Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam!

Chciałbym zakupić Słuchawki z mikrofonem (najlepiej, gdyby mikrofon był wbudowany w słuchawki) plus do tego karte dźwiękową. Całość ma służyć do grania w gry (również e-sportowe takie jak CS) jak i do słuchania muzyki.

Oto karta dźwiękowa, którą znalazłem:


http://allegro.pl/asus-xonar-dg-karta-muzyczna-dzwiekowa-pci-5-1-hd-i2908305763.html

lub

http://allegro.pl/karta-dzwiekowa-creative-sb-audigy-5-1-7-1-eax-i2916889137.html

 

Co do słuchawek to sam nie wiem jakie są dobre, ale znalazłem takie:
http://allegro.pl/sluchawki-steelseries-5h-v2-czarne-game-black-i2890364862.html

 

Prosiłbym o wypowiedzenie się w tym temacie i podania według was najlepszego rozwiązania w tej sytuacji.

Z góry dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

http://allegro.pl/sluchawki-7-1-genius-hs-g700v-dla-graczy-cavimanus-i2912814615.html ja te zamówiłem przed wczoraj, miałbym prawdopodobnie już dzisiaj, ale zachciało im się robić remanent i prawdopodobnie w poniedziałek będę miał. Więc jak Ci się nie spieszy, to poczekaj do poniedziałku i wtedy zdam Ci relacje co do tych słuchawek :) czytałem i oglądałem recenzje, dobre słuchawki do grania, mniej do słuchania muzyki, ale to tylko audiofile dostrzegą znaczną różnicę.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Posiadam razer electra i polecam. Bardzo dobre do grania A NAWET DO MUZYKI  :) 1 minus to mikrofon na kablu ( trzeba dokupić przejściówkę  :< ) . Troszkę cena duża (ok 250) ale jak znajdziesz okazyjnie jak ja to polecam ;p BTW te geniusy 7:1 na glosnikach 40mm? Prosze Cie...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Posiadam razer electra i polecam. Bardzo dobre do grania A NAWET DO MUZYKI   :) 1 minus to mikrofon na kablu ( trzeba dokupić przejściówkę  :< ) . Troszkę cena duża (ok 250) ale jak znajdziesz okazyjnie jak ja to polecam ;p BTW te geniusy 7:1 na glosnikach 40mm? Prosze Cie...

przecież nie będziesz na głowie nosił kina domowego. Dla mnie takie w zupełności wystarczą, nie lubię mieć słuchawek na pół głowy.

Link to post
Share on other sites

A mam jedno pytanko jeszcze, mam na swojej płycie głównej wejście : PCI-E oraz dwa wejścia PCI, na wejściu PCI-E mam karte graficzną Asus Radeon HD6770 i teraz pytanie czy po zamontowaniu karty dźwiękowej nie spowoduje to grzania się karty graficznej przez gorszą wymianę powietrza czy coś w tym stylu? Sorry, że pytanie może zabrzmieć głupio, ale chciałbym się dowiedzieć wszystkiego zanim dokonam zakupu :)

Link to post
Share on other sites

Posiadam słuchawki które zaproponowałeś w pierwszym poście ( Steelseries 5H V2) oraz Razer Carcharias. Korzystam z nich na zintegrowanej karcie. Jakość dźwięku jest spuer na jednych i drugich. Częściej używam Razer'ów bo mam je pod stacjonarka i z tego względu wydaja mi sie wygodniejsze. 

Tak czy siak z 5H V2 będziesz zadowolony i ja je polecam.
 

Kiedyś posiadałem dośc długo Creative hs-800 (3lata) ale jeśli masz kase nie zawracaj sobie nimi głowy.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Co za chłam mu proponujecie... to aż wstyd, aby na takim forum polecać taki sprzęt.

Z mikrofonem masz AKG GHS-1, jeśli zdecydujesz się na oddzielny to będziesz w stanie zakupić na prawdę świetne słuchawki:
Shure240 + ZM-MIC1 + Xonar DG.

Link to post
Share on other sites
Kupiłem sobie AKG K512 MKII + Asus Xonar DG.

Za wszystkie odpowiedzi dziękuje. Temat do zamknięcia.

 

Kurde mam tego Asus Xonar DG już w domu. Podłączyłem go, wszystko fajnie słuchawki grają, ale po włączeniu mikrofonu nic się nie dzieje, może trzeba to jakoś skonfigurować? Pomoże ktoś? :)

Mikrofon w panelu zarządzania kartą włączony? Czy może wyciszony? 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...