Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

Pytania do Administracji Forum

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
308 odpowiedzi w tym temacie

#301 Damian47akaQcu

Damian47akaQcu
  • Po prostu - Qcu

• 934 postów
  • Miejscowość:Głuszyca

Napisano 13 luty 2017 - 20:03

Mam raczej propozycję, aby administrator dając ostrzeżenie podawał również uzasadnienie. Dostaje ostrzeżenie za nieprzestrzeganie regulaminu działu sprzedaży i szczegóły w regulaminie. Gdzie jest uzasadnienie. Według mnie wszystko zrobiłem ok. Źle to świadczy o administracji, która nie potrafi podać uzasadnienia takiego postępowania.

Użytkownik Damian47akaQcu edytował ten post 13 luty 2017 - 20:04

• 0

Poprzedni nick : Damian47PL

#302 Nowaj

Nowaj
  • Nie wstydzę się konsoli.

• 17724 postów
  • Miejscowość:Bydgoszcz
  • 3DMark 06:Fire Strike - 23536

Napisano 13 luty 2017 - 20:14

Gdybyś przeczytał regulamin Giełdy to wiedziałbyś, że nie zrobiłeś wszystkiego ok, a zakładając temat musisz zaznaczyć, że z regulaminem się zapoznałeś. Źle świadczy o użytkowniku, że dopuszcza się poświadczenia nieprawdy.

"Oferta sprzedaży / zamiany musi zawierać cenę oraz zdjęcie produktu (bez opakowania) z widoczną kartką zawierającą nick użytkownika na forum.benchmark.pl. Zdjęcie z kartka musi być umieszczone w temacie (wszelkiego rodzaju linki do hostingów nie będą akceptowane). "

• 0

i7 6900K / GTX 1080Ti / 32GB DDR4 3200MHz / Samsung 950PRO 512GB / Phanteks Enthoo Primo Philips BDM4350UC/00 / Corsair K95 RGB / Logitech G900

Playstation 4 Pro / Xbox One S / LG OLED65B7V / Denon AVR-X1300W / Jamo S626

Worklog STAR WARS FireStrike
Moderator globalny / Ekspert działów: Dyski twarde, napędy optyczne i nośniki pamięci, Karty graficzne i Zestawy komputerowe / Pełne zestawienie Ekspertów

#303 jacekgothic

jacekgothic
  • Ω

• 15069 postów

Napisano 13 luty 2017 - 20:18

Jak się nie umie czytać ze zrozumieniem, to nie powinno się w ogóle wypowiadać na jakimkolwiek forum  :sciana:

W uzasadnieniu podałem Ci link do regulaminu, który złamałeś, ale jak jesteś tak ułomny, że nie potrafisz przyswoić kilku zdań, to już nie mój problem... 

Poniżej wyjaśnienie jak dla ułomnego (wysłałem Ci je na PW)

IZ81jXj.png

Sd1TIIl.png

LtwDPVg.png

ljv7Ejj.png

• 5

Xbox One X + elite  // TOSHIBA Satellite

#304 Damian47akaQcu

Damian47akaQcu
  • Po prostu - Qcu

• 934 postów
  • Miejscowość:Głuszyca

Napisano 13 luty 2017 - 20:25

Odnoszę wrażenie, że robisz to za karę. Administrator to raczej wysoka ranga i coś sobą admin reprezentuję, do regulaminu się przyznam, zrobiłem błąd, dostałem uzasadnienie. Też mi szkoda słów, bo z Administratorem się nie wygra, ponieważ jest Adminem i on rządzi każdym i wszystkim. Jakbym chciał zadymy, to bym nie pisał PW do Ciebie jacekgothic, ale Ty musisz zawsze wszystko na widoku.

• 0

Poprzedni nick : Damian47PL

#305 jacekgothic

jacekgothic
  • Ω

• 15069 postów

Napisano 13 luty 2017 - 20:32

Jakbym chciał zadymy,

Jakiej zadymy? Za cienki jesteś na zadymy na tym forum :rotfl: 

to bym nie pisał PW do Ciebie jacekgothic

Skoro napisałeś do mnie, to po kiego pisałeś to samo na forum?

Ty napisałeś, to i ja napisałem a co bronić się nie mogę przed fałszywymi oskarżeniami?

Idź dzieciaku do wyrka, bo jutro rano do szkoły trzeba wstać.

Dobranoc.  

