Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich.

Chciałbym kupić tablet tak do około 1000zł no +- jakieś 2 stówki.

Potrzebuję tablet do sluchania muzyki, czasem jakiś film, ale przede wszystkim to ciągły dostęp do internetu czyli 3G musi być, no chyba że będzie można podłączyć do niego zewnętrzny modem, do pisania (edycja plików Word'a), no napewno zdaży się jakaś bardziej wymagająca gierka typu Asphalt 7 no ta gierka musi pujść bez większego problemu, no musi dać się grać sprawnie.

Co do samego tabletu:

jeśli chodzi o ekran to nie może być na nim strasznej pikselowni (nie chce mieć poszarpanych krawędzi)

wydajny! Tak to najważniejsze musi być wydajny.

wytrzymała bateria no 5h pracy to minimum.

dobrze by było aby miał w miarę sporą wbudowaną pamięć, chyba że będzie miał czytnik kart MicroSD.

a jeśli jeszcze do tego będzie możliwość podpięcia stacji dokującej to jest to dla mnie kolejny duży plus tableta.

 

Pewnie pomyślicie, że mam cholendarne wymagania. Nie, ja nie potrzebuję tabletu typu Samsung Galaxy Note 10.1.

A w tej chwili jest tyle tych tabletów różnych marek na rynku, że sam już nie mam pojęcia co kupić aby być zadowolonym na dłuższy okres. Tak minimum rok musi wytrzymać i w miarę się spisywać.

 

Co byście mi polecili do takich zadań, i byłbym wdzięczny gdybyście napisali też dlaczego właśnie on.

 

Dziekuję i czekam na odpowiedzi.

 

P.S. Nie ma dla mnie znaczenia czy będzie to tablet 7" czy 10".

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...