Skocz do zawartości

Recommended Posts

A jaki budżet zamierzasz wysmarować na tego smartfona ?

 

 

W zeszłym tygodniu poświęciłem kilka godzin szukania najlepszych ofert między 1500 a 1600 i wybrałem poniższy TOP 3 według własnych testów, porównań. Możesz zwrócić uwagę, który jest bardziej opłacalniejszy:

 

 


1) Sony Xperia ion     (~1600) [Android]



2) Sony Xperia T     (~1600) [Android]



3) Sony Xperia acro S     (~1600) [Android]
 

Edytowane przez asnex
Link to post
Share on other sites

http://versusio.com/pl/sony-xperia-t-vs-htc-droid-dna

Na tej stronce porównania sobie zrób smartfonów z mojej listy i Twojej i zdecyduj.
Ja bym brał Xperię ion lub Xperię T.
Nie patrzyłbym na samsungi, HTC itd.
Sony, świetna firma, xperie produkuje świetne nie tylko pod względem wykonania ale i zawartości.
Mocnym konkurentem tylko jest S3 ale i Xperie mają niektóre lepsze elementy od niego i to już sam musisz wiedzieć czy będziesz używać więcej tego co jest więcej w Xperi czy to co jest w S3

Link to post
Share on other sites
Mozesz mi powiedziec , dlaczego akurat htc  albo nexus ? :)

No pewnie. HTC za design i wykonanie oraz system (nakladka Sense jest genialna). Zreszta jest to najswiezszy model bodajze i ma calkiem niezle bebechy.

 

LG za bebechy i czystego androida (kto co lubi). Niestety nie przypadl mi do gustu jego design, a mialem okazje sie nim bawic.

 

Jak ktos wyzej napisal mozesz poczekac na tegre 4 i nowego exynosa w samsungu, pytanie czy w parze z tym pojda baterie i bedziemy mieli wreszcie smartfony z bateriami 3kmah?

 

Wiec podsumowujac jak tel na teraz to moim zdaniem htc. Bedziesz zadowolony :) p.s poczytaj np o usterkach sgs3 o ktorych sie glosno nie mowi. 

Edytowane przez Shaco
Link to post
Share on other sites

Skoro nie chcesz czekać na Xperie Z to wybrałbym HTC z powodu wyświetlacza FHD i nakładki Sense.

 

Co prawda Nexus jak to Nexus będzie przez długi czas aktualizowany, ale Droid DNA to flagowiec HTC i w jego przypadku aktualizacje również nie skończą się prędko.

 

Ogólnie to wybór między tymi telefonami ogranicza się do preferencji co do nakładki na system oraz rozdzielczości ekranu, bo bebechy z tego co wiem oba telefony mają takie same.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...