Skocz do zawartości

Pytania do Administracji Forum


Recommended Posts

W tym temacie możecie zadawać pytania do Administracji i Moderacji forum benchmark.pl. Tworzę go, żeby ułatwić komunikację i odpowiadanie na pytania :)

 

Uwaga! W tym temacie obowiązuje zwiększony rygor. Wszelkie niepotrzebne dyskusje, wyzwiska i schodzenie z tematu będą surowo karane. Poprawne jego wykorzystanie to zadanie pytania i oczekiwanie na odpowiedź kogoś z ekipy. Dodatkowo, jeśli pytanie będzie bez sensu lub zostanie napisane z błędami ortograficznymi lub składniowymi może zostać usunięte bez odpowiedzi :->

Link to post
Share on other sites

W takim razie mam kolejne pytanie, może błache ale na dłuższą metę mające sens. Chodzi mi konkretnie czy administracja w tym temacie zakłada jakiś z góry ustalony termin na odpowiedź (np. tydzień), po którym będzie wiadome, że pytanie użytkownika zostało zignorowane? Oczywiście wiadome jest, że może zdarzyć się więcej pracy na forum i nie będzie to rozpatrywane na bierząco.

Edytowane przez stachoo86
Link to post
Share on other sites

W innym temacie wspomniałeś o ciężkiej przeprawie z Tapatalk. Jednak czy w końcu on działa lub będzie działał? Niestety cały czas przy próbie połączenia dostaję komunikaty o wygasającej sesji i w zasadzie mi Tapatalk nie działa. Powinien działać czy walka trwa?

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Pytanie do administracji - co się stało ze statusem/grupą 'Zaawansowany'?

 

Sam byłem posiadaczem takiego od czasu felietonów pisanych dla BMK jeszcze przed erą mini recenzji itp. Nie było nas zbyt wielu z tego co pamiętam i nie dawało to jakichkolwiek przywilejów ale...

 

W chwili obecnej ani nie mam innego koloru nicka w porównaniu z innymi użytkownikami i tytuł. który można sobie samodzielnie zmienić na cokolwiek. A przy niskiej ilości postów wyglądam jak ktoś kto się niedawno zarejestrował.

 

Czy grupa została usunięta z jakiegoś konkretnego powodu?

Link to post
Share on other sites

 

Pytanie do administracji - co się stało ze statusem/grupą 'Zaawansowany'?

Grupa była niestety reliktem przeszłości i podjęliśmy decyzję o jej usunięciu i zastąpieniu przez inne rangi. Jeśli jednak chcesz możemy pogadać via PW o jakiejś zastępczej randze dla ciebie :)

 

 

1. Jak będzie z tymi sygnaturkami? 2. Jak działa przyznawanie "zasłużonego"?

Z sygnaturkami jeszcze pracujemy (albo raczej IPS pracuje). Zasłużeni to dawni "pracownicy" forum, jak odeszli moderatorzy. W przyszłości jednak może będziemy dawać tą rangę osobom z wybitnymi osiągnięciami na forum benchmark :P

 

 

Czy tapatalk na andku będzie działał z forum ? Bo jak na razie przynajmniej mi nie działa.

Udało nam się nareszcie uruchomić Tapatalk. Powinno działać już w pełni poprawnie :D

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Tapatalk działał bardzo dobrze do godz 18 i potem po 18 godz mam podobny komunikat jak wyżej tylko przeglądam bez problemu a dodanie postu pojawia błąd i nie aktywuje wpisy do postu, czyżby administrator wyłączył opcje w pluginie?

 

Proszę o odpowiedż od administratora.

Edytowane przez forcubac
Link to post
Share on other sites

Mam pytanie:

Czy administracja będzie coś robić z forumowymi "znafffcami", którzy piszą bzdety o których nie mają pojęcia? Nie będę się rozpisywał bo nie wiem czy jest w tym jakikolwiek sens. Wielokrotnie były prośby zbanowania dożywotnio osób, które nie dość, że piszą z błędami ortograficznymi to jeszcze nie znają się kompletnie na rzeczy. Myślę, że wiadomo o jakie osobniki się rozchodzi.

 

Założyłem kiedyś temat z zapytaniem czy zbanować dama1111 - wątek został usunięty. Za nazwanie debila debilem poleciał warn. Czy jest sens walczyć z tymi osobnikami? Czy jest sens cytować ich durne wypowiedzi i dyskutować na ten temat? Jeżeli administracja nie zamierza podjąć żadnych kroków w celu poprawienia sytuacji na forum uważam, że wszyscy powinni odpuścić sobie i pozwolić naszym ekspertom pisać co tylko im przyjdzie na myśl.

Edytowane przez okar19
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

sens jest. trzeba to tylko robić konsekwentnie z zachowaniem kultury osobistej. z głupotą trzeba walczyć mimo, że jest to z góry przegrana walka.

what?

No w sumie jak nie podejmuje się żadnych działań, aby pozbawić trolla możliwości trollowania to fakt - walka przegrana.

Po tej wypowiedzi wszystkie moje wątpliwości zostały rozwiane i nie jestem zaskoczony :)

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...