Skocz do zawartości

Recommended Posts

Siemka,

Po nurkowaniu mojej noki 2700c przymierzam się do zakupu nowego telefonu maksymalnie tak do 450zł, mniej-lepiej. Nigdy nie miałem żadnego dotykowca, może najwyższy czas?? :PTelefon oczywiście nowy. Wymagania myśle, że standard WiFi, wejście na karte pamięci, czasem, żeby pograć się dało, wygodny do SMSowania, wmiare aparat, żeby nie mulił zbytnio, z mocną baterią, dotykowy (aczkolwiek niekoniecznie), wygodny i na lata, wytrzymały jako tako,

Do tej pory w oko wpadły mi:
-Galaxy Pocket/Y właściwie to samo, troszke inny design i wbudowana pamięć na + pocketa, tylko ta rozdzielczość 320x240 no ludzie....i ten aparat 2mega...
-Motka Defy mini
-Sony Ericsson Live with Walkman
-E52
-SE W995
-Nokia N95

 

Jakieś inne propozycje? Jestem otwarty :P

Nie chce wyżucać pieniędzy w błoto, telefon na dość długo jak zwykle:D

 

Z góry dzięki za odp,

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Ehhh jak zwykle niesprecyzowane oczekiwania :)

 

Z podanych przez Ciebie wziąłbym SE Live with Walkman:

- w miarę nowy model

- ma ICS'a 

- średni aparat, ale daje radę

 

Pisanie smsów na 3,2" natomiast to średnia przyjemność, baterii akurat nie znam aby móc się wypowiedzieć - bazowałbym na testach i opiniach.

 

Pozdrawiam

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedzi, ale się skapłem , że nie chodziło mi o  LWW, tylko o wt13i, Mix walkman, czy jakoś tak. On jet tańszy, ale wydaje się śmieciowy, że tak powiem :D Nówki LWW nie kupie, a używki noo nigdy nie wiadomo co się trafi:P Pochodze po komisach może bd w miare dobrym stanie;]

 

Ehhh jak zwykle niesprecyzowane oczekiwania :)

 

Z podanych przez Ciebie wziąłbym SE Live with Walkman:

- w miarę nowy model

- ma ICS'a 

- średni aparat, ale daje radę

 

Pisanie smsów na 3,2" natomiast to średnia przyjemność, baterii akurat nie znam aby móc się wypowiedzieć - bazowałbym na testach i opiniach.

 

Pozdrawiam

Nie sprecyzowane, hmm...sprecyzujmy :P -Wi-Fi, najlepiej android, wygodny do przeglądania neta, SMSowania, w miare bateria, przyszłościowy, praktyczny, poręczny, nie za duży, ale  też nie zamały-taki w sam raz :D Aparat im lepszy tym lepiej:P sporadycznie używam, wygodny do czytania E-Book'ów, DOTYKOWY,  szybki, nie mulący wytrzymały,

 

 

 

Reasumując najlepiej poszukać LWW, jak nie znajde to galaxy mini2, czy jeszcze coś innego w tym przedziale cenowym??

 

A co myślicie jeszcze o HTC Wildfire S i SE X10 mini pro???

 

Pozdrawiam,

Link to post
Share on other sites

Odradzam Wildfire - małe to to, dość wolne... nie przypadło mi do gustu. Natomiast z HTC - miałem do testów malucha HTC Explorer - wbrew pozorom działał całkiem sprawnie, a jego waga i kształt przypadły moim pulchnym paluchom. Pisanie smsów to była udręka, ale dzwonić dałem rady :)

Niestety ale przy ograniczonym budżecie ciężko o coś na prawdę super.

 

Sam mam teraz Sony Xperia Go (nowy 850zł) - tylko ze względu na IP67 - lubię aktywne spędzanie czasu. I... i jakoś Sony mi nie przypadł. Zdecydowanie lepiej czuję się z Samsungami i HTC :/

 

Do Twoich wymagań najlepsze byłoby coś 3,7"-4", jakiś w miarę mocny 1-rdzeniowiec. Nie wiem czy się da - ale może poszukać SGS'a (wiem - ponad budżet :/ )? To na prawdę dobry telefon. Albo coś o podobnych parametrach... 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...