Skocz do zawartości

Call of Duty: World at War


Czy oczekujesz na grę Call of Duty: World at War?  

39 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy oczekujesz na grę Call of Duty: World at War?

    • już nie mogę się doczekać
      13
    • tak
      15
    • nie
      3
    • nie interesuje mnie
      7
    • co to za gra?
      1


Recommended Posts

Już niedługo premiera, jeżeli będzie tak dobra jak czwórka to się będzie działo, choć nie mam nic przeciwko, żeby była jeszcze lepsza.

 

Activision podało minimalne wymagania do COD 5

 

- procesor: AMD 64 3200 + / Intel Pentium 4 3.0GHz

- 512MB RAM (dla XP) i 1GB (dla Visty)

- Nvidia 6600GT/ATI Radeon 1600XT z 256MB lub lepsze (z obsługą SM 3.0)

- Dysk twardy: 8GB wolnego miejsca

Link to post
Share on other sites

CoD4 faktycznie był dobry, ale jakoś dwójka była dla mnie dużo lepsza. Może dlatego, że coraz ciężej gracza czymś zachwycić? W każdym bądź razie naturalne okrzyki wojaków, wyburzone miasta (cała szata graficzna) czy też misje bardzo mi się spodobały. Piątka powraca do tematu IIWŚ, ale wojnę USA vs. Japonia już widzieliśmy w MoH: Pacific Assault (swoją drogą szkoda że Airborne był taki... kiepski?). Jeśli tylko misje będą klimatyczne, a silnik kolejny raz dobrze zoptymalizowany, to gierka będzie super. Póki co czekam z niecierpliwością, chociaż na demko.

Link to post
Share on other sites

COD4 to pierwsza gra od lat, ktora zaczela zabierac graczy ze scen ET i HL.

COD5 to niby ten sam silnik... niby te same zasady. Oczekujemy, ze gra w trybie multiplayer bedzie nie tylko ciekawsza (krzaki, bagna, las) ale i przynajmniej tak dynamiczna jak COD4. Zapowiedzi o zintegrowaniu PB oraz zaawansowanych opcjach zarzadzania serwerami pozwala miec nadzieje ze administratorzy serwerow nie beda mieli problemow z ich obsluga.

 

Pozdrawiam

T.

http://serwery-herkules.pl/

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Gram od roku w COD4 i choć napewno kupie COD5 to i tak nie będe w nią tyle grał co w COD4, po prostu nie lubie tego klimatu II WŚ. Zbrzydził mi się już po MoH i starych CoDach.

A co do dopracowania COD4, buga na Backlocie, co pozwala wejść pod mapę do dzisiaj nie naprawili. Raczej pogratulowałbym twórcom dobrego silnika gry. Wspaniale zoptymalizowany.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

W CoD 4 gram dosyć często (mocno wciąga gracza, czym nie każda gra potrafi się pochwalić). A co do CoDa 5 to też zapowiada się bardzo ładnie. Co do tego porównania, to jeżeli to prawda to będę grał na swoim Radku HD 4850 na High detalach. Pozostało tylko oczekiwać na premierę :lol:

Link to post
Share on other sites

Na stronie guru3D.com pojawił się ciekawy test kart graficznych:

 

Radeon 4870 X2 2048MB

Radeon 4870 1024MB

Radeon 4870 512MB

Radeon 4850 512MB

Radeon 4830 512MB

Radeon 3870 X2 1024MB

Radeon 3870 512MB

GeForce GTX 280 1024MB

GeForce GTX 260 896MB 216SP

GeForce 9800 GX2 1024MB

GeForce 9800 GTX+ 512MB

GeForce 8800 GTX 768MB

GeForce 8800 GTS 512MB

GeForce 9800 GT 512MB

GeForce 8800 GT 512MB

GeForce 9600 GT 512MB

 

Warto zajrzeć i sprawdzić jak będzie się sprawować nasza karta graficzna w piątej już części COD.

 

http://img79.imageshack.us/img79/753/imageviewphpmd1.jpg

Link to post
Share on other sites

U mnie na 9800GT i Dual Core 3GHz gra chodzi bardzo płynnie. Praktycznie bez "zaciachy" wszystko śmiga na ustawieniach maksymalnych w rozdzielczości 1280x1024 AAx4.

Także jestem zadowolony a i miodność gry jest na całkiem wysokim poziomie. Jednak wydaje mi się że CoD4 był nieco dynamiczniejszy, aczkolwiek obydwie części mają akcję w podobnym, filmowym klimacie :/

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...