• 0

Xbox One X + elite  // TOSHIBA Satellite

#306 sid vicious

sid vicious
  • Grammar Nazi

• 11815 postów

Napisano 13 luty 2017 - 20:41

Też mi szkoda słów, bo z Administratorem się nie wygra

Co Ty chcesz i z kim wygrać, jak sam jesteś świadomy, że nie dostosowałeś się do regulaminu.

Jak przyszedłeś tu marudzić, żeby moderator podawał powód ostrzeżenia, to wnioskuję, że wynika to z lenistwa aby odnaleźć w regulaminie co zrobiłeś źle. Nasze regulaminy, w tym ten z giełdy, są bardzo proste i bardzo krótkie. Pro-pedagogicznym zachowaniem jest wg. mnie nie pisanie dokładnie w czym rzecz (ponad wyjaśnienie płynące z kategorii ostrzeżenia, chyba, że sprawa dotyczy czegoś bardziej skomplikowanego), bo dzięki temu faktycznie przeczytasz całość regulaminu działu (którą miałeś przeczytać już wcześniej). 

• 6
Mini słowniczek poprawnej pisowni:w ogóle, przede wszystkim, poniekąd, na pewno, naprawdę, użytkować, wziąć, skąd, spróbuj, otóż, rzadki, żaden, wierzyć, krótko, obejrzeć, jest napisane (coś), pisze (ktoś), włączać, wyłączać, sprzedaż, póki, lepsze, w sumie, obudowa.
Moderator Globalny/Ekspert działu: Zestawy Komputerowe / GPU / Pełne zestawienie Ekspertów

#307 Michaelz

Michaelz
  • Krasomówca

• 812 postów

Napisano 14 marzec 2017 - 10:22

Witam,

Czy jest jakakolwiek możliwość zmiany nicku na forum? Nie chcę zakładać nowego konta a ten nick stary jak świat bardzo mnie drażni :P

Byłbym naprawdę bardzo wdzięczny gdyby udało się coś takiego załatwić. 

• 0

CPU:i7 4790K Cooler:Be Quiet Dark Rock 3 MoBO: ASUS Z97 Pro Gamer RAM: 2x 8192MB 2400MHz HyperX Savage CL11 GPU: Gigabyte GTX 980 Ti G1 SSD: Crucial MX200 250GB HDD: WD 1TB 7200obr. 64MB BLUE PSU:XFX Black Edition 650W Case: Phanteks Enthoo  Pro MyszkaLogitech Spectrum g502 Klawiatura: Corsair Strafe 

Słuchawki: DT990 250 / DT990 Limited Black / DT770  / HD569 Grajek: T1 mk2 / Jds Labs C5 / Fiio x5 1st gen

#308 sid vicious

sid vicious
  • Grammar Nazi

• 11815 postów

Napisano 14 marzec 2017 - 10:59

Jest. Odnajdź temat FAQ Konta użytkownika.
  • 0
Mini słowniczek poprawnej pisowni:w ogóle, przede wszystkim, poniekąd, na pewno, naprawdę, użytkować, wziąć, skąd, spróbuj, otóż, rzadki, żaden, wierzyć, krótko, obejrzeć, jest napisane (coś), pisze (ktoś), włączać, wyłączać, sprzedaż, póki, lepsze, w sumie, obudowa.
Moderator Globalny/Ekspert działu: Zestawy Komputerowe / GPU / Pełne zestawienie Ekspertów

#309 Michaelz

Michaelz
  • Krasomówca

• 812 postów

Napisano 14 marzec 2017 - 11:47

Jest. Odnajdź temat FAQ Konta użytkownika.

dziękuję pięknie, już szukam :)

• 0

CPU:i7 4790K Cooler:Be Quiet Dark Rock 3 MoBO: ASUS Z97 Pro Gamer RAM: 2x 8192MB 2400MHz HyperX Savage CL11 GPU: Gigabyte GTX 980 Ti G1 SSD: Crucial MX200 250GB HDD: WD 1TB 7200obr. 64MB BLUE PSU:XFX Black Edition 650W Case: Phanteks Enthoo  Pro MyszkaLogitech Spectrum g502 Klawiatura: Corsair Strafe 

Słuchawki: DT990 250 / DT990 Limited Black / DT770  / HD569 Grajek: T1 mk2 / Jds Labs C5 / Fiio x5 1st gen

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych