Skocz do zawartości

Problem z bluescrenami(nowy pc)


Recommended Posts

Witam.Mam problem z bluescreanami.Po włączeniu komputera komputer działa tak 2-3 min i potem bluescren,teraz trochę poczytałem na goglach o tym problemie i prawie go naprawiłem.Teraz komputer normalnie chodzi tylko jak włącza obojętnie jaka grę to po 2 min bluescren ale przynajmniej na necie mogę siedziec:)Ogólnie zrobilem test memstest wykazał zero błedów,usunąlem sterownik od ati i zainstalowałem najnowszy i tez nie pomogło, chciałem zrobić test power suply w occt ale po 3 min wyskoczył bluescren.Aha i po aktualizacji biosu do najnowszej wersji to blue screnow nie mam jak siedzie na necie i przy oglądaniu filmów.Komputer jest nowy tzn.nowa plyta głowna,procek i ram.A własnie chyba najważniejsze odrazu jak dostałem kompa włączyłem to po 2 min wyskoczył bluescren po resecie działało dobrze mogłem grac w gry i wszystko dzialalo dobrze ale potem na drugi dzień zaczęło cały czas wysypywać bluescreny.Potem jeszcze zmieniłem w biosie z ahci na ide mode i tak jakby działało wolniej ale lepiej.

 

System win7 Ultimate 32bit

Procek amd apu a6 5400k

płyta AsRock fm2a75m-dgs

Ram godram drr3 1333

Dysk seagate 7200.12

jakis tam naped dvd

Zasilacz codegen 350w wiem ze to słaby zasilacz ale na razie kasy nie ma na nowy

Link to post
Share on other sites

te napięcia od 0,90 do 1,04 były z occt a te 1,33750v były z biosu a i w occt jest teraz tak niby napięcie min 0,94v a maks 1,34v po jutrze spr na kolegi zasilaczu jakis tam 350w ale innej firmy chyba delta czy derr jakoś tak bo u kolegi nic się nie dzieje a ma tez apu tylko ze lano a4

Link to post
Share on other sites

ustawienie biosu Boost freguency multiplier x38,0 3800mhz, cpu freugency x36.0 3600mhz , cpu nb freugency x8.0 1600mhz , cpu nb/gfx voltage 1,27500v , apu load calibriation default gfx engine clock auto gfx engine voltage auto

Dam jeszcze napięcie z biosu vcore +1,344/52(cały czas skacze) +12.00v +12.091v +5.00v +5.208v +3.30v +3.328v.

Gwarancje mam na procka płytę i ram . zaraz dam occt później zmienię napięcie

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...