Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam serdecznie,

pytanie jakich wiele i wiele odpowiedzi dlatego muszę zadać ponownie :)

 

Mój zestaw:

i7 920 2.67

12GB Ram

NV 9600GT

Be Quite 530W L7

 

Nie jestem graczem, komputer używam do pracy, przeważnie PS i trochę renderingów.

Ostatnio przeszedłem wiedzmina 2 i gra szła ładnie bez zacięć ale oczywiście nie na max detalach i AA.

Nie wiem jak stara jest moja karta ale kilka lat ma na pewno. Ten geforce jest pasywny i to mi bardzo pasuje bo cenię sobie ciszę nie wiem jak głośno chodzą karty z wentylatorami. Nie chciałbym wydawać więcej niż 300zł na kartę. Nie szukam jakiegoś wypasu ale fajnie by było pograć w jakieś tytuły z 2013 roku

 

Znajdzie się coś pasywnego w tej cenie i lepszego od mojego Geforce tak żebym odczuł różnicę ?

No i jakie karty pociągnie mój zasilacz?

 

Pozdrawiam i dzięki za pomoc.

Link to post
Share on other sites

ja osobiście polecił bym np 6850 od gigabyte

http://www.benchmark.pl/mini-recenzje/Gigabyte_Radeon_HD6850_wersja_OC_-_miniRecenzja-4283.html

posiadam, cicha w sterownikach ustawisz sobie predkość wentyli i wydajna a mozna znaleśc za dobrą cene.

Co do zasilacza większość z jednym chipem

Edytowane przez kruszyn
Link to post
Share on other sites

ten gt640 z linku powyżej , patrząc na jego specyfikację techniczną, jest chyba porównywalny albo gorszy od twojego 9600gt (tyle że ma upiększacz dx11 ktorego i tak nie włączysz, bo ci zamuli grę :) ), więc zysku wydajnościowego praktycznie nie odczujesz albo będzie znikomy

Link to post
Share on other sites

jak pisałem 6850 od gigabyte skręcisz obroty i jest pięknie ja mam na mugenie dwie 12 na 400 obr i karta się przez nie nie przebija i tem. niskie nie twierdze tego oczywiście o konstrukcjach innych producentów pisze o tym co mam, a co do linków z kartami pasywnymi, nie znalazłem nic wyższego bez wiatraczka :)

Edytowane przez kruszyn
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...