Skocz do zawartości

Propozycje zmian na forum


Recommended Posts

Co do działu dla Ekspertów, myślimy nad tym już od jakiegoś czasu.

Kolor zawsze można zmienić, tylko na jaki ?

Jakieś propozycje ?

Może błękit? Ten niebieski jest ładny, ale chyba troszkę za mocny :)

Link to post
Share on other sites

No to myślcie, tylko ciut szybciej niż przez 2 kolejne miesiące bo to jest kontrproduktywne dla naszej działalności :)
Z pewnością przydało by się jakieś szersze połączenie kontaktowe z grupą moderatorów niż pmy/raporty, bo tutaj musi być nawiązana dosyć sprawna współpraca.

Ja osobiście byłbym za czarnym/ciemno szarym/stalowym, bo mi pasuje do designu.
Purpura/głęboki fiolet to mój drugi typ.

Link to post
Share on other sites

Jakie kolory są w ogóle dostępne? Wszystkie z htmla czy forum ogranicza wybór? Ogólnie czarny byłby fantastyczny, będzie mi pasował do avatara. Jak nie to coś się wymyśli. Ten jest po prostu brzydki.

 

I bardzo prosimy o jakieś zamknięte subforum.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

O pomyśle działu przeznaczonego dla ekspertów myśleliśmy jeszcze przed ogłoszeniem 'naboru' na rangi. Tu raczej nie ma co dyskutować tylko wdrażać w życie :)

A co do koloru to według mnie jest ok, ale można zrobić jakieś wewnętrzne głosowanie za zmianą go na jakiś inny ;)

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Jakie kolory są w ogóle dostępne? Wszystkie z htmla czy forum ogranicza wybór? Ogólnie czarny byłby fantastyczny, będzie mi pasował do avatara. Jak nie to coś się wymyśli. Ten jest po prostu brzydki.

 

I bardzo prosimy o jakieś zamknięte subforum.

proponowana ranga przez ze mnie Ci pasuje może mst czy niezbyt ?? Bo z tego co pamiętam to uważasz mnie za lizodupa.

 

W ogóle U+ się nie wyróżnia, tylko pogrubiony nick i plusik w randze, czego w ogóle nie widać :P

 

Tak więc mrygający róż albo będziecie mieli kilka dni sprzątania na forum :wariat::D

Kocur czemu róż. Zobacz jakby w tedy ta nasza ranga wyglądała :P

http://img21.imageshack.us/img21/6859/userhe.png

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites

Jeśli martwisz się o przekraczanie kompetencji przez Ekspertów i nadużywanie koloru w miejscach w których nie ma fachowej wiedzy, to uspokajam, że załatwiliśmy tę sprawę za kulisami.

Czyli rozumiem, że każdy z was pisze tylko w OT i w swoim dziale? :]

Czy może w każdy poście dopisek "jestem ekspertem działu XYZ, a nie w temacie w którym się wypowiadam"? :wariat:

 

Bo obecnie nawet zwykła wypowiedź jest dla autora tematu bardziej znacząca, bo w końcu to ekspert napisał, co z tego że było to w dziale CPU, a ekspert jest od zasilaczy %-)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Czy istnieje szansa, aby opcja ignoruj sprawiała, że osoba ignorowana przestaje istnieć dla mnie na forum? Nie widzę jej postów, tematów, nic kompletnie? Nie zadowala mnie ukrywanie postów. Po prostu ma być powietrzem na forum.

Link to post
Share on other sites

Czyli rozumiem, że każdy z was pisze tylko w OT i w swoim dziale? :]

Czy może w każdy poście dopisek "jestem ekspertem działu XYZ, a nie w temacie w którym się wypowiadam"? :wariat:

 

Bo obecnie nawet zwykła wypowiedź jest dla autora tematu bardziej znacząca, bo w końcu to ekspert napisał, co z tego że było to w dziale CPU, a ekspert jest od zasilaczy %-)

Proponowalem żeby wyraźnie pokazać kto od czego jest, ale reszta nie wykazała aprobaty.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

No bo wtedy mogli by się chwalić swoim e-penisem tylko w kilku działach, a nie na całym forum ;)

 

No i admin to lama i nie mógł zrobić osobnych grup dla ekspertów z danych działów, tylko wszyscy do jednego worka :P

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Może niech któryś się zdobędzie na odrobinę wysiłku i zamiast marudzić jasno i detalicznie opisze w czym dokładnie jest problem i dlaczego jego rozwiązanie ów kwestii jest słuszne.
Ta ranga to nie przywilej - to jedynie drobne ułatwienie dobrowolnej pracy na rzecz forum i jego użytkowników, pozwalające na odwzorowanie kolorem zasłużenie większego autorytetu (ze względu na ponadprzeciętną, techniczną wiedzę) w tematach gdzie tej wiedzy używa.
Gdzie dokładnie widzisz jakiś przywilej?
W czym sęk?

Mnie to osobiście ni ziębi, ni grzeje - ale są ważniejsze sprawy do załatwienia, niż wypisywanie każdemu pieczątki odnośnie tego na czym się zna a na czym nie. W efekcie, doprowadzi to do wprost przeciwnego efektu i zamiast Ekspertów, będzie stado baranów z każdej dziedziny poza jedną, przypisaną. Więc niniejszym propsuję waszą logikę panowie - z rangi eksperta stworzyliście rangę idioty.
 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

Może niech któryś się zdobędzie na odrobinę wysiłku i zamiast marudzić jasno i detalicznie opisze w czym dokładnie jest problem i dlaczego jego rozwiązanie ów kwestii jest słuszne.

 

 

to jedynie drobne ułatwienie dobrowolnej pracy na rzecz forum i jego użytkowników, pozwalające na odwzorowanie kolorem zasłużenie większego autorytetu (ze względu na ponadprzeciętną, techniczną wiedzę) w tematach gdzie tej wiedzy używa.

 

 

Wydaje się logicznym aby ranga Eksperta była widoczna tylko w reprezentowanym przez niego dziale? 

Link to post
Share on other sites

Do identycznego wniosku, doszliśmy pod tym wątkiem w "dziale którego nie widać".

Uspokajam więc jeszcze raz. Do tej grupy trafili (szczęście od boga) głównie ludzie grubo po 20-stce albo wręcz w okolicach 30-stki (a przynajmniej na to wygląda), większość jest stabilna emocjonalnie i dojrzała psychicznie, a na dodatek świadoma tego z czym taka ranga się wiąże i jakie mogą być konsekwencje wydurniania się tam, gdzie wiedzy się nie posiada. Jeżeli natomiast, okazałoby się iż jest tam osoba która wyraźnie nie dorasta do tych standardów - powinna mieć na uwadze utratę rangi. A to czy wszyscy są dojrzali i traktują sprawę poważnie tak jak to tutaj reklamuję, dokładnie jak powiedziałeś, zweryfikuje czas.

Ja osobiście, w momencie kiedy pytanie/zagadnienie przekracza moje kompetencje, odsyłam do kogoś kto zaradzi temu lepiej, bądź wyraźnie uprzedzam, że mogę się mylić albo należy mnie zweryfikować. I nieskromnie uważam, że takie podejście do sprawy dobrze rozwiązuje problem braku pieczątki.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...