Skocz do zawartości

Aliens: Colonial Marines HIT czy KIT?


Recommended Posts

Ja doskonale wiedziałem, że to będzie słaba produkcja ale żeby aż tak ? Fani czekali na tą grę wiedząc, że przywróci dawny blask tej serii a tu taki strzał w mordę. Jezu przecież tą grę tworzyli ludzie odpowiedzialni za świetnego Borderlands 2 !!! No ale cóż. 

 

Gearbox było tylko częściowo odpowiedzialne za multiplayer. Za resztę "gry" odpowiada studio http://www.timegate.com/ . Ja nawet bym tego nie zassał jakby za darmo rozdawali...

Link to post
Share on other sites

w tak beznadziejną grę nie grałem od kilku lat, i mimo, że  jestem fanem uniwersum Obcego, nie polecam tej gry nawet największemu wrogowi - sztuczna inteligencja wrogów na najwyższym poziomie trudności oscyluje między inteligencją muru betonowego i kija od szczotki - grafika - wczesne lata 2000, jedynie oprawa dźwiękowa jako tako się trzyma - i do tej pory do mnie nie dociera, że to wyszło spod ręki Gearbox :o los masakros

Link to post
Share on other sites

Ta gra ponoć nie wyszła w 100% od Gearbox'a (może z 30% mają coś wspólnego) , trzeba zauważyć , że grę robiło kilku twórców między innymi TimeGate Studios , Demiurge Studios i Nerve Software. Ale tak na serio ile w tym prawdy nie wiadomo.

Link to post
Share on other sites

ale głównym developerem jest Gearbox, skoro widzieli bubel, mogli przesunąć premierę, albo kazać podwykonawczym firmom coś naprawić, a oni postąpili jak Infinity Ward z codami czyli mając w du.pie graczy polecieli na kasę i wypuścili chłam

Link to post
Share on other sites

ale głównym developerem jest Gearbox, skoro widzieli bubel, mogli przesunąć premierę, albo kazać podwykonawczym firmom coś naprawić, a oni postąpili jak Infinity Ward z codami czyli mając w du.pie graczy polecieli na kasę i wypuścili chłam

w tym jednak problem ze cody nikogo w du**e nie mieli wypuscili dobrą grę sprzedała się świetnie i jest git :) sam kupiłem każdego coda i bardzo lubie tą serie tak samo jak bf :)

Link to post
Share on other sites

cod 2 i 4 to były gry warte każdego grosza, reszta to odgrzewane kotlety na tym samym silniku, z tunelową fabułą najeżoną w 50% filmami niczym film klasy b - ale o gustach się nie dyskutuje, więc może się to komuś podoba - seia BF to inna bajka, bo tam multi jest najważniejszy, a single to tylko drobny dodatek, coś jak większy trening ;)

Link to post
Share on other sites

ktoś miał dobrą teorię dlaczego ta gra wygląda gorzej niż demo: demo zrobiła firma A która zażyczyła sobie od wydawcy dużo więcej niż on mógł zapłacić więc oddał ją firmie B która zrobiła ją taniej i gorzej. to by wyjaśniało różnice w wyglądzie oraz brak w/w misji.

Link to post
Share on other sites

Właśnie wpadłem na bardzo interesującą rzecz a mianowicie nie oficjalny mod , który znacząco poprawia grafikę. Zainteresowanych odsyłam do linka: http://www.dsogaming.com/news/aliens-colonial-marines-can-look-good-sweetfx-vs-vanilla/

Teraz wreszcie jakoś logicznie to wygląda.

Znalazłem jeszcze połączenie powyższego moda + dx10 mod:

Edytowane przez drunk
Link to post
Share on other sites

i tak wygląda słabo. szkoda że już grę przeszedłem ;p a pytanie do was ludzie czy wam tez sie gra wydawała mega nudna i taka jakaś codowa? ze idziemy strzelamy sie z tymi gosciami i do celu.. to gra o aliensach wiec powinno byc wiekszosc misji takich ze walczymy z nimi a nie jakies parobki z pistoletami weylanda..

Edytowane przez jareeecki
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...