Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam chciałbym zakupić kabel do przedłużenia moich głośników ale nie wiem jaki będzie idealny chodzi mi żeby dźwięk był czysty przez nie a nie był zakucany czy ten kabel będzie dobry ?

http://allegro.pl/kabel-przewod-glosnikowy-2x2-5mm-cca-ofc-hq-i2867380445.html

jeśli nie to proszę zapodać inne propozycję proszę o szybką odp pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Trzeba być niespełna rozumu żeby płacić 8zł za metr przewodu do tych głośników.

 

Równie dobrze może kupić Tybetański dzwon audio, poprawiający akustykę w całym mieszkaniu.

Do nabycia na audiovoodoo.pl

 

Połączyłbym te głośniki kablem telefonicznym i nikt by nie usłyszał różnicy.

 

Do autora.

Idź na targ/bazar i kup sobie kabel za 1.50zł/metr a za różnice kup prezent dziewczynie albo zamów ten za 1.60 z allegro.

Odczujesz wtedy różnice wieczorem.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Ano dokładnie- jak pisał kolega wyżej . Tak naprawde wystarczy dowolny kabel 2x1,5mm kw do tych głośników. One nie są niewiadomo jakim super sprzętem (realnie mają ok 190w łącznie-znaczy sie ich wzmacniacz tyle ma przy 8 ohm i thd ok 10% , a dla mnie np. to już duże zniekształcenia, dla przykładu mój wzmacniacz ma 2x110w przy 8 ohm i zniekształceniach do 0,015% - a to już spora rużnica)- te 505w to taki "picnawode"

Tak naprawde to poczęśći prawda , że na drogich kablach głośnikowych usłyszy sie różnice dopiero na sprzęcie wartym kilka-kilkanaśćie tys zł.,a nie na głośnikach , które realnie są warte kilkaset najwyżej( z czego połowa to marże i podatki...)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

przeciesz 8zl to nie jest majatek za taki kabel?

 

Tutaj nie chodzi o jakosc kabla przy odsluchu tylko o jakosc wykonania kabla tutaj moze sobie go lamac jak chce nic sie nie stanie, przy tanszych kablach juz mialem nieraz ze sie zlamal bo byl z CCSu czy wlasnie z CCA i nie bylo sygnalu.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Witam.

Kup jakiś tani kabel OFC 2x2,5 i będzie ok. Ja dodatkowo mam wymieniony kabel wewnątrz satelitek na 2x2,5 bo oryginalnie jest jakiś cienki. Jeżeli chcesz ukryć kable to najlepiej wyciąć korytko w ścianie i je tam schować tylko, że to już mały remoncik ;) Możesz też kupić listwę maskującą do kabli (dostępna w sklepach z akcesoriami meblowymi, sklepy elektryczne lub rtv) ale to już nie wygląda tak ładnie. Przy podłodze kabel włóż w listwę progową.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...