Skocz do zawartości

Pytania do Administracji Forum


Recommended Posts

3 godziny temu, hegazi napisał:

Pisałem, tak jak podałem w treści korzystałem z Kontaktu na stronie głównej czyli nie forum, ale nie ma odpowiedzi, nie ma nawet potwierdzenia otrzymania zgłoszenia - więc staram się pisać wszędzie gdzie to możliwe.  A to jest forum benchmark wiec jakby nie patrzeć odpowiednie miejsce.

 

Straciłeś tylko swój czas tutaj :D Nic tym nie zyskasz.

Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Ja w sprawie ostrzeżenia po dodaniu paru przedmiotów bez dowodu zakupu w dziale giełda

 

Witaj, @jacekgothic określenie "co to z tira spadły" bez wiedzy skąd faktycznie posiadam produkty na sprzedaż. Opisane realnie zgodnie z faktem jest krzywdzące. Dzięki ale po kilku latach na tym forum mam dość, poziom widzę że spadł mocno przez te kilka lat.

 

Nie podoba się moje ogłoszenie w dziale giełda... spoko można je zdjąć ale to określenie jest karygodne! Czy to moderacja czy kozaczenie? 

Byłem z wami dłuuugi czas i było mi bardzo miło spędzać tutaj czas ale chyba pora się wyprowadzić.
PS. oferta sprzedaży kart graficznych powyżej cen deklarowanych przez producentów też wygląda komercyjnie. W sumie każda oferta za $ jest poniekąd komercyjna idąc tym tokiem myślenia. Ale to pozostawiam bez chęci poznania komentarza tak na marginesie. Dalsza dyskusja  z mojej strony jest bez sensu.

Edytowane przez elvismt
Link to post
Share on other sites

Złamałeś regulamin, a te 13 sztuk NOWYCH, IDENTYCZNYCH MOBO, to niby kupiłeś i nagle Ci się odwidziało i zamiast odesłać do sklepu, postanowiłeś odsprzedać i to na dodatek, bez jakichkolwiek

dowodów zakupu. Już samo to budzi pewne wątpliwości co do pochodzenia tych przedmiotów. Słowa nie było w ogłoszeniu z jakiego źródła one pochodzą.

 

Zasady w giełdzie są równe dla wszystkich bez względu czy i gdzie będziesz wylewał swoje żale.

 

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites

OK wystarczyło zdjąć ogłoszenie a nie wyzywać zwykłych ludzi od oszustów i potencjalnych złodziei 

Tyle w temacie i tylko/aż tyle! 

 

Pisałem że był to zakup na firmę (miały być do tego składane kompy do pracy w inventor od autodeska) ale nie dostali GPU zwrócić ponoć też nie można. Kupiłem więc za połowę ceny. Ale nie musiałem je ukraść. Dzięki za uznanie

a teraz spadam bo szkoda czasu 

Link to post
Share on other sites
1 minutę temu, elvismt napisał:

OK wystarczyło zdjąć ogłoszenie

Zostało zdjęte.

 

2 minuty temu, elvismt napisał:

a nie wyzywać zwykłych ludzi od oszustów i potencjalnych złodziei 

To było pytanie, nie stwierdzenie.

 

3 minuty temu, elvismt napisał:

Pisałem że był to zakup na firmę (miały być do tego składane kompy do pracy w inventor od autodeska) ale nie dostali GPU zwrócić ponoć też nie można. Kupiłem więc za połowę ceny.

Niczego takiego w ogłoszeniu nie było, więc nie rób ze mnie idioty!

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
5 godzin temu, jacekgothic napisał:

Pisz bezpośrednio do administracji portalu, to oni się tym zajmują...

 

Znasz może email do konkretnej osoby która się tym zajmuje? Bo trochę poszukałem i jedyne co znalazłem w sprawie zarządzania danymi osobowymi to właśnie ten nieszczęsny formularz kontaktowy. W ogóle jedyny email jaki do nich znalazłem to i.prasowe@benchmark.pl

Ale to "raczej" nie to.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...