Skocz do zawartości

Recommended Posts

A wiec niedlugo chce zamowic gladiusa m40 (tak wiem mainstreamowe..), ale nie wiem jakie wentylatory sa tam w komplecie, a chce dokupic takie same, zeby to ladnie chodzilo na tym samym napieciu. Wiec jak ktos ma ta obudowe i moglby sprawdzic, lub po prostu wie co tam siedzi to bylbym wdzieczny.

Link to post
Share on other sites

Mam go od premiery...

Na low są ciche, ale prawie nie wieją, a na high są głośne.

 

też mam gladiusa od pewnego czasu i u mnie wentylatory wcale nie są głośne. Nawet na high. Być może to kwestia nowości obudowy :)

 

Oby dwaj macie ta obudowe i zaden nie odpowiedzial jeszcze na moje pytanie, a tylko spamujecie. Powie mi ktos w koncu jakie wentylatory sa w zestawie? Chodzi mi o te 2 na przodzie i ten na tyle.

Link to post
Share on other sites

Od razu Ci mowie, ze wentyle w gladiusie to syf. Zalecam natychmiastowa zmiane.

Oj Panie, co za bajki...Na Low są bardzo cichutkie a na High słychać tylko szum powietrza. Niebawem będzie test zestawu komputerowego z tą obudową to się ludzie przekonają ;)
Link to post
Share on other sites

Na początku może tak, jednak po kilku miesiącach robi się głośno.

 

A jesteś pewien, że to kwestia wentylatorów a nie tego, że po prostu przyzwyczaiłeś się do lepszych wentylatorów i teraz standardowe Ci przeszkadzają? A może po prostu słuch Ci się wyczulił bardziej? ;) Ja tak miałem po przesiadce z Lancoola K62 na wyciszanego Fractala Design Define. Początkowo miód malina, super cisza a potem trzeba było wentylatory wymienić bo fabryczne wydawały się przeciętne ;)

 

@ kamil5530

Nie, nie są to zwykłe Zephyry 120 ale jakieś fabrycznie montowane w obudowach i tylko z naklejką SilentiumPC (praktycznie wszyscy producenci tak robią).

Link to post
Share on other sites

A jesteś pewien, że to kwestia wentylatorów a nie tego, że po prostu przyzwyczaiłeś się do lepszych wentylatorów i teraz standardowe Ci przeszkadzają? A może po prostu słuch Ci się wyczulił bardziej?

Całkiem możliwe :ups:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...