Skocz do zawartości

Club 3D Radeon HD 7850 2GB royalKing


Recommended Posts

Taka karta jak HD 7870 royal king w polsce wychodzi około 869zł zł , tylko że ty kupujesz w UK a po za unią chybą nie udzielą gwarancji w polsce.

Edytowane przez extremme
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Na auta z UK też nie mają gwarancji. UK to nie jest Europa. raczej UK jest krajem międzynarodowym to nie ma nic wspólnego. Franki kupujesz i masz paragony i inne podatki innaczej liczone, gdy kupujesz towar na ebayu powyżej 500 euro w UK to płacisz dodatkowo cło tranzytowe do polski.

 

Gdyby UK należałaby do Uni to nie brałbyś paszportu.

Edytowane przez extremme
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Na auta z UK też nie mają gwarancji. UK to nie jest Europa. raczej UK jest krajem międzynarodowym to nie ma nic wspólnego. Franki kupujesz i masz paragony i inne podatki innaczej liczone, gdy kupujesz towar na ebayu powyżej 500 euro w UK to płacisz dodatkowo cło tranzytowe do polski. Gdyby UK należałaby do Uni to nie brałbyś paszportu.

Pomijając fakt, że to co napisałeś nie jest po polsku, to odstaw ciężkie narkotyki, bo najwidoczniej ci nie służą. Większych bzdur nie czytałem od bardzo dawna, a czasami przeglądam komentarze na Onecie.

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

Na auta z UK też nie mają gwarancji. UK to nie jest Europa. raczej UK jest krajem międzynarodowym to nie ma nic wspólnego. Franki kupujesz i masz paragony i inne podatki innaczej liczone, gdy kupujesz towar na ebayu powyżej 500 euro w UK to płacisz dodatkowo cło tranzytowe do polski.

 

Gdyby UK należałaby do Uni to nie brałbyś paszportu.

 

Wiekszych głupot nie czytałem od bardzo dawna.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Z brakiem gwary nie będzie problemu. Problem będzie z komunikacją (nie myślę, że oni po tamtejszemu godoją :D) i czasem realizacji.

 

@Nowaj, @Bruce stresujecie chłopaka :D

Tu masz wyjaśnione

http://pl.wikipedia....Wielka_Brytania

http://pl.wikipedia....ii_Europejskiej .

Jakbyś nie znalazł to:

"Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej jest członkiem Wspólnot Europejskich od 1 stycznia 1973, na mocy traktatu podpisanego w 1972 roku.", "Kraj ten jest również zaliczany do najbardziej wpływowych w Unii Europejskiej.", "Wielka Brytania nie przystąpiła do Strefy Schengen. Jest także jednym z trzech państw dawnej piętnastki, które nie weszły do strefy euro."

 

Wiki i życie staje się prostsze :D

Edytowane przez dadulek
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Zakupie chyba GTX 480 z allegro, bo troszkę forsy mi brakuje. Grzejnik gratis będzie %-) W wakacje wymienię chłodzenie i będzie git karta. Jak myślicie wymiana Pasty na mx-2 się opłaca ?

Edytowane przez kargulec12
Link to post
Share on other sites

No najlepiej do 600zł, no max 650zł ale z wysyłką itp. a np gość od gigusia z forum chce 690zł z wysyłką i prowizją z allegro. Tak w ogóle to mógłbym mieć nawet 1700 ale zbieram na skuter i chce żeby mi jak najwięcej kasy zostało, bo pracowałem na nią ciężko w wakacje. A w moim wieku tyle zarobić to nie tak łatwo.

 

I tak na kompa miało być 1200 a będzie 1350 lub więcej jeśłi wezmę coś droższego od gtx 480 %-) Ale mojego fx+mobo+cpu sprzedaje za 1000+dostaje stary komp z między innymi HD 4650 na agp które jest warte 190zł:)

 

Do zamknięcia grzejnik zakupiony zakupiony :) Lecą plusiki :)

 

Co mi tam dla wszystkich %-):banan:

Edytowane przez kargulec12
Link to post
Share on other sites

@Nowaj, @Bruce stresujecie chłopaka :D

Tu masz wyjaśnione

http://pl.wikipedia....Wielka_Brytania

http://pl.wikipedia....ii_Europejskiej .

Jakbyś nie znalazł to:

"Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej jest członkiem Wspólnot Europejskich od 1 stycznia 1973, na mocy traktatu podpisanego w 1972 roku.", "Kraj ten jest również zaliczany do najbardziej wpływowych w Unii Europejskiej.", "Wielka Brytania nie przystąpiła do Strefy Schengen. Jest także jednym z trzech państw dawnej piętnastki, które nie weszły do strefy euro."

 

Wiki i życie staje się prostsze :D

 

Fantastycznie, a teraz mi napisz o cle ktore podobno musze zaplacic wg. @extremme. Racz mu takze wytlumaczyc, ze UK to nadal Europa i ze gwarancja na auta i elektronike (jesli jest europejska/swiatowa) tez obowiazuje u nas.

Bo do tej pory to stwierdziles tylko fakt iz UK nalezy do UE ale nie do Schengen co jest powszechnie znana informacja wiec nie widze zwiazku.

A, no i jeszcze co to jest kraj miedzynarodowy? To taki miedzy narodami? Taki kraj ale nie kraj bo mieszkaja tam ludzie z innych panstw? ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Bo do tej pory to stwierdziles tylko fakt iz UK nalezy do UE ale nie do Schengen co jest powszechnie znana informacja wiec nie widze zwiazku.

Gdyby UK należałaby do Uni to nie brałbyś paszportu.

Ja tylko odpowiadam na Twoje herezje.

/offtop

 

Proponuję zamknąć temat

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...