Skocz do zawartości

Słuchawki do 500 zł  

13 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najlepszy model spośród podanych przeze mnie?

    • Asus Vulcan PRO
      0
    • Logitech G35
    • SteelSeries 7H USB


Recommended Posts

No właśnie DT860 są otwarte, tak? Ja oprócz tego że słychać ich dźwięk naokoło rozumiem przez to też to że muszle słuchawek przylegają do uszy ale ich nie obejmują - uszy nie są jakby w nie włożone - co jest dla mnie właśnie niewygodne.

 

Cytat z jednej stronki:

"słuchawki zamknięte to takie, które mają poduszkę w okół ucha, a otwarte przylegają do ucha, leżą na nim płasko. otwarte są więc dużo mniej wygodne i obniżają komfort pracy. za to podobno lepiej słychać rozstawienie w panoramie na otwartych. zamknięte są wygodne i dobrze izolują chałas z zewnątrz. hm...to chyba tyle"

Edytowane przez karolek1076
Link to post
Share on other sites

adivxv5 - tak z ciekawości to jaki masz sprzęt jeśli o audio chodzi?

Xonar Essence ST(2xLME49990,OPA2604),rekablowane Creative Aurvana Live oraz UltraSone 780HFI

 

pisanie, że mogą być wygodne czy nie, nie ma sensu, bo najlepiej samemu przymierzyć. Już nie raz niby niewygodne, okazywały dla mnie się wygodne.

Edytowane przez adivxv5
Link to post
Share on other sites

To zależy też od wielkosci muszli i właśnie docisku do głowy. Fakt że otwarte gorzej izolują hałasy z zewnątrz co nie oznacza że nie będą przylegać ci dobrze do głowy i zakrywać uszu. Ja tam nie wiem czy otwarte obniżają komfort ale pachnie mi to ściemą. Widziałem wiele opinii że otwarte Bayery są bardzo wygodne. Popatrz na te linki co Ci wysłałem przecież te słuchakwi mają taką samą wielkość muszli. Dlaczego jedne jak i drugie mają Ci nie zakryć uszu? Fakt że zamknięte zazwyczaj mają wiekszy docisk ale to właśnie one przy wielogodzinnych sesjach mogą okazać sie bardziej niewygodne. Może 860 tak nie docisną i będą bardziej przylegać niż dociskać ale ucho powinnny objąć.

 

Jeśli naprawdę zależy Ci na tej izolacji hałasów i dużym docisku to bierz DT660.

Link to post
Share on other sites

Dobra oks, jeszcze się pomyśli czy na moje wielkie raczej uszy to wejdzie/obejmnie.

 

 

to bierz DT660

1. A one też są lepsze od D1100???

 

A jeszcze wracając do wcześniejszych bo nie chce mi się teraz cytować ale w końcu tego nie rozstrzygnęliśmy. Jeśli mam tak w 70% korzystać z tych Denonów D1100/DT860/DT660 a w 30% procentach z tego zestawu 5.1 Logitech Z906 to lepszym wyborem jest

2. Audiotrak Prodigy Cube czy Audiotrak Prodigy 7.1e X-Fi Audio?

Słuchawki i mikrofon będą podpięte oczywiście na zwykłe jakcki 3,5 z zestaw 5.1 na optyka. Nie bierz pod uwagę tego że mam ciasno w obudowie.

Jakie są plusy i minusy tego i tego? Gdzie lepsze co itp.

Edytowane przez karolek1076
Link to post
Share on other sites

2. Audiotrak Prodigy Cube czy Audiotrak Prodigy 7.1e X-Fi Audio?

CUBE zwłaszcza po wymianie wzmacniacza operacyjnego, bo OPA 2134, to zimne dziadostwo. Edytowane przez adivxv5
Link to post
Share on other sites

Jak bardziej z słuchawek w dodatku z tych Bayerów to lepiej CUBE. Jak byś wziął tego XFI Prodigy to starczą denony do tego. Logitechy obojętnie pod co, to i tak nie jest żaden sprzęt z górnej półki on zrobi co ma zrobić - zagra poprawnie. Wybór między 660 a 860 rozstrzygnij w kwestii tego w jakim stopniu denerwują Cię docierające hałasy z otoczenia i docisk mocny na mózgoczaszce.

P.S. Podobno docisk w 660 jest naprawdę bardzo duzy i nieznośny po pewnym czasie jak w xb700 zapewne ale nie dam głłowy. Docenisz wygodę mniejszego docisku na bank. Ja doceniłem. To dużo daje. dlatego 860 albo bierz to co ja mam teraz i juz nie męcz kabaczka :rotfl:

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...