Skocz do zawartości

Karta graf do 500zł


Recommended Posts

No i po co 650? Po co ma ją kupować? Może powiecie, że jest "lepsza" od 7770? 7770 ma też bardzo niski apetyt na "prąd" do tego to nie jest "kastrat" jak wszystko od NV co ma x50... tak jak 450, 550, 650....... A z twoim sprzętem będzie się zgrywać dobrze - myślę o ATI7770 ...

No 660 to już inna bajka i półka cenowa...... :)

Link to post
Share on other sites

Może powiecie, że jest "lepsza" od 7770?

Bo jest. W niektórych grach ja BF3 ta różnica jest znaczna a pobór energii obu kart jest praktycznie tak samo niski.

Piszesz coś o kastratach a 7770 to również "kastrat". Nie kastraty to tylko karty high-end.

Edytowane przez Fenio
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Mowa może jest o TI , ale cena była do 500 nie do 600, a do tego po co kupować "kastrata" bo zawsze 550-tki to jest seria Low.., nawet TI, jak za 500 zł bez problemu kupi 7770....

 

Bo jest. W niektórych grach ja BF3 ta różnica jest znaczna a pobór energii obu kart jest praktycznie tak samo niski. Piszesz coś o kastratach a 7770 to również "kastrat". Nie kastraty to tylko karty high-end.

Raczej 7750.... w cenie do 500zł ciężko znaleźć coś nowego i wydajnego.... a na pewno nie warto kupować zwykłej 650tki

 

W BF? o 0,5 klatki? Bo takie testy widziałem i było chyba tam 0,8 klatki różnicy w BF 7770 vs 650TI

Edytowane przez manix82
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@UP --- z innej bajki --- życzę sukcesów w walce z "mega wydajnymi komputerami-składakami" z "All.." i "Media..." :) Strony wymaga malej poprawy - jak ma być profesjonalna popracujcie nad np: "zestawówkomputerowych" (osobno/powinna być identyczna czcionka ) :)

Edytowane przez manix82
Link to post
Share on other sites

powiedzcie teraz tak w moim sklepie ta karta jest za 480 na morele są po 430 plus wysylka 30 ale ona na pół bo kolega też by brał tą kartę tylko boję się że karta może walnąć albo przyjść uszkodzona bo to trochę delikatny przedmiot i nie wiem jak z reklamacją nie chcę sie bawić potem w przesyłki wysyłanie tego itp jak uważacie?

Link to post
Share on other sites

Stary, spokojnie, nie ty pierwszy, nie Ty ostatni kupujesz z netu :) Będzie ok, a zawsze kasa w suchym :)

 

@UP

Fakt, że zawsze jak coś będzie nie tak to masz dodatkowe koszty - za przesyłkę do sklepu, bo odsyłają na własny koszt.

Edytowane przez manix82
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Wiesz co, w lapku kumpla tak to działa, fakt, że ma I7 i GTX670, ale z tego co wiem, to AMD stosuje identyczne rozwiązania :) Ogólnie teraz obie firmy stosuję rozwiązania "ECO", takie jak automatyczne obniżanie taktowania procesora grafy itd itd... mam tak z moim Phenome, GTX-em, Lapkiem z AMD na pokładzie...

Edytowane przez manix82
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

w hd7770 od gigabyte jest tak, że jak karta nie jest obciążona, to GPU z 1050 przełącza się na 300 MHz, a ram z 1125 na 150 - i wtedy malutko papu karta bierze - zresztą polecam gorąco wersje od Gigabyte rev.2 - cisza jak makiem zasiał, a w stresie po OC nie przekracza mi 60 st

Link to post
Share on other sites

v1 były na wyższych zegarach, przez co i chłodzenie ustawione fabrycznie na wieksze obroty - wersji v1 od gigusia mało wyszło, jak trafisz jakąś to bierz, od razu będziesz miał podkręconą, skoro mówisz że na głośności ci nie zależy - v.2 to chłód, cisza a i OC jak widzisz w mojej sygnaturce też przyzwoite

Link to post
Share on other sites

msi afterburner, przesuwasz paski na jaką chcesz częstotliwość (radzę małymi skokami, nie przesadzać) , klikasz aply i robisz save pod np 2 (pod 1 masz standardowe zegary swojej karty), następnie wchodzisz w settings, i klikasz zakładkę profiles - powinieneś mić teraz tam profil dla 2D spod 1 czyli stock, 3d to co ustawiłeś i zapisałeś pod 2ką - proste jak konstrukcja cepa :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...