Skocz do zawartości

Pytania do Administracji Forum


Recommended Posts

Zaznaczasz post i pojawia się opcja raportuj Spam/Inne. U mnie działa (Tapatalk HD). Ja mam inny problem: piszę post, klepię enter dla nowej linijki i piszę dalej. Zatwierdzam post i w Tapatalk wygląda tak jak powinien, ale z poziomu przeglądarki jest ciąg zdań (bez enterów):

 

1. linijka 1

2. linijka 2

3. linijka 3

4. linijka 4

 

http://img.tapatalk.com/d/13/03/01/8asataqe.jpghttp://img.tapatalk.com/d/13/03/01/4ydy2yru.jpg

 

Jakieś pomysły?

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

U mnie w tapatalku na srajfonie wyświetla te twoje linijki ciągiem :/

 

I raz wyśle normalnie post, a czasami wywali błąd, że wysłać nie może.

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

A widzisz dziwne bo u mnie mój post widać i tu i tu dobrze. (pisałem go z kompa)



Test test entery wklepane z taapatalka. 1234

Hujnia. Jak piszę z kompa jest dobrze. Z tapatalka nie ma enterów w ogóle.



Test test wklepane z przeglądarki dolphin na tablecie.

1

2

3

4

I tu jest dobrze.

Link to post
Share on other sites

 

Zaznaczasz post i pojawia się opcja raportuj Spam/Inne. U mnie działa (Tapatalk HD)

Niestety ani po zaznaczeniu, ani po wciśnięciu przycisku menu nie mam tej opcji.

Link to post
Share on other sites

 

To problem z forum. Trzeba ścignąć TS'a

Problem w tym, że mamy najnowszą wersję wtyczki wydaną po dacie pisania tamtych postów, więc patch powinien być w środku. Za to ktoś inny pisze, że poprawka działa tylko z wersjami 3.4.0-3.4.1, więc musimy po prostu poczekać na kolejną poprawkę ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

U mnie po aktualizacji wtyczki nie skacze automatycznie do najnowszego postu w wątku w którym brałem udział. Na liście gdzie są te wątki widać tylko podgląd pierwszego posta.

 

Wysłane z HTC One X ° Tapatalk

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Ja mam pytanie do administracji odnośnie kryterium jakim podawane są nicki zalogowanych użytkowników na samym dole. Wiele razy odczuwałem "potrzebę" sprawdzenia, czy któryś z moich znajomych jest obecny na forum ale coś mnie trafiało jak miałem przejrzeć ok.150 nicków szukając tego jednego, bo nie są ustawione alfabetycznie tylko w inny, nieznany mi sposób. Czy można to zmienić aby było to w kolejności alfabetycznej , czy to zostało wprowadzone w jakimś ważniejszym, szczytnym celu aby ułatwiało to życie userom w inny sposób, o którym nie wiem? 

 

Za odpowiedź z góry dziękuję ;)

 

 

P.S. Aha, po dodaniu tego posta rzuciła mi się jeszcze jedna sprawa, dlaczego przy moim nicku mam "0 punktów ostrzeżeń" a inni nie mają tej informacji? (nie to, że się proszę o WARNA :D ale to tak przy okazji mi się rzuciło w oczy)

Edytowane przez stachoo86
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...