartości

Recommended Posts

MSI cechuje się najlepszym serwisem w chwili obecnej, miałe już kilka produktów MSI, m.in karty graficzne, płyty główne i laptopy, powiem, że firma warta zaufania.

Stawiałbym MSI wyżej nawet od tych najbardziej znanych firm, jeśli chodzi o firmę, nie o produkt.

Edytowane przez majormajewski
Link to post
Share on other sites

Teraz to już mam zupełny mętlik w głowie.

 

Lenovo Y580 - wszystko ok tylko z ssd i win wychodzi po za budżet

MSI CX61 - głosny

Acer v3 - z wyglądu brzydki

Asus R500VJ - wyczytałem że pod pełnym obciążeniem wyłącza się ale ogólnie nie jest zły.

Lenovo Z580 - przegrzewa się i wyłącznie turbo (ciekawe jak bezie po lekkim przytkaniu kurzem)

Lenovo Z500 - trudny dostęp do bebechów, słaba niewyciągalna bateria i brak osobnego gniazda do mikrofonu.

 

Sam nie wiem, trudna decyzja... Sony są ładne ale pakują tam słabe grafiki - do większości HD 7650 m.

Link to post
Share on other sites

Bateria w Z500 jest podobna do tej co w Acerze i MSI, więc nie jest taka zła :) . Jedynie fakt że łatwo jej się nie wymieni jest niepokojąca. Jakieś info co do R500VJ mogę prosić? Bo się z tym nie spotkałem

Edytowane przez Rashton
Link to post
Share on other sites

Czyli z waszego punktu widzenia który lepiej wybrać ? 

A jak to jest z kontem Microsoft ? Potrzebne jest do korzystania z win 8 takowe konto ? Czy teoretycznie jakbym zainstalował na win 8 jakąś nielegalną gre/program to on to jakoś wykryje i wyśle jakieś powiadomienie gdzieś czy coś w tym stylu ?

 

W komplecie z lapkiem są stery do win 7 czyli do win 8 cza by ze strony lenovo pobrać tak ?

Link to post
Share on other sites

Do windows 8 masz przypisane konto mniej-więcej jak konto google w telefonie z androidem. W windows 8 masz sklep, z którego możesz pobierać aplikacje i bez konta Microsoft nie będziesz mógł z tego korzystać. Raczej nic nie wykryje, bo to by wtedy była inwigilacja.

Mogą jakąś płytkę dorzucić, ale bez problemu ze stronki lenovo pobierzesz każdy sterownik.

Edytowane przez majormajewski
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...