Skocz do zawartości

Buda z podpisu


Recommended Posts

Witam,

 

mam do sprzedania budę z podpisu.

 

Jest to więc tak :

  • Płyta główna - ASRock N68-S
  • Procesor - AMD Athlon II 250
  • RAM - 2 x 2GB Kingston i GoodRam DDR2
  • Karta graficzna - Gainward GTS 250 1024MB
  • Zasilacz - nie markowy 400W
  • Obudowa - I-BOX LION 604B

Zestaw w żaden sposób nie uszkodzony, nigdy nie był naprawiany, chodzi bez żadnych zarzutów, ma on 3 lata. Proszę oferować ceny, lub jeśli ktoś chce kupić jakąś część to też rozważę propozycje kupna pojedynczego podzespołu. :)

Link to post
Share on other sites

inspectah, akurat nie, bo 1066MHz na pewno są jedne, a drugie mam wątpliwości czy nie 800MHz :) W każdym razie jedne Kingstony a drugie GoodRamy.

 

jacekgothic, ceny mogę podać jedynie tak plus minus...

 

  • Płyta główna - ASRock N68-S - proponuję 150
  • Procesor - AMD Athlon II 250 - proponuję 150
  • RAM - 2 x 2GB Kingston i GoodRam DDR2 - proponuję 100
  • Karta graficzna - Gainward GTS 250 1024MB - proponuję 250
  • Obudowa - I-BOX LION 604B - proponuję 50 + 30 za zasilacz

Ceny tylko proponowane, jeśli chcecie targować się nie ma problemu, pewnie byłbym skłonny zejść z cen :)



PS. inspectah, jeśli Tobie chodziło, że drogo jak na DDR2.. to DDR2 są droższe niż DDR3 :)

Link to post
Share on other sites

Dysk potrzebny niestety ;P Wiem, wszystkie ceny są lekko przesadzone.. a raczej +/- takie jak na allegro znalazłem, ale wiem, że zawyżają tam. :) Jeśli ktoś będzie chciał to się TARGOWAĆ, bo to nie kosztuje, a zaoszczędzić możecie, no i ja się pozbęde ich. :)

Link to post
Share on other sites

Proszę: http://i50.tinypic.com/2rfra04.jpg Dziwne, bo podaje 400MHz.. to przez DualChannel? Bo pamięci na bank miały znacznie więcej, nawet pisało tak na opakowaniu... oszukane raczej nie będzie?

 

 

Czyli chodzi o to, że jedna kość jest 1066 a druga 800, to zmniejsza obie do tej słabszej pewnie, tak? Bo jedna na sto procent była 1066. ;P

Link to post
Share on other sites

Coś mi chyba usunęło posta bo pisałem.. to możliwe żeby jedna była 1066 i druga 800, a w DualChannel brało pod uwage słabszą i osłabiało mocniejszą przez to że jedna jest wlaśnie 1066 a druga 800? Bo na opakowaniu pisało 1066 z tego co pamiętam..



Można prosić moderatora o zmianę nazwy tematu? :) Proszę o PW.. :)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...