Skocz do zawartości

Uwaga, ta strona używa Cookies
Stosujemy je, aby ułatwić Tobie korzystanie z naszego serwisu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić ustawienia dotyczące Cookies w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej.
Dowiedz się więcej    
Akceptuję
Zdjęcie

MSI Z77A-G43 vs MSI Z77A-G45 vs ASROCK Z77 ESTREME4

MIS Płyty główne AsRock EXTREME G43 G45 Z77 chipset

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Depolonis

Depolonis
  • Bywalec

• 90 postów

Napisano 27 grudzień 2012 - 12:21

Witam . Zastanawiam się jaka płyta z podanych w temacie jest najlepsza do domowego użytkowania i lekkiego OC podzespołów . AsRock , jest najdroższy ale czasami droższe nie znaczy lepsze , zaś słyszałem że MSI robi najlepsze płyty główne z najlepszych materiałów . Sam już od czterech lat mam płytę główną od MSI i działa ona świetnie . Mam nadzieje że pomożecie .

W temacie jest błąd chodzi o AsRock Z77 EXTREME4 , ale pewnie sami się domyśleliście .

Użytkownik Depolonis edytował ten post 27 grudzień 2012 - 12:23

• 0

#2 rezerwuar

rezerwuar

Napisano 27 grudzień 2012 - 12:42

A ja słyszałem, że Gigabyte robi najlepsze płyty, chociaż momencik może to był Asus-tak na poważnie to dla siebie biore tego ASrocka ale chciałbym jeszcze wiedzieć jaki procesor będzie siedział w którejś z nich.
  • 0

#3 adasiex

adasiex
  • Dyskutant

• 196 postów
  • Miejscowość:Warszawa

Napisano 27 grudzień 2012 - 16:15

Właśnie jestem przed podobnym dylematem. Do i5-2550k zastanawiałem się przed msi z77 g43 a asrock p67 pro3. Wszyscy do kręcenia polecają Asrocka, lepsza sekcja zasilania (10 sekcji vs 5 msi ) ale ostatecznie osobiście wybrałem msi. Nie jestem zapalonym ovelockerem i proca będę podkrecal delikatnie a podobno na msi do 4.2ghz da się spokojnie podkrecic (Asrock 4.7ghz). Msi ma pare mało przydatnych bajerow ale Jana nie polecialem :) ( min 4x chassis connector). Tak więc jak będziesz wyciskal z procesora max to tylko Asrock w inne przypadku dO delikatnego oc to twój gust co ci bardziej pasuje, ja bym cenę brał pod uwagę jak nie będziesz mocno kręcił
  • 0

#4 adasiex

adasiex
  • Dyskutant

• 196 postów

Napisano 27 grudzień 2012 - 16:15

Właśnie jestem przed podobnym dylematem. Do i5-2550k zastanawiałem się przed msi z77 g43 a asrock p67 pro3. Wszyscy do kręcenia polecają Asrocka, lepsza sekcja zasilania (10 sekcji vs 5 msi ) ale ostatecznie osobiście wybrałem msi. Nie jestem zapalonym ovelockerem i proca będę podkrecal delikatnie a podobno na msi do 4.2ghz da się spokojnie podkrecic (Asrock 4.7ghz). Msi ma pare mało przydatnych bajerow ale Jana nie polecialem :) ( min 4x chassis connector). Tak więc jak będziesz wyciskal z procesora max to tylko Asrock w inne przypadku dO delikatnego oc to twój gust co ci bardziej pasuje, ja bym cenę brał pod uwagę jak nie będziesz mocno kręcił
  • 0

#5 Depolonis

Depolonis
  • Autor tematu
  • Bywalec

• 90 postów

Napisano 27 grudzień 2012 - 19:18

A ja słyszałem, że Gigabyte robi najlepsze płyty, chociaż momencik może to był Asus-tak na poważnie to dla siebie biore tego ASrocka ale chciałbym jeszcze wiedzieć jaki procesor będzie siedział w którejś z nich.

Ja nie mam zamiaru ich kupować . Ale chcę po prostu wiedzieć , tak aby "poszerzać wiedzę" , przykładowo dajmy Intel Core i7-3770K
  • 0

#6 rezerwuar

rezerwuar

Napisano 27 grudzień 2012 - 20:09

Ja nie mam zamiaru ich kupować . Ale chcę po prostu wiedzieć , tak aby "poszerzać wiedzę" , przykładowo dajmy Intel Core i7-3770K

Szeryfie chyba w gumy lecisz, kurna ja tu sie poce żeby doradzić jak najlepiej a Ty se wiedze poszerzasz.I can't believe this shit. :P
  • 0

#7 Depolonis

Depolonis
  • Autor tematu
  • Bywalec

• 90 postów

Napisano 28 grudzień 2012 - 08:21

Szeryfie chyba w gumy lecisz, kurna ja tu sie poce żeby doradzić jak najlepiej a Ty se wiedze poszerzasz.I can't believe this shit. :P

Bardzo mi przykro że musiałeś napisać dwie linijki tekstu z czego jedna była ironią , och jak ja teraz zasnę .
  • 0

#8 adasiex

adasiex
  • Dyskutant

• 196 postów

Napisano 28 grudzień 2012 - 11:14

Bardzo mi przykro że musiałeś napisać dwie linijki tekstu z czego jedna była ironią , och jak ja teraz zasnę .

Poprostu źle zabierasz się za poszerzanie wiedzy. Nie tędy droga a i tak pewnie nic z tego nie wyniosłeś.

wesołych.
  • 0

#9 dodo

dodo
  • α

• 10517 postów

Napisano 28 grudzień 2012 - 11:55

http://www.google.co...iw=1920&bih=944
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: MIS, Płyty, główne, AsRock, EXTREME, G43, G45, Z77, chipset

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych