Skocz do zawartości

CFX z 2x7970, ccc 12.11 beta, czy warto?


Recommended Posts

Bardzo ładnie ! Mój Gigabyte HD6870 WF 3 walił artefaktami powyżej 970 MHz na rdzeniu.

 

ja mam możliwość podbicia napięć, bez tego można zapomnieć o takich zegarach, maks to 950 Mhz na GPU

 

Bakak jakie OC karty na Accelero?

 

generalnie wszystkie suwaczki w CCC do samego końca, czyli 1125/1575 MHz, więcej nie sprawdzałem. Ale nie kupiłem tego chłodzenia do ekstremalnego O/C, tylko dla ciszy :) bo referencyjne chłodzenie jest koszmarnie głośne :/ Edytowane przez Bakak
Link to post
Share on other sites

generalnie wszystkie suwaczki w CCC do samego końca, czyli 1125/1575 MHz, więcej nie sprawdzałem. Ale nie kupiłem tego chłodzenia do ekstremalnego O/C, tylko dla ciszy :) bo referencyjne chłodzenie jest koszmarnie głośne :/

 

Sprawdzałeś może takie takty na referencie? Bo mi się super podoba wygląd referenta, tylko nie wiem jak z temperaturami po OC
Link to post
Share on other sites

Sprawdzałeś może takie takty na referencie? Bo mi się super podoba wygląd referenta, tylko nie wiem jak z temperaturami po OC

 

tak sprawdzałem.

Pod obciążeniem temp GPU 75-80 st, czasem nawet więcej, ale najfajniejsze temp osiągała sekcja zasilania, powyżej 90 st :)

 

Gdy grafika rozgrzewała się do takich temperatur chłodzenie wyło głośniej niż suszarka mojej Żony :P

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

generalnie wszystkie suwaczki w CCC do samego końca, czyli 1125/1575 MHz, więcej nie sprawdzałem. Ale nie kupiłem tego chłodzenia do ekstremalnego O/C, tylko dla ciszy :) bo referencyjne chłodzenie jest koszmarnie głośne :/

 

Ten wynik to bez zmiany napięcia?? Mój GB ma zmianę napięcia zablokowaną i cokolwiek powyżej 1100/1540 skutkuje wyłączaniem się gier :(

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...