Skocz do zawartości

Recommended Posts

"to nie byly smieci tylko tlumaczenia ze Vita umiera a Shield bedzie jej gwozdziem do trumny...

ale sam topik o NV SHIELD dobry pomysl"

 

Zobaczymy czy Vita będzie umierać. Czemu miałaby umierać ? Bo Nivida sobie konsolkę zrobiła ? Jeszcze może dojść do tego, że PSV będzie gwoździem do trumy Shielda.

Edytowane przez HubaPL
Link to post
Share on other sites
"to nie byly smieci tylko tlumaczenia ze Vita umiera a Shield bedzie jej gwozdziem do trumny...

ale sam topik o NV SHIELD dobry pomysl"

 

Zobaczymy czy Vita będzie umierać. Czemu miałaby umierać ? Bo Nivida sobie konsolkę zrobiła ? Jeszcze może dojść do tego, że PSV będzie gwoździem do trumy Shielda.

PSV to może być co najwyżej kropką na wyrazem "beki" jak patrzy się na listy wydawnicze.

Link to post
Share on other sites
"to nie byly smieci tylko tlumaczenia ze Vita umiera a Shield bedzie jej gwozdziem do trumny...

ale sam topik o NV SHIELD dobry pomysl"

 

Zobaczymy czy Vita będzie umierać. Czemu miałaby umierać ? Bo Nivida sobie konsolkę zrobiła ? Jeszcze może dojść do tego, że PSV będzie gwoździem do trumy Shielda.

Ty dalej tego nie rozumiesz...

Zobacz na allegro jak sie tego czegos ludzie masowo pozbywaja za 500-600zł

dziwne ze pisma branzowe pisze tak samo ale nie... TY WIESZ LEPIEJ... :D zejdz na ziemi i zacznij trzezwo myslec

Link to post
Share on other sites

Haha Project Shield to może być konkurencją dla ouya  a nie dal PS VITA :)

 

Shield nie pociągnie żadnego więszkego tutułu - jedynie pierdółki z androida, streaming owszem, ale weź w podróż PC + kilka akumaltorów od Stara by streamować gry.

A żaden większy tytuł nigdy na Shield'a nie powstanie - powód brak nośnika ( karty SD , micro SD cięzko nazwać nośnikiem ) zostaje jedynie dytsrybucja cyfrowa , pokażcie palcem choć jeden duży tytuł, dopstepny tylko i wyłącznie w dystrybucji cyfrowej ? 

Sreamowanie gier z PC - kolejna porażka , grając na PC w BF czy NFS jak powoływali się klienci z klipu to pomyłka, zarówno tu i tu wielkość ekranu ma znaczenie - wcześniej dostrzegę przeciwnika znacznie oddalonego , wcześniej dostrzegę przeszkodę - obydwa przypadki mają wpływ na wynik gry. No chyba żeby streamować te gry z PC i za pomocą SHield'a wyświetalać na TV :P 

Analogi - Wyobraża sobie ktoś grę w multi BF3 ana analogach i małym ekraniku vs reszta z myszkami grająca w rozdziałce 1080 ? Powodzenia.

Jest to konkurencja dla Ouya nie dla Vity.

 

PS Vita dopiero się rozkręca ile jest na rynku ludzie ogarnijcie się niech wyjdzie taki Killzone czy inne gry zobaczymy co będziecie pitolić.

A tak na marginesie widzę tutaj niezłych fanbojów gdzie w gardle stoi PS vita i życzą jej upadku widać że na tym portalu w gardle stoją konsolę Sony :)

Resztę niech sobie każdy do śpiewa o co chodzi nara :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Shield nie pociągnie żadnego więszkego tutułu - jedynie pierdółki z androida, streaming owszem, ale weź w podróż PC + kilka akumaltorów od Stara by streamować gry.

 

 

 

Przeczytaj ostatni artykuł na glownej o grach na Andki i poznij pisz takie smieci...Piszesz o popierdulkach na andka a porownaj chocby COD-A z vity do ostatniego N.O.W.A...

 

 

 

PS Vita dopiero się rozkręca ile jest na rynku ludzie ogarnijcie się niech wyjdzie taki Killzone czy inne gry zobaczymy co będziecie pitolić.

 

 

 

Gdzie sie rozkreca jak nawet tyt w zapowiedziach mozna policzyc na palcach jeenj reki... Nawet ostatnio w ktoryms pismie (psx extreme czy neo plus - nie pamietam dokladne) napisano ze Vita to FAIL sony... Tyle w temacie i pozdrawiam "znawców" tematu ;)sama sprzedaz systemu na swiecie to ogolna porazka (gorzej niz resztki magazynowe ps2 - dziekuje dobranoc)

Edytowane przez tommyt1983
Link to post
Share on other sites

A tak na marginesie widzę tutaj niezłych fanbojów gdzie w gardle stoi PS vita i życzą jej upadku widać że na tym portalu w gardle stoją konsolę Sony

 

Taaa jeden wielki spisek. Wszyscy przeciwko Sony. Z całą pewnością działalność forum BMK przyczynia się do pogarszania i tak kijowej sytuacji finansowej firmy.

 

Piszesz o fanbojach - jeśli to co napisałeś i nick "PSONE"  nie stanowi dowodu na bycie fanbojem, to już nie wiem, co musiałoby nim być.

