Skocz do zawartości

antiwirus tylko jaki


Recommended Posts

Kiedyś miałem avasta blokował mi internet i ściąganie zamiast 128kb/s miałem 70kb/s.

Nod32 w sumie nic mi nie robił z kompem ale jakoś mi się znudził niewiem dla czego.

Teraz mam Kaspersky 2010 poczekam te 30 dni testów i zobacze czy warto go mieć.

Co do AVG to słyszałem że to dobry antywirus ale czy on przeskanuje mi cały komputer bez żadnych małych dziureczek.

Co do obciążania systemu to który NAJMNIEJ obciąża system?

Win 7 86x

Link to post
Share on other sites

Avasta odradzam, bo przepuszczał dużo syfu i potrafił przymulić kompa. Dodatkowo to gadanie podczas aktualizacji mnie dobijało :D. Do autora: dlaczego NOD32 Ci nie odpowiada? Ja mam cały pakiet ESET na jednym kompie a na drugim mks_vira 9 i powiem Ci, że jestem zadowolony z tych 2 programów. Odczuwalnie najmniej przeszkadzają, będąc w tle (porównanie do Avasta, Gdaty i KIS).

Link to post
Share on other sites

Jakoś nie widzę, żeby wszyscy tu polecali Avasta...on jest nieszczelny i przepuszcza m.in. trojany. Z bezpłatnych programów najczęściej przewija się Avira, a z płatnych i lekkich to MKSVIR i NOD. Z drugiej strony można chwalić każdy program i znaleźć przynajmniej po kilka wad, zależy czego oczekujemy :).

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

To nowy pakiet Nortona...podobno jest lepszy niż poprzednie edycje,ale sam nie sprawdzałem. Wcześniejsza wersja 09 muliła kompa,więc trochę się zraziłem i nie śpieszy mi się do testowania go na sobie :). A jest jakaś różnica w działaniu programów w środowisku 64 bitowym? Antywirus na Viście 64bit będzie działał szybciej niż na 32bit? Czy to tylko kwestia możliwości zaadresowania większej ilości pamięci? Myślę nad zmianą systemu, dorzuceniem ramu i przejściu na mks_vira 9.0 ale w wersji 64-bit.

Link to post
Share on other sites

Widzę, że nikt nie chce mi odpowiedzieć na pytanie o programy 64-bitowe i szybkość ich działania w stosunku do aplikacji 32-bitowych...to może zapytam ogólnie-nie tylko jeśli chodzi o antywirusy :). 19arek93 co do Pandy i Avasta to sie z Tobą zgadzam,ale co masz do noda? Zobacz sobie mks_vira, moim zdaniem lepszy od Aviry.

Link to post
Share on other sites

Ogolnie rzecz biorąc to nie odczułem do tej pory aby programy x86 mialy problemy albo dzialaly wolniej na pplatformach x64. Z reguły to co działa na 64x działa rowniez na x86, czyli 32bit.

Co do rożnicy w szybkości działania: jeżeli jest, to zazwyczaj niewielka. Mozesz poszukać w Internecie testów odpowiednich programow w wersji x64 i x86, choc niewiele jest takich. Mozesz rownież sam potestować i napisać mini recenzję dla benchmark.pl :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...