Link to post
Share on other sites

Nowaj widze jak ja :D bezsennosc :D

 

A tak w temacie to sam mam PS3 i chwale . Vite kupilem jakos 2 tyg po premierze i zostalem na samym starcie oszukany przez sony ze bedzie bez problemu dzialala z Aero2 co jest bzdura wiec po pograniu chwile w Dema i braku nowych popyklaem s Tekkena i SoulCalibur z PSP i sprzedalem bez straty po miesiacu a z tego co widze po prawie roku po premierze jest po prostu P A D A K A...

I nie wcisniecie mi bajek ze jest inaczej bo tak nie jest ;)

Link to post
Share on other sites

Nikt Ci nie każe. Myślę, że każdy tu obecny jest za jak najlepszą sytuacją Sony, bo w przeciwnym wypadku grozi nam monopol MS na rynku konsol stacjonarnych, ale nie można zaginać rzeczywistości, która jest taka, jaka jest.

Link to post
Share on other sites
Piszcie dalej, ale ja jestem za PSV i nie zamierzam jej sprzedawać.

A co kogokolwiek obchodzą twoje sympatie w dziale o nVidia Shield? To tak samo gdybym napisał tutaj

"Piszcie dalej, ale ja mam mikrofalówkę Amica i nie zamierzam jej sprzedawać."

Link to post
Share on other sites
W temacie od PSV wychwalałeś smartfony, więc jak wytykasz mi takie zachowanie to radzę zacząć od siebie.

Ale twoja wypowiedz nie wnosi nic innego. Moje były podsumowaniem moich odczuć wobec PSV w odwołaniu do sprzętu "Android powered", twoje wtrącenie to czysta fanbojska gadka o tym że "moje jest mojsze niż twojsze". Więc weź to swoje PSV, postaw je na ołtarzyku i módl się do niego - bo przecież grać na tym nie ma w co.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Wypuszczanie konsoli przenośnej w momencie, gdy mobilnym rynkiem gier rządzą smartfony, które już niedługo znacznie przewyższą ją mocą (Tegra 4), to głupota. Sony nigdy nie mogło sobie poradzić na rynku mobilnym. Najpierw wypuściło PSP, a potem porzuciło ją skupiając się na PS3. Następnie był średnio udany eksperyment z PSPGo, a teraz PS Vita, która nie ma najmniejszych szans na sukces. Jest za droga i oferuje zbyt niską funkcjonalność, by uzasadniało to jej zakup. To już wolałbym kupić GamePada od Archosa, który jest już w Europie. 7-calowy ekran i tylko 150 Euro.
http://technogadzet.pl/2012/12/12/gamepad-archosa-juz-w-europie/

Link to post
Share on other sites

Dla mnie nie znalazłoby zbyt zastosowania - na pewno nie w cenie(ponad 2000-3000koła) która początkowo okazyjna pewnie nie będzie. To całe streamowanie z pc za pomocą wi-fi według mnie jest nieco naciągane,bezsensowne. Z reguły lepiej zasiąść przed monitorem/tv skoro znajduje się w tym samym mieszkaniu/domu. Jedynie dobre jest tylko to gdy trzeba do kibla albo ogólnie poza niedaleki obręb pc pograć. Z tym że jaki koszt trzeba ponieść by móc to robić w tych paru specyficznych sytuacjach,będzie crapem...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Za 2000 koła (2.000.000) wolałbym wystawić chałupę z basenem i jeszcze by mi na Ferrari zostało - ale kto co uważa :P Aczkolwiek moim zdaniem nVidia aż tyle nie zawoła za konsolę... chociaż rynek potrafi zaskakiwać.

 

Jeżeli streamowanie gier z PC byłoby jedyną funkcją Shield to argument jak najbardziej trafny, ale Android daje nam tak ogromne spektrum gier i aplikacji że owy streaming jest jedynie przyjemnym dodatkiem. Więc nie można NS zaszufladkować jako sprzętu "do grania w gry z PC na małym ekranie" bo Shield jest zupełnie czymś innym.

 

To tak jakby ograniczyć rolę komputera do wchodzenia na Facebook... albo rolę pralki do półeczki na kosmetyki.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

"Ty dalej uważasz że Cell w PS3 jest procesorem 7-rdzeniowym, więc nie powinieneś się tu w ogóle udzielać."

 

Wiadomo PS3 ma swoje lata i już grafika nie ta, ale w BF3 można pograć. Grafika gorsza jak na PC, maksymalnie 24 graczy na multi, ale gra się dobrze.

Link to post
Share on other sites

Eee... po pierwsze twoja wypowiedź jak zwykle do mojej nie odnosi się zupełnie i jak zwykle gloryfikacja Sony pełną gębą. Zdaje mi się że temat o PlayStation 3 jest gdzie indziej. Mój post miał na celu przedstawienie owego użytkownika jako kolejnego fanboja Sony, a ty zaczynasz tutaj znowu popadać w swoje przemyślenia.

 

Ale skoro już wchodzimy w temat to powiem tak, 2 największe zalety BF3 to grafika oraz duże mapy zapewniające zabawę dużej ilości osób, Wersja na PS3 nie ma ani jednego, ani drugiego więc z góry ją to stawia kilka poziomów niżej.